dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Łazarz

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

749 000 zł63,33 m² 11 826,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego apartamentu w centrum Poznania, ale liczysz na wyjątkową okazję finansową? To moment, na który warto było czekać! Ogłaszamy promocję na apartament M20. W całej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,69 m² 12 694,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,30 m² 11 729,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Łazarzu , przy ul. Parkowej o powierzchni 50,30m2 Mieszkanie z możliwością własnej aranżacji, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na poznańskim Łazarzu tuż przy Biedronce. Wysoki standard wykończenia, pokój jest umeblowany z wyjściem na balkon. Jest w cenie 1500 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

649 000 zł68,66 m² 9 452,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o dużym apartamencie w centrum Poznania, ale przerażają Cię obecne stawki na rynku? Ta oferta to rynkowy ewenement, który warto wykorzystać tu i teraz. Otwieramy promocję na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł113 m² 12 380,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m , położone przy ul. Matejki w Poznaniu. To jedna z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic miasta, ceniona za.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł28 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Załęże na poznańskim Łazarzu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, mam na imię Julia i z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość jest położona przy Rynku Łazarskim - mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poznań, łazarz | 85 m | 3 pokoje | 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie z charakterem, położone w solidnym budynku w jednej z najbardziej stabilnych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł76,60 m² 12 911,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 76,6 m , położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Stanisława Karwowskiego 10 w sercu poznańskiego Łazarza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł126 m² 11 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 5 kawalerek inwestycyjnych - Ścisłe Centrum, ul. Śniadeckich, poznań Cena: 1 395 000 pln Powierzchnia całkowita: 136 m Powierzchnia użytkowa: 126 m Piwnica: 9,45.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł84,60 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,50 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe, jasne, ciche i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na poznańskim Łazarzu przy ul. Emilii Sczanieckiej. Lokal jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,14 m² 12 676,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania - na Łazarzu, przy ul. Chełmońskiego 21. To jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe mieszkanie 4-pokojowe w Poznaniu. Idealne na komfortowy najem lub reprezentacyjną siedzibę firmy. Wyjątkowa nieruchomość na wynajem, położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,50 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Łazarz, ul. Emilii Szczanieckiej Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,32 m² 15 159,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej, kompaktowej nieruchomości znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zielona enklawa prestiżu Perfumiania to unikatowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu Parku Wilsona zielonej wizytówki Poznania. Budynek powstał w miejscu dawnej fabryki perfum,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56,97 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,97 m , położone na Łazarzu w Poznaniu. Mieszkanie znajduję się w budynku wyposażonym w windę. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu eleganckie i nietuzinkowe mieszkanie położone w nowoczesnej kamienicy przy ul. Grottgera w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, ma powierzchnię ok. 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,89 m² 14 393,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie, zlokalizowanej na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł176,12 m² 20 434,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania, w kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł162 m² 11 419,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronny lokal w zabytkowej kamienicy Johow-Gelände w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji Poznania! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, ponadstandardowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 865 zł111,48 m² 15 920,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Cavallia w Poznaniu - budynek klasy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł55 m² 14 345,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: przemyślany, jasny apartament o powierzchni 55 m , położony na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Gąsiorowskich w samym centrum Poznania, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł80,90 m² 9 505,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Poznań, ul. Małeckiego Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Małeckiego w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

444 900 zł35 m² 12 711,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wyjątkowe, nowo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze w stylowej kamienicy z windą. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26,88 m² 15 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie - Poznań, łazarz/ Grunwald - Lokal po kapitalnym remoncie na poznańskim Grunwaldzie, na skraju dzielnic Łazarz/ Górczyn. - funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31,75 m² 14 645,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania po kapitalnym remoncie, zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy przy ul. Kolejowej, na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 31,75.

Szczegóły ogłoszenia

444 900 zł35 m² 12 711,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł48 m² 10 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! cena promocyjna! 3 pokoje Z balkonem | gotowe do wprowadzenia | ul. Arciszewskiego 48 m | I piętro | grunwald / łazarz Są mieszkania, które nie udają czegoś, czym nie są. Są po.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskiego Łazarza , przy ul. Lodowej o powierzchni 40 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania > Kuchnia z salonem >.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł113,90 m² 8 340,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ulicy Kasprzaka o powierzchni 113,90 m2 nadające się do kapitalnego remontu. Na wskazaną powierzchnię składają się: - cztery pokoje (o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 895 zł41,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 000 zł149 m² 8 275,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wysokie sufity (330 cm), przestronne pomieszczenia i dużo światła (ekspozycja na trzy strony). Z balkonu rozciąga się widok na ul. Matejki. Kamienica została odrestaurowana, a adres.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,89 m² 14 393,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł51,42 m² 16 822,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garderobą, w standardzie deweloperskim, pomalowanymi na biało ścianami, położone na 3. piętrze apartamentowca w nowej inwestycji Cavallia.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, po remoncie, ul. Lodowa, łazarz, poznań. Wgn Poznań Krauthofera prezentuje do sprzedaży mieszkanie położone przy cichej i zielonej ulicy na poznańskim.