dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu przyjemną kawalerkę na Wilczaku - niedaleko Cytadeli i Starego Rynku. W pełni umeblowana - do dyspozycji dwie rozkładane kanapy, fotele, stolik. Kuchnia również umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

369 478 zł27,18 m² 13 593,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczna kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze w budynku z windą. Doskonała propozycja jako inwestycja lub na użytek własny, wschodnia ekspozycja zapewni dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 360 zł28,77 m² 14 124,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 769 zł40,20 m² 12 830,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 314 586 zł72,23 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 136 zł31,26 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł24,80 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka położona na IV piętrze w kamienicy przy ulicy Królowej Jadwigi 42. Świetna lokalizacja w centrum miasta, zaledwie 300 m od Starego Browaru, w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Bezpośrednio! brak podadtku pcc , brak prowizji Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 861 zł31,80 m² 13 328,96 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 31,8 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł25,20 m² 16 865,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow. 25,2 m2, położona na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą na poznańskim Sołaczu,przy ul.Sokoła Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł30,20 m² 13 079,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 30,2 m2 położonej na 2 pietrze niskiego bloku na osiedlu Stefana Batorego. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 189 zł28,75 m² 12 563,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na poznańskich Winogradach! Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Poznaj ofertę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30,30 m² 15 346,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykła kawalerka o powierzchni 30,3 m , położona na 4. piętrze bloku z windą. Mieszkanie wyremontowane od podstaw - zamontowano nowe okna z elektrycznymi roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 694 zł25,93 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne blisko centrum Poznania. Świetne kawalerki 25m2 z balkonami lub ogródkiem do odbiuru już jesienią. Lokalizacja ul. Na Miasteczku ( przy Rondzie Rataje) , obok przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,06 m² 12 664,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesna kawalerka 41 m | ostatnie piętro | miejsce w hali garażowej w cenie Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,44 m² 70,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: sołacz/jeżyce/poznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w willi miejskiej przy ul. Malinowej w Poznaniu. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 6 lat temu i zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dolna Wilda - Kompaktowa kawalerka 30m2, która ma wszystko. Gorąco polecamy do wynajęcia gustownie wykończoną kawalerkę z wydzielona strefą sypialnianą przy ul. Dolna Wilda w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 048 254 zł99,64 m² 20 556,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 420 zł27,34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Mieszkania z duszą, przystosowane do Twoich potrzeb, oferujące standard, jakiego oczekujesz. Położone w pięknej, zielonej dzielnicy na Winogradach, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 755 zł35,10 m² 14 722,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie kawalerka 35,1m2 (możliwe 2 pokoje), znajdujące się na 9.piętrze w inwestycji premium Dodatkowo - balkon. ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta!.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32,53 m² 18 106,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w pełni wykończona i wyposażona kawalerka o powierzchni 32,5 m , zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji Wieża Jeżyce w Poznaniu. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,96 m² 13 533,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam kawalerkę w gotowym budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy ul. Studniarskiego w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł27,50 m² 14 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w 4-pietrowej kamienicy po rewitalizacji przy ulicy Żurawia na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 27,5 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł31 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,30 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trójka Nieruchomości prezentuje do wynajęcia, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 położone samym centrum miasta na ul. Jana Matejki na Łazarzu. Ta oferta jest skierowana do klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł32,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

dla Biura! Szybka decyzja kredytowa za naszym pośrednictwem. Zapraszam serdecznie do zakupu słonecznego w pełni urządzonego mieszkania na parterze z ogródkiem i tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł47,02 m² 19 013,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z 2019r, o pow. 35 m2 , położona na drugim piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Kącik, w Poznaniu.Do której przynależy ( jest.

Szczegóły ogłoszenia

474 600 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupak kawalerek smarthome z miejscem parkingowym i ogródkiem - Zielony Dębiec, poznań promocja! Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwu-pak, czyli dwie komfortowe kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 222 zł35,60 m² 12 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,97 m² 10 974,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obornickiej - Piątkowo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 401 zł31,80 m² 13 628,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem blisko centrum Poznania Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej funkcjonalnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum miasta. Dokładny rzut i wymiary na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

462 740 zł27,22 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się w kamienicy po kompleksowej rewitalizacji, w której połączono historyczny charakter budynku z nowoczesnym standardem wykończenia. Dzięki centralnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł27,31 m² 19 772,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się Julia i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł131,48 m² 19 014,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, katedrę, ostrów Tumski, lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 960 zł56,29 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900