dowolna

Mieszkania Poznań ul. Ziębicka

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 500 zł51,56 m² 67,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie nie jest przeznaczone dla osób ze zwierzętami. - tylko najem okazjonalny - minimalny okres najmu - 1 rok Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż tylko cztery ściany? Na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł59,04 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja - takich nieruchomości w tej dzielnicy nie ma już na rynku! Apartament z widokiem na wysokie drzewa i zieleń! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49,76 m² 13 665,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Ziębicka 30a. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, który został oddany do użytku w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

4 000 zł59,05 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie na poznańskim Junikowie, na Zielonym osiedlu Ziębicka 14. Na powierzchni 59,05 m2 znajduje się przestronna część dzienna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł58,95 m² 67,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie na poznańskim Junikowie, na Zielonym osiedlu Ziębicka 14. Na powierzchni 58,95 m2 znajduje się przestronna część dzienna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

564 836 zł40,49 m² 13 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

907 459 zł68,23 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z imponującym tarasem i pięknym widokiem! Zielone otoczenie i komfort! Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł58,15 m² 13 155,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Kameralne osiedle z 2024 r., bardzo wysoki standard przestrzeni wspólnych, monitoring. Videodomofon, duża winda.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem oraz widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Junikowo,Poznań

680 000 zł50 m² 13 665,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym tarasem, która znajduje się przy ul. Ziębickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Junikowo,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,78 m , z prywatnym ogródkiem ok. 24 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

984 690 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,94 m , położone na 3 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w zielonej, spokojnej części miasta. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Junikowo,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się w kameralnym i spokojnym osiedlu, przy ul. Ziębickiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

690 000 zł50 m² 13 866,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 49,78 m z garderobą oraz z fajnym ogródkiem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,00 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

693 891 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań ( z 4)! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie 53,79m świetny układ z balkonem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

992 000 zł73 m² 13 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie to najmocniejsza oferta ostatnich tygodni. W cenie 2 miesjsca W hali I duża komórka lokatorska rolety zewnętrzne elektryczne I gładzie! bez prowizji I bez pcc mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne