dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

306 000 zł26 m² 11 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż świetna kawalerka na poznańskich Naramowicach. Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

399 567 zł25 m² 15 681,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

289 000 zł29 m² 10 006,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowej kawalerki w Poznaniu, na Nowym Mieście, w rejonie Głównej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nadolnik

Zawady,Poznań

339 000 zł20 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowiec inwestycyjny z najemcą! Świetna lokalizacja ul. Nadolnik, poznań Serdecznie polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 20 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna i przestronna kawalerka na Grunwaldzie na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, umeblowana, z wyposażonym aneksem kuchennym i balkonem, od strony południowo-zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Jeżyce,Poznań

407 226 zł30 m² 13 574,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna i funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 30m2 z dwoma dużymi oknami, które umożliwiają wyodrębnienie sypialni. Mieszkanie położone jest w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Blokada oferty! Kawalerka idealna! - dla studenta, singla, pary! - pod inwestycję! (wynajem) Super lokalizacja! Pełne wyposażenie i umeblowanie! Osobna jasna kuchnia! Przestronny pokój! Balkon!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczególnie polecamy! Jest to nieruchomość dla osób ceniących lokalizację w centrum miasta jak również bliskość natury. Budynek położony jest praktycznie w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Dębiec,Poznań

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż piękne 1-pokojowe mieszkanie z możliwością przerobione na 2 pokojowe, położone I piętrze w niskim III-piętrowym bloku przy ul. Orzechowej na poznańskim Dębcu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, nigdy wcześniej niezamieszkana kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Mieszkanie czeka na swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę położoną na10 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą z 1990r. przy ul. Jugosłowiańskiej os. Kopernika na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Za Bramką

Garbary,Poznań

489 000 zł26 m² 18 786 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowana, po kapitalnym remoncie, czysta, jasna i przytulna kawalerka na Grunwaldzie w znakomitej lokalizacji: w niskim bloku w pobliżu skrzyżowania ulic Marcelińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

1 800 zł31 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 31 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona przy ul. Galileusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Poznań

Chwaliszewo,Poznań

2 000 zł34 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z ul. Chwaliszewo, stare Miasto - Poznań Ta klimatyczna kawalerka o powierzchni 34,5 m znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2014 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

435 000 zł29 m² 14 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

! oferta dostępna tylko U nas! Urokliwa kawalerka z balkonem w odrestaurowanej kamienicy na Jeżycach Polecam na sprzedaż jasna i cicha kawalerka o powierzchni 29,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

349 900 zł32 m² 11 072,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 31,6 m2 zlokalizowana w kameralnej kamieniczce przy ul. Górczyńskiej, na poznańskim Górczynie (grunwald). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta? Kamienice są w twoim stylu? Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

306 500 zł25 m² 12 124,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

402 103 zł30 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łazienna

Grobla,Poznań

1 053 497 zł70 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Poszukujesz prawdziwej perły na poznańskim rynku nieruchomości? Kochasz klimat kamienic, wyjątkowych wnętrz i wyrazistej nuty klasyki? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

379 000 zł37 m² 10 174,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Poznaniu przy ul. Rynarzewskiej. Mieszkanie umiejscowione jest na 2 piętrze, po generalnym remoncie (nowe tynki, wylewka podłogowa). Na łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

472 368 zł23 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania około 300 metrów od Starego Rynku, 240 metrów od ul. Półwiejskiej - głównej ulicy handlowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

398 890 zł30 m² 13 078,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Dębina

Dębiec,Poznań

380 000 zł34 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z cegły na os. Dębina na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 34 m2 składają się: - przestronny pokój 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 640 zł21 m² 78,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23 Nieruchomości: powierzchnia 21m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 660 zł35 m² 47,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio przy ul. Śniadeckich 23 w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe Nowoczesne i funkcjonalne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 530 zł22 m² 69,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23. Nieruchomość: powierzchnia 22 m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 680 zł21 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-10-15! Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23 Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

425 000 zł32 m² 13 239,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta Premium na sprzedaż: nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka z wydzieloną sypialnią | Poznań, piątkowo, os. Bolesława Chrobrego | 32 m | Blisko pst Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

326 000 zł26 m² 12 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w willi miejskiej na Sołaczu - klimatyczna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w prestiżowej i zielonej dzielnicy Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 600 zł38 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę w Poznaniu, na Jeżycach, w kamienicy przy ul. Staszica. Lokal składa się z dużego pokoju z osobną kuchnią, łazienki oraz korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

469 000 zł25 m² 18 745 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł34 m² 51,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kawalerka na bezpiecznym, monitorowanym, zamkniętym osiedlu na Polance, ul. Milczańska. : o mieszkaniu : - powierzchnia 33,70m2 - wysoki parter - duży salon z aneksem kuchennym (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Engeströma

Ogrody,Poznań

270 000 zł18 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Drodzy Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki przy ul. Engestroma 16 (ogrody) Zaledwie 5 minut spacerem do przystanku Żeromskiego. To znany, lubiany adres w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

1 800 zł31 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Apartament Poznań

Garbary,Poznań

439 494 zł28 m² 15 809,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w prestiżowej inwestycji - Centrum Poznania Klasyczna kawalerka zlokalizowana na strzeżonym osiedlu, zaledwie 5 min pieszo od Starego Rynku. Mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Armii Krajowej

Nowe Miasto,Poznań

369 000 zł23 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na wysokim parterze w niskim bloku na os. Armii Krajowej na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 24,3 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia