dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą, czynsz 206zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 16m-panele , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , okna pcv , wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 230zł. Ciemna kuchnia z meblami-płytki , pokój 20m-parkiet , brak balkonu , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv , wolne luty. kontakt: przedsiębiorstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Stylowa kawalerka W kamienicy, ul. Mickiewicza 15, 150 000 zł. Bezpośrednio! Polecam mieszkanie o powierzchni 19,4 m2 w eleganckiej zabytkowej kamienicy w centrum Poznania. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

188 000 zł32 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księga wieczystą , czynsz 317zł. Mieszkanie przeszło remont w 2003r. Jasna kuchnia z meblami na wymiar-płytki , pokój 20m-wykładzina dywanowa , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

650 zł31 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka 31m2 na parterze na ul. Keplera (osiedle Kopernika). Dobre połączenie komunikacyjne. Brak lodówki, pralki, wyposażenia pokoju. Meble w kuchni i łazience. Duża rozsuwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

193 000 zł51 m² 3 769,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Powierzchnia sumaryczna 51,2m. Mieszkanie (31,2m ) w nowym budownictwie z m. garażowym(17,1m ) w podziemnej hali i pom. gosp.- piwnica (2,9m ). Solidne, zadbane, ciepłe, ciche okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

149 990 zł36 m² 4 109,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w kamienicy przy ul. Piątkowskiej. Praktycznie bezczynszowa (niecałe 100zł), znajduje sie na pierwszym piętrze dobra mozliwosc adaptacji na biuro, swietny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne, zadbane i jasne 32-metrowe mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku piętnastopiętrowym na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka jest b.ładna, cicha, ciepła i słoneczna, umeblowana(zupełnie nowe meble, szafa komandor z lustrami, tapczan, pralka, stół, krzesła , lampy). Pokój jest duży z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

650 zł27 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Kawalerka w oficynie kamienicy w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Półwiejskiej/ogrodowej. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 230zł.Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 16m-panele , wc i łazienka-płytki , nowa szafa w przedpokoju , okna PCV , brak balkonu , piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słubicka

Naramowice,Poznań

800 zł16 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój do wynajęcia: opis: przestronny i ustawny pokój dwuosobowy, usytuowany na pierwszym piętrze w domu jednorodzinnym na ul. Słubckiej - Naramowice. Pokój ma ok. 16m2. Umeblowanie: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czesława

Wilda,Poznań

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: zadbane 33- metrowe mieszkanie na parterze w wyremontowanej pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Czesława. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, wc i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Poznań-Stare Miasto, ul. Grochowe Łąki, doskonale położone jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 w samym centrum Poznania. Dogodna lokalizacja, wszędzie blisko: 5 minut do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

160 000 zł31 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , ksiega wieczysta , opłaty 190zł. Aneks kuchenny z meblami-wykładzina , pokój 18m-wykładzina , wc i łazienka-płytki , okna pcv , balkon , piwnica , wolne 1 miesiac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Norwida

Jeżyce,Poznań

700 zł27 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: jasne, zadbane 27- metrowe mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ulicy Norwida. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Sołacz,Poznań

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne i ustawne 32- metrowe mieszkanie na parterze w dwupiętrowym budynku wielorodzinnym przy ulicy Litewskiej. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne i zadbane 36- metrowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym przy ulicy Wilczak. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis nieruchomości: jasne i zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Św. Wawrzyńca na poznańskich Jeżycach, w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: bardzo ładne, przytulne 33- metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Św. Wawrzyńca. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bliźniąt

Chartowo,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, chartowo, ul. Bliźniąt 12. Mieszkanie kompletnie umeblowane 48m2 z tarasem 10m2 od zaraz do zamieszkania dla pracujących osób. Koszt 1400+300czynsz, bez pośredników. Za dodatkową opłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 350zł. Jasna kuchnia-lastriko , pokój 20m-parkiet , wc i łazienka- lastriko , okna nowe drewniane , brak balkonu , skrytka, ciepła woda junkers , wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 300zł.Jasna kuchnia-płytki , pokój 18m-panele , wc i łazienka- płytki , nowa instalacja wodna , kanalizacyjna , brak balkonu , przedpokój-panele , okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 250zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 18m-mozaika parkietowa , wc i łazienka-płytki , przedpokój-płytki , okna pcv ,brak balkonu , nowy junkers , wolne 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Grunwald,Poznań

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 340zł. Mieszkanie po modernizacji. Jasna kuchnia z meblami 15m-płytki , pokój 18m-parkiet dębowy , okna pcv , wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusa

Rataje,Poznań

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 290zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 20m-wykładzina , okna nowe drewniane , wc i łazienka-płytki , brak balkonu, wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia. Opis oferty: ładna i zadbana 32- metrowa kawalerka w bloku kilkupiętrowym przy ulicy Izaaka Newtona. Mieszkanie składa się z pokoju 20m, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

139 000 zł27 m² 5 148,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 220zł. Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , pokój 16m- parkiet przykryty wykładziną , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka ok. 40m za 600zł. Ładna kawalerka do wejścia od zaraz na Grunwaldzie w Poznaniu, za 20000zł. kosztów pozyskania. Mieszkanie do odmalowania. czynsz z ogrzewaniem to jedynie 690zł. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulną w całości umeblowaną kawalerkę przy ulicy Raszyńskiej w Poznaniu. Jest to 4 piętrowy blok, przy którym znajduje się zatoczka na miejsce parkingowe. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kasztelańska

Grunwald,Poznań

650 zł25 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój Poznań Grunwald idealny dojazd do centrum na wszystkie uczelnie, przystanek ok 200m. Pokój znajduje się w cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Pomieszczenie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne i zadbane 38 - metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jodłowa

Wilda,Poznań

600 zł10 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niekrępujący pokój na parterze w domku jednorodzinnym, poznań, rejon Czechosłowacka / Górecka. Do środków komunikacji blisko, autobus ok. 2 min, do tramwaju ok. 7 min. Dojazd do centrum tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Wilda,Poznań

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: kawalerka posiada pokój z balkonem, połączony z aneksem kuchennym. Aneks kuchenny wyposażony jest w meble kuchenne, płytę elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skwierzyńska

Naramowice,Poznań

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia. Opis mieszkania: bardzo ładne mieszkanie o wysokim standardzie w domu jednorodzinnym z osobnym, niezależnym wejściem. Okna nowe pcv z roletami zewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robocza

Stare Miasto,Poznań

1 240 zł30 m² 41,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia. Opis mieszkania: bardzo ładna kawalerka o powierzchni 30 m2, usytuowana na 2 piętrze w bloku trzypiętrowym, wybudowanym w 2000 roku z cegły. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 395zł.[3osoby] Jasna kuchnia-parkiet , pokój 20m-parkiet , balkon , wc i łazienka-wykładzina , okna drewniane , piwnica , wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Władysława Jagiełły

Władysława Jagiełły,Poznań

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia kawalerka na Piątkowie, na Osiedlu Władysława Jagiełły. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku wybudowanym z cegły w 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

800 zł25 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czynsz 800,00zł/m-c + opłaty eksploatacyjne i rtv/m-c + prąd i gaz/2 m-ce. Kaucja=1 m-c. Piękny widok z okna (od strony rzeki Warty) na zachód. W pobliżu sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne