dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

379 000 zł30 m² 12 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz całkowicie urządzonego, gotowego mieszkania pod klucz? Zależy Ci na nowoczesnym budownictwie w cichej i spokojnej okolicy? A może chcesz ulokować swoje oszczędności? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

425 587 zł34 m² 12 400,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 34,m2 + dodatkowa powierzchnia balkonu, lokal znajduje się na II piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania umożliwia wiele aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

598 558 zł38 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy na sprzedaż unikatową, klimatycznie urządzoną, przestronną kawalerkę o powierzchni ponad 38 mkw. z dodatkową przestrzenią na antresoli (miejsce na sypialnię) usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

352 000 zł26 m² 13 803,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru - maksymalnie Kwiecień 2026 promocja ograniczona czasowo! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem zupełnie nową, komfortową kawalerkę, usytuowaną na 4 piętrze apartamentowca, zlokalizowanego przy ul. Meissnera (nowe Ogrody) w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł33 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Niepowtarzalna korzystna oferta! Mieszkanie jest nowo wyremontowane w 2024 r., dostępne i całkowicie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż kawalerka w centrum miasta przy ul. Mikołaja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

576 192 zł30 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Murna

Stary Rynek,Poznań

3 400 zł43 m² 78,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie z klimatyzacją; w pełni wyposażone w meble i sprzęty (wg zamieszczonej dokumentacji fotograficznej). Preferowane są osoby niepalące (max dwie osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

447 000 zł27 m² 16 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą na poznańskich Jeżycach! Na sprzedaż jasna i nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Zieliniec,Poznań

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mały dom o powierzchni 38m2 na atrakcyjnej, 707m2 działce budowlanej, położonej w Zielińcu, dzielnica Nowe Miasto. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania. Przestrzennego ( uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

435 000 zł29 m² 14 790,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka z miejscem w hali garażowej, blisko Politechniki Poznańskiej i Ronda Rataje. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 29,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z niezależna kuchnią z oknem w ocieplonym bloku (6 piętro) do wynajęcia. Lokalizacja blisko ronda Solidarności (osiedle Wichrowe Wzgórze). Dostępne od 28.02.2025 (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

403 811 zł28 m² 14 396,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniej kawalerki o powierzchni 28,05 m2 na 5 piętrze, na Winogradach. Ekspozycja okien od zachodu. Idealna propozycja na zakup inwestycyjny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

449 000 zł38 m² 11 878 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1919

Polecam do sprzedaży kawalerkę w pobliżu rynku Wildeckiego położoną przy ul. Sikorskiego w zrewitalizowanej kamienicy z 1919 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

360 000 zł36 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne, ciche mieszkanie + loggia - 11 piętro (szybkie, ciche windy) - bez barier architektonicznych. W cenie miejsce garażowe w podziemnym parkingu - b. blisko wjazdu - nr.5 Dodatkowo komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

417 579 zł30 m² 13 919,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem na VI piętrze w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie. Nieruchomość wyróżnia doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

689 910 zł33 m² 21 033,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy. Topowa lokalizacja - róg ulic Kraszewskiego i Szamarzewskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

399 999 zł29 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Termin oddania - Sierpień 2026 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

381 999 zł28 m² 13 890,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru - maksymalnie Kwiecień 2026 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

800 zł22 m² 36,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem krótkoterminowy na 3 miesiące Oferuję do wynajęcia kawalerkę położoną na II piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Rycerskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 21,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

362 000 zł33 m² 11 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 32,88 składające się z 1 pokoju, łazienki i kuchni z aneksem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Miasto,Poznań

444 715 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz kawalerki do wynajęcia? Chcesz od razu się wprowadzić? Mam przyjemność zaprezentować piękną i funkcjonalną kawalerkę w kamienicy przy ul. Głogowskiej na poznańskim Górczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Piastowskie,Poznań

435 000 zł43 m² 10 046,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim 102 w Poznaniu. Bardzo jasne, ustawne, z dużym pokojem z wejściem do kuchni oraz sypialnią z balkonem typu loggia- powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

299 000 zł22 m² 13 653 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż kawalerkę położoną na II piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Rycerskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 21,90 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hawelańska

Stare Winogrady,Poznań

449 000 zł28 m² 15 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urocza kawalerka z 24 m prywatnym ogrodem! Marzysz o własnej, przytulnej przestrzeni z prywatnym ogrodem? Ta urocza kawalerka oferuje komfort, wygodę i kawałek natury tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

500 740 zł39 m² 12 680,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jako pierwsze mieszkanie albo na wynajem! # balkon 4.3m # duże okna # realizacja kwiecień 2026 # 1 pokój lub 2, po wstawieniu ścianki # Jeżyce # centrum # kompletne mieszkanie # miejsce na szafę przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

440 000 zł33 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bezpośrednia. Bez prowizji i pośredników! Sprzedam bardzo ustawne, ciche mieszkanie o powierzchni 32,75 m2, w gruntownie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję? I do tego cenisz sobie bliskość terenów zielonych oraz urzekających parków? bingo! lokalizacja: polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

297 000 zł30 m² 9 996,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kawalerka o łącznej powierzchni 29,71 m2 położona na drugim piętrze we frontowej części narożnej kamienicy przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

334 000 zł35 m² 9 653,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie tuż przy ulicy Wierzbięcice. Mieszkanie Mieszkanie w konwencji dużej kawalerki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rocha

Święty Roch,Poznań

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki przy ul. Św Rocha na poznańskim Nowym Mieście. Mieszkanie składa z ustawnego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 500 zł33 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: , tel. Polecam na wynajem kawalerkę z balkonem, usytuowaną na 5 piętrze nowszego bloku z windą przy ul. Rataje. Mieszkanie o łącznej powierzchni ok 32,80 m2 jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł25 m² 15 728,30 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

576 000 zł30 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Jeżyce,Poznań

405 000 zł32 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 35,10m2, położonej na czwartym, ostatnim piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. Krasińskiego na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę na Jeżycach przy ul. Jackowskiego. Mieszkanie o powierzchni ok. 30m2, 4 piętro, balkon. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 751 zł32 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla spokojnej studentki, najchętniej kierunków medycznych, ekonomicznych, oferujemy przyjemną, idealnie zlokalizowaną kawalerkę przy rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ul. Grunwaldzka. Mieszkanie na 1.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij