dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na os. Kopernika w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, budynku z lat 70` z windą. Na powierzchnię 32 m2 składają się: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nadolnik

Zawady,Poznań

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczna, przytulna kawalerka o pow 20m2. znajdująca się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą na ul.Nadolnik (okolice Warty). Świetny dojazd do centrum miasta. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

470 000 zł36 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i wygodna kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Podziemna hala garażowa - 132 miejsca Podwyższony standard części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

433 325 zł31 m² 14 073,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jestem opiekunem klienta, wyszukam i zaprezentuję interesujące Ciebie inwestycje. Ponad 40 inwestycji w Poznaniu - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Oferta, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

322 600 zł28 m² 11 399,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Polecam nową kawalerkę w inwestycji oddalonej 3 min pieszo od tramwaju. Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Bez pcc - 0% Prezentowane mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

398 800 zł25 m² 15 894,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa I niepowtarzalna inwestycja ak cit park - przy mtp Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji na poznańskim Łazarzu, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

437 000 zł26 m² 16 634,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu nowoczesnej kawalerki z ogródkiem o powierzchni 26,27 m2, która znajduje się w budynku wybudowanym z 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

635 400 zł43 m² 14 783,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Mieści się w części frontowej kamienicy wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

343 900 zł28 m² 12 282,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 840 zł22 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kawalerkę w ścisłym centrum Poznania przy ul. Strzałowej 3, spacerem do Starego Browaru 5min. Mieszkanie będzie dostępne od 1 lipca 2024 r. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

328 500 zł25 m² 12 989,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokata kapitału, szybki zwrot inwestycji! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Na sprzedaż duża ustawna kawalerka na poznańskich Naramowicach! Balkon i winda!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

365 900 zł26 m² 14 073,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali w tej inwestycji po co szukać więcej ? Nie płacisz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

336 000 zł29 m² 11 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Do mojej oferty ponownie trafiła kawalerka położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

205 896 zł25 m² 8 189,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena na rynku Na sprzedaż lokal typu Studio idealne dla młodych lub pod inwestycje. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Klucze będą wydawane w grudniu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Poznań

Umultowo,Poznań

365 800 zł27 m² 13 513,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na kameralnym nowo powstającym osiedlu na Umultowie - na północy Poznania. Ważnym faktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

726 000 zł68 m² 10 739,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio gotowiec inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu przy ul. Sokoła. Bez pośredników. 3pak kawalerek w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 550 zł34 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane! świeżo malowane! osiedle zamknięte I chronione! oferta skierowana jest do singli lub małżeństw. Wolne od zaraz! Na wynajem bardzo ładna kawalerka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

1 800 zł30 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do wynajmu. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne miejsce, budynki wręcz wtulone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

430 924 zł28 m² 15 357,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 850 zł21 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal W samym centrum poznańskiego Łazarza przy ulicy Strusia 11. Położony na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Kawalerka z oddzielną sypialnią, z łazienką i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Jeżyce,Poznań

2 000 zł28 m² 71,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nową kawalerkę o powierzchni 27,96 m2 zlokalizowaną na poznańskich Jeżycach. W skład mieszkania wchodzą: - korytarz 2,83 m2 - łazienka 3,48 m2 - salon 16,7 m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Lokal mieszkalny znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na piątym piętrze bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

337 000 zł32 m² 10 531,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty Mateusz Gętka Szukasz kompaktowego, przytulnego mieszkania do wprowadzenia od zaraz? Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

470 000 zł36 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj! Zapewnij sobie idealne warunki do życia i świetną perspektywę inwestycyjną. Kawalerka z dużym balkonem wróciła na rynek! To jedno z ostatnich mieszkań w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 22m2 położona na parterze w budynku w Poznaniu przy ul. Niegolewskich. Kawalerka po kapitalnym remoncie. Umeblowana i wyposażona. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

294 900 zł22 m² 13 404,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 14.07. Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Husarskiej, o powierzchni 21,5 m2, idealne dla singla lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Uprzątnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

430 924 zł28 m² 15 357,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Grunwald,Poznań

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie pod wynajem na Ul. Smoluchowskiego Lokalizacja: - mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowanym w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 400 zł32 m² 44 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam do wynajęcia kawalerkę na Osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

399 000 zł30 m² 13 511,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kontakt Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne miejsce, budynki wręcz wtulone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

235 770 zł23 m² 10 282,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Cenisz kameralną atmosferę? Poszukujesz miejsca z charakterem, historią i dialogiem między klasyką a nowoczesnością? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka na ratajach, na os. Tysiąclecia! blisko do przystanku tramwajowego! Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2, zlokalizowane w wieżowcu, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *polecam kawalerkę o pow. 27 m2 znajdującą się na Sołaczu *składa się z pokoju z balkonem, korytarza, odrębnej kuchni oraz łazienki *do mieszkania przynależy piwnica *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowane w samym centrum Poznania przy ul. Ogrodowej 14. Mieszkanie składa się z pokoju z wyjściem na duży balkon, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

431 924 zł28 m² 15 392,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

840 000 zł80 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w Poznaniu, w samym sercu Jeżyc. Ul. Poznańska 24 Przepięknie zrewitalizowana kamienicapiętro 3. Rynek wtórny. lokal 10 o pow. 50 m2 dwa pokoje. lokal 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Poznań

418 400 zł32 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32m2 i tarasem 5,55m2 usytuowana jest w samym centrum Poznania. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemiradzkiego

Łazarz,Poznań

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego 10a w Poznaniu. Grunwald/łazarz. Blisko: targi Poznańskie, uniwersytety, dworzec pkp, park Wilsona, park Kasprowicza, city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

319 000 zł33 m² 9 631,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie położone na I piętrze w oficynie kamienicy. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na Grunwaldzie Mieszkanie dostępne od zaraz. Najem okazjonalny Składa się ono z przedpokoju, łazienki, kuchni i pokoju z balkonem,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij