dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Grunwald,Poznań

165 000 zł31 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 350zł. Jasna samodzielna kuchnia 8m- wykładzina , pokój 18m-parkiet , wc i łazienka- wykładzina , okna nowe drewniane i pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grudzieniec

Sołacz,Poznań

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie własnościowe, z Księgą Wieczystą, na sprzedaż. Opis nieruchomości: piękna, słoneczna kawalerka na pierwszym piętrze w kamienicy na Sołaczu. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjna,przytulna Kawalerka o powierzchni 36m2,położona na drugim piętrze w 3piętrowej kamienicy przy ul. Głogowskiej w Poznaniu. Mieszkanie posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Bardzo ładne, zadbane 30-metrowe mieszkanie mieszczące się na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ulicy Jeżyckiej. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bliźniąt

Rataje,Poznań

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ,30m2, kuchnia z aneksem kuchennym, wyposażona( lodówka, kuchenka,).Łazienka z kabiną prysznicową, nowa pralka, W pokoju kanapa i komoda. Szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Bardzo ładne, zadbane 34-metrowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ulicy Międzyborskiej. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 250zł. Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , pokój 16m- parkiet przykryty wykładziną , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , okna pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia kawalerka na pierwszym piętrze w apartamentowcu Atanera przy ulicy Garbary, w ścisłym centrum Poznania. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 160zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 16m-parkiet , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv , brak balkonu , wolne 1 miesiąc. kontakt: powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Tobruku

Piątkowo,Poznań

500 zł13 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój w domu studenckim (właściciel nie mieszka na posesji) na Wilczym Młynie. W pokoju okno balkonowe - wyjście na duży taras + ogród. Współdzielenie kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górki

Poznań,wielkopolskie

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Witam Wynajmę nowiutką, dużą, słoneczną kawalerkę w nowiutkim bloku, 34m2, duży balkon, winda. Możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca w hali garażowej. Aneks kuchenny, nowa kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

450 zł80 m² 5,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokoj do wynajecia Poznan-Lazaz.Swietna lokalizacja.Dostep do lazienki z pralka ubikacji i wyposazonej kuchni.Cena 450 zl bez dodatowych oplat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna kawalerka na poddaszu w nowym niskim bloku. Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum, przy parku i ogródkach działkowych. Dogodny dojazd i dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świt

Grunwald,Poznań

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , kw , czynsz 250zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 16m-panele , wc i łazienka-płytki , okna częściowo nowe pcv , brak balkonu , piwnica , wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Piastowskie

Rataje,Poznań

145 000 zł27 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 200zł. Ciemna kuchnia-wykładzina , pokój 16m-parkiet , wc i łazienka- wykładzina , okna nowe drewniane , brak balkonu,piwnica, wolne od zaraz. Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka do wynajęcia od początku roku. mieszkanie umeblowanie. pokój połączony z kuchnią, łazienka, wiatrołap oraz praktyczny schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

350 zł10 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

pokój - osobne wejście, do tego duża kuchnia i 2 łazienki, centrum miasta.wynajmuje jeden pokój jednoosobowy - dla studenta i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mottego

Łazarz,Poznań

186 000 zł34 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 1pokojowe 34 mkw. Poznań Łazarz ul. Mottego 5 1 pietro /3 pietra Mieszkanie z balkonem ( 3 mkw) Wystawa Północny-zachód. Okna drewniane - stand b.dobry , okna rzeźbione, antyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Źródlana

Sołacz,Poznań

158 000 zł33 m² 4 787,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka na sprzedaż. Opis mieszkania: zadbane, wyremontowane jednopokojowe mieszkanie w kamienicy w dobrze skomunikowanej części miasta - dzielnica Sołacz. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

170 000 zł27 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 299zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 16m-wykładzina, wc i łazienka-lastriko , okna pcv , brak balkonu, piwnica, wolne październik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daleka

Poznań,wielkopolskie

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: bardzo ładne i zadbane 29-metrowe mieszkanie na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Dalekiej na poznańskim Górczynie. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł37 m² 6 155,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kawalerka W kamienicy przy ul. Głogowskiej Mieszkanie o powierzchni 37,20 m2 zlokalizowane jest na parterze kamienicy przy ul. Głogowskiej. Budynek w doskonałym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia o powierzchni 30 m2, na 2 piętrze, w kamienicy po kapitalnym remoncie. Nieumeblowana, wykończona w wysokim standardzie: w pokoju dziennym na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

239 000 zł32 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania w wyśmienitym stanie kawalerkę z oddzielną kuchnią oraz łazienką. Mieszkanie liczy 32m2.Na korytarzu znajduje się duży komandor z lustrami. W łazience szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

500 zł26 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój do wynajęcia. Dla studenta lub osoby pracującej. Opis pokoju: zadbany, wygodny na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam: bardzo ładne, przytulne 30-metrowe mieszkanie na parterze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym atanera przy ulicy Rynarzewskiej na poznańskim raszynie/grunwaldzie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: bardzo ładne, przytulne 30-metrowe mieszkanie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym atanera przy ulicy Rynarzewskiej na poznańskim raszynie/grunwaldzie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie własnościowe, z kw, na sprzedaż. Opis nieruchomości: ładna, słoneczna kawalerka na drugim piętrze bloku mieszkalnego na Poznańskim Dębcu. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

174 000 zł30 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 220zł. Po remoncie. Jasna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , nowa instalacja wodna , kanalizacyjna , elektryczna , brak balkonu , okna pcv , piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żmigrodzka

Grunwald,Poznań

223 000 zł32 m² 6 904,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta ,opłaty 114zł.Jasna kuchnia z meblami otwarta na pokój- płytki , pokój 18m-panele , wc i łazienka-płytki , okna PCV , przedpokój-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 250zł. Jasna kuchnia-płytki , pokój 16m-parkiet , wc i łazienka-płytki, okna drewniane , balkon , piwnica , nowszy junkers , wolne do 1 miesiąca. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

155 000 zł25 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 270zł. Ciemna kuchnia z meblami-płytki , pokój 15m-panele , brak balkonu , wc i łazienka-płytki , szafa komandor , okna nowe drewniane , wolne 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: ładne i zadbane 37- metrowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Chociszewskiego. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czartoria

Chwaliszewo,Poznań

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej kawalerki/garsoniery mieszczącej się w kamienicy centralnej części Chwaliszewa przy ulicy Czartoria w sąsiedztwie siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczysta , czynsz 180zł. Mieszkanie po remoncie .Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , pokój 16m-panele ,wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 270zł.Budynek cegła z 2001 roku. Jasna kuchnia 8m z meblami-płytki , pokój 16m-wykładzina dywanowa , balkon, wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 209zł. Ciemna kuchnia z meblami-wykładzina , wc i łazienka-lentex , okna pcv od wschodu , balkon , nowszy junkers , blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żmigrodzka

Junikowo,Poznań

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: bardzo ładne, nowoczesne 31,7- metrowe mieszkanie na parterze w domu wielorodzinnym przy ulicy Żmigrodzkiej na Junikowie. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

950 zł26 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Po gruntowym remoncie, umeblowaną, posprzątaną, przytulną kawalerkę bezpośrednio wynajmę od zaraz. W sam raz dla dwóch lub jednej osoby. Mieszkanie, 26 m2, jest jednopokojowe, z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: ładne i zadbane 38- metrowe mieszkanie na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Szamotulskiej. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

167 000 zł27 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 250zł. Jasna kuchnia-płytki , pokój 16m-panele , wc i lazienka-płytki , okna pcv , brak balkonu , piwnica , wolne 1 miesiąc. kontakt: przedsiębiorstwo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij