dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne, zadbane i komfortowe 35-metrowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku ośmiopiętrowym przy ulicy Księcia Mieszka I. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana, jasna kuchnia, pralka, lodówka, bardzo dobra lokalizacja. Opłaty 1200zł +gaz +prąd +kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe,umeblowane.Kuchnia wyposażona w lodówko-zamrazarkę,kuchenkę elektryczną z płyta indukcyjną,piekarnik.Łazienka nowa w płytkach z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

950 zł32 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie. Słoneczna. Dla max. 2 dorosłych osób. Studenci wykluczeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 250 zł32 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne, zadbane i komfortowe 32-metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Rycerskiej w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 100 zł28 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem kawalerki na osiedlu Jagiełły (piątkowo) o powierzchni 28,5m2. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Poniżej przedstawiamy krótki opis: 1.Lokalizacja Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

174 000 zł31 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 180zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokój 18m-panele , wc i łazienka-płytki , okna pcv z roletami , drzwi balkonowe , blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

173 000 zł32 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 420zł.[5osób] Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 21m-wykładzina , wc i łazienka-wykładzina , nowe piony kanalizacyjne i wodne , okna PCV , balkon , nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bliźniąt

Chartowo,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, chartowo, ul. Bliźniąt, luksusowo umeblowane mieszkanie 48m2 z 10m2 tarasem. Cena 1400 + 300zł czynsz. Za dodatkową opłatą 250 zł miejsce parkingowe podziemne. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

168 000 zł35 m² 4 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 292zł.Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 20m-mozaika parkietowa , wc i łazienka-lentex , okna drewniane ,brak balkonu , piwnica , junkers do ciepłej wody ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

174 000 zł31 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 220zł.[gaz ryczałt] Mieszkanie po remoncie w 2007 roku. Jasna kuchnia z meblami-panele, pokój 18m-panele , wc i łazienka-płytki , okna pcv , drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwa

Rataje,Poznań

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na wynajem. Opis oferty: jasna, zadbana i komfortowa kawalerka 34- metrowa, mieszcząca się na wyższym parterze w cztero piętrowym bloku przy ul. Lwa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: mieszkanie 30 m2, pokój z aneksem kuchennym, łazienka. Miejsce do spania na antresoli. Doskonale zlokalizowane na ulicy Matejki przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanka

Malta,Poznań

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: atrakcyjna, przestronna (38m2) kawalerka z balkonem przy ul. Polanka. Mieszkanie znajduje się na bardzo wysokim parterze. Składa się z umeblowanego pokoju(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Łazarz,Poznań

1 050 zł30 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia bardzo ładną, umeblowaną kawalerkę z osobną kuchnią, pokojem, łazienką i przedsionkiem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy ze wspólnotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Umultowo

Umultowo,Poznań

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie wyposażone(mogą być studenci).Przy samym kampusie UAM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkania na spokojnym osiedlu Świerczewo w Poznaniu. Dojazd do centrum Poznania trwa 5min. Do przestanku autobusowego 3min. Mieszkania są nowe. Każde z mieszkań posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bnińska

Malta,Poznań

920 zł40 m² 0,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka idealna dla dwoch osob,w wyposazeniu pralka automatyczna,lodowka,pokoj umeblowany.Okolica spokojna,dobra komunikacja miejska do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Stare Miasto,Poznań

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: kawalerka w Centrum miasta, zaraz przy Placu Cyryla Ratajskiego, przy ul. 3 maja. 1 umeblowany pokój z osobną, wyposażoną kuchnią. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: bardzo ładną kawalerkę, zlokalizowaną przy ulicy Polanka w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie ma powierzchnię ponad 34 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Blokada oferty do 27 lipca Mieszkanie na wynajem. Przestronna kawalerka w kamienicy w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Strzeleckiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dogodnie usytuowane na I piętrze w kamienicy, bezczynszowe. Posiada balkon, umeblowane, przytulne. Nowe okna pcv, cała podłoga w panelach. Ciepłe - nasłonecznione! Widok na ul. Bukowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

250 000 zł32 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie [kawalerka] 32m W centrum poznania, parter, osobna kuchnia, przedpokój, łazienka, pokój 18 m W kształcie litery "L". Miszkanie W bloku wielkrodzinnym, sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż. Uwaga! Zmiana ceny! Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Na sprzedaż przestronna i ustawna kawalerka mieszczącą się na 6 piętrze w wyremontowanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

154 000 zł29 m² 5 292,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena , ciekawego mieszkania w pięknej okolicy , blisko parku sołackiego i komunikacji. Spółdzielczo - własnosciowe , czynsz 250zł. Ciemna kuchnia-wykładzina , pokój 21m-parkiet ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 160zł. Blok cegła z 2000 roku , jasna kuchnia-wykładzina, wc i łazienka-płytki , okna pcv , brak balkonu , wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: ładne odnowione mieszkanie 36m2 przy Rondzie Rataje. Mieszkanie znajduje się jest na 3 piętrze. Nowe meble w kuchni; nowe panele; odnowione ściany. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Społdz.własn.czynsz 330zł. Jasna kuchnia 10m-wykładzina , pokój 22m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna nowe pcv , balkon , wolne od zaraz. Kontakt: przedsiębiorstwo Inwestycji i Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

179 000 zł37 m² 4 798,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 320zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 22m-parkiet , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv , brak balkonu , junkers,budynek cegła z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Blokada oferty do 20 lipca Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: kawalerka w Centrum miasta, chwaliszewo, 5min pieszo do Starego Rynku, nie umeblowany pokój z osobną, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bliźniąt

Rataje,Poznań

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Blokada oferty Mieszkanie na sprzedaż. Piękna, komfortowa, kawalerka w nowoczesnym apartamentowcu w Poznaniu. Mieszkanie nowoczesne, wykończone w bardzo wysokim standardzie - zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka na Os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie ma 32 m, osobną jasną kuchnię, korytarz z szafą Komandor, łazienkę i balkon. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomickiego

Śródka,Poznań

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na wynajem. Opis mieszkania: zadbana, wygodna kawalerka na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym niedaleko Jeziora Maltańskiego przy ul. Tomickiego w Poznaniu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

155 000 zł24 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż. Mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w rewitalizowanej secesyjnej kamienicy, niedaleko Starego Rynku. Mieszkanie na III piętrze w oficynie ( dostępna.