dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Łazarz,Poznań

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Mieszkanie dla studenta. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

425 000 zł30 m² 14 392,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kontakt Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne miejsce, budynki wręcz wtulone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

512 000 zł31 m² 16 264,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

466 112 zł39 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania w spokojnej części Poznania? Marzy Ci się kawalerka w dzielnicy, która łączy ze sobą bliskość terenów zielonych i łatwy dojazd do centrum Poznania? bingo! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

306 500 zł25 m² 12 124,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc nowa cena- najtańsza dostępna kawalerka zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Studniarskiego

Zawady,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Realne zdjęcia Bezpośrednio do wynajęcia przestronna, nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 31 m z aneksem kuchennym i dużym balkonem, mieszkanie jest nowe świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władymira

Antoninek,Poznań

446 472 zł29 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,62 m2, położone na 1 piętrze kameralnego budynku, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Poznania - Antoninku, przy ul. Władymira. Inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Stary Rynek,Poznań

283 800 zł19 m² 15 200,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji Okazja! Lokal w ścisłym centrum, z dostępem do największych atrakcji miasta. Idealny wybór pod dalszy wynajem W sąsiedztwie Starego Rynku i Starego Browaru. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Trójpole

Stare Miasto,Poznań

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancka kawalerka , zlokalizowana w bardzo dobrym komunikacyjnie miejscu, szybki tramwaj, na małym zamkniętym osiedlu apartamentowym , nieopodal dwóch centrów handlowych ( Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

418 000 zł29 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najtańsza kawalerka na jeżycach - ostatnia W tej cenie! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

428 000 zł28 m² 15 070,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Gorąca oferta Z ostatniej chwili - sprzedaż U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Ustawne mieszkanie z balkonem Obsługa:   prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Podolany,Poznań

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku na Podolanach. Budowa zakończona - inwestycja na etapie odbiorów. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

419 331 zł32 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ustawne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32,01 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na poznańskich Winogradach (osiedle Hawelańska III). Planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

480 883 zł39 m² 12 393,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 38.8 m , położona na 4 piętrze z balkonem, zlokalizowana na Naramowicach. Mieszkanie oddane będzie do użytku w II kwartale 2026 roku. - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

414 000 zł31 m² 13 226,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł31 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładną kawalerkę o powierzchni ok. 31 m2, składającą się z 1 pokoju z umeblowanym aneksem kuchennym (meble, lodówka), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Wilda,Poznań

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna, jasna, cicha w kamienicy kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ulicy Sikorskiego numer 10, dzielnica Wilda, bliskie okolice Rynku Wildeckiego oraz ulicy 28 Czerwca 1956r. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

442 639 zł34 m² 12 893,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z dużym balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

348 100 zł28 m² 12 300,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Nowe Miasto,Poznań

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - komfortowe mieszkanie w samym sercu miasta! Kontakt: dominanta Nieruchomości, tel. Więcej podobnyh ofert znajdziesz na naszej stronie dominanta nieruchomosci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krótka

Zawady,Poznań

249 000 zł15 m² 17 008,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości Abak poleca skromne mieszkanie do wprowadzenia i dostępne od zaraz. Lokalizacja: ul. Morawskiego 3 na poznańskim Grunwaldzie, świetna lokalizacja z doskonałą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 895 zł34 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Nowe Miasto,Poznań

385 000 zł35 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem - Nowe Miasto, poznań Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,86 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ul. Emilii Sczanieckiej na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone jest na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, oferuje wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 z oknami od strony dziedzińca. Cisza, spokój w centrum miasta, w budynku znajdującym się przy ul. Garbary 100. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

318 100 zł28 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

359 000 zł27 m² 13 296,30 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Gorąco polecamy Państwu na sprzedaż kompletnie odnowione mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na poznańskich winogradach. Położenie Osiedle Wichrowe Wzgórze, bo to o nim mowa cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

240 000 zł17 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mikro-kawalerka w ścisłym centrum Poznania - ul. Kościuszki / Solna | 16,7 m | księga wieczysta | piwnica Na sprzedaż mikro-kawalerka o powierzchni 16,7 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Nowe Miasto,Poznań

349 050 zł25 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Noworoczna okazja cenowa W top lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 1 pokojowego niedaleko Politechniki Poznańskiej. Świetna okazja jako mieszkanie inwestycyjne, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

539 000 zł38 m² 14 195,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiej kawalerki położonej w ścisłym centrum Poznania przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Wilda,Poznań

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka z balkonem | Poznań Dębiec, ul. Osinowa | Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 4. piętrze w zmodernizowanym, niskim bloku przy ul. Osinowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Owidiusza

Strzeszyn Grecki,Poznań

379 000 zł31 m² 12 070,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,4 m , położona w jednej z najbardziej zielonych części Poznania Strzeszyn Grecki, ul. Owidiusza. Idealna do zamieszkania oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

349 900 zł31 m² 11 287,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż położonej w Poznaniu na Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

406 000 zł33 m² 12 303 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

418 000 zł33 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia