dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

529 000 zł73 m² 7 246,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowe bardzo ładne 4-pok. mieszkanie o pow. 73,5 m2 położone w Naramowicach /ok. Jasnej Roli/. Wysoki parter w niskim bloku z 2009r. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest piękne 3 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze oddanego w 2010 roku budynku z windą przy ulicy Strzeszyńskiej. Obiekt jest chroniony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam do sprzedaży ładne mieszkanie o pow.47,8m2, w nowym budynku \"Atanera\" przy ulicy Katowickiej. Blok wybudowany w roku 2006, mieszkanie położone na drugim piętrze, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

279 900 zł53 m² 5 281,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Super oferta cenowa - ograniczona czasowo Polecam na sprzedaż bardzo ustawne,funkcjonalne i gustownie urządzone mieszkanie trzypokojowe położone w spokojnej i zielonej części Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Witam i polecam duża kawalerkę , w nowszym bloku z cegły- 2009, przy ul. Mateckiego na Piatkowie. Budynek nowoczesny z winda , mieszkanie na 3 piętrze, przedostatnia kondygnacja- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnictwa Polskiego

Jeżyce,Poznań

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Witam i polecam przestronne mieszkanie 3 pokojowe, na Jeżycach -na Os. Lotnictwa Polskiego. Mieszkanie na 1 piętrze- w niskim bloku 4 piętrowym. Ładna i spokojna okolica- dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

378 000 zł74 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Witam i polecam unikatowe mieszkanie 4 pokojowe, na Grunwaldzie - w samym \"\"sercu\"\"- w pobliżu ul. Palacza. Mieszkanie mieści się na parterze willi miejskiej, budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bardzo ładne 2-pok. mieszkanie o pow. 64m2 położone w Naramowicach ul. Bolka. 3 ptr w nowym 4 ptr bloku z windą z 2009 roku. Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze kompleksu przy ulicy Rynarzewskiej/ Palacza zbudowanego przez atanera w 2009 roku. Obiekt stanowi zamknięty kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 099 zł51 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta - 2 pokoje w cenie kawalerki! Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie 2 poziomowe zlokalizowane na Wildzie [ul. Dolna Wilda], niespełna 5 minut od Starego Browaru. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

1 950 zł53 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Umińskiego. Dom wybudowany w 2003 roku, z podziemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Smochowice

Smochowice,Poznań

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Okazja. Przedmiotem wynajmu jest duże dwupoziomowe mieszkanie w domu czterorodzinnym w Smochowicach zbudowanym w 2004 roku. Mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej około 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest piękne dwupokojowe, nowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca. Doskonała lokalizacja - atrakcyjny kompleks apartamentowy z parkingiem podziemnym, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 600 zł40 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Arkei nieruchomości poleca do wynajęcia przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na ul.Dąbrowskiego tuż przy Rynku Jeżyckim, w niedalekiej odległości od Zintegrowanego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż komfortową, gustownie urządzoną kawalerkę w prestiżowej i bezpiecznej lokalizacji - na ul. Katowickiej. Mieszkanie o powierzchni 30mkw : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

680 000 zł115 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 115,2 m2 na 2 piętrze w budynku z 2007 r. Niska zabudowa. Salon z przejściem do kuchni z jadalnią. Zarówno z kuchni jak i z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowe dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zamkniętym kompleksie apartamentów przy ulicy Kutrzeby. Bardzo ciekawe (jedno z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sypniewo

Nowe Miasto,Poznań

230 000 zł41 m² 5 627,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Uwaga! nowa cena! 0% prowizji od kupującego! naprawdę okazyjna cena! Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2011 roku przy ul.Sypniewo na poznańskiej Głuszynie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 590 zł51 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pokojowe, słoneczne mieszkanie w układzie niezależnym Polecam Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na 6 piętrze nowszego bloku położonego przy ul.Katowickiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Polecam do sprzedaży lokal,położony na parterze w rewitalizowanej kamienicy.Kamienica całkowicie odrestaurowana,położona tuż przy Parku Wilsona.Możliwość wydzielenia potrzebnej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

851 500 zł131 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 999 zł73 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem duże i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,9mkw, na nowym osiedlu atanera przy ul. Katowickiej. składa się ono z 3 niezależnych pokoi[salon + dwie sypialnie],.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

236 000 zł40 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy tuż przy Parku Wilsona.Kamienica całkowicie rewitalizowana w trakcie robót remontowych.Duże \"studio\" z wydzieloną wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

299 000 zł46 m² 6 471,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe w centrum Poznania przy ul. Szyperskiej nad Wartą. Mieszkanie o powierzchni 43,67m2 (po podłodze 46,2m2) znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ostanie mieszkanie, najbardziej prestiżowego osiedla trust sa czyli żurawiniec IV. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

226 000 zł41 m² 5 458,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam bardzo funkcjonalne, ustawne mieszkanie dwupokojowe położone na zielonych Ratajach os. Oświecenia. Mieszkanie po całkowitym remoncie 2007 (łącznie z wymianą instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł103 m² 21,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Arkei Nieruchomości szczerze poleca wynajem eleganckiego dwupoziomowego mieszkania w rewelacyjnej lokalizacji, na Starym Rynku w Poznaniu. Wolne od zaraz! opis lokalu: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest piękne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze nowego apartamentowca atanera przy ulicy Towarowej. Doskonała lokalizacja - tuż przy parku, przy nowym dworcu pkp, poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górki

Górczyn,Poznań

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne, komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 1 piętrze budynku w zamkniętym kompleksie (dwa budynki) przy ulicy Górki wybudowanym w 2007 roku. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Stare Miasto,Poznań

1 650 zł65 m² 25,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 65 m2 zlokalizowane przy ulicy Strzeszyńskiej mieszczące sięna drugim piętrze zbudowanego w 2006 roku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwicka

Ławica,Poznań

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja. Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze dwupiętrowego apartamentowca oddanego w 2013 roku na osiedlu Bajkowym, przy ulicy Barwickiej. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest piękny dwupokojowy apartament na X piętrze nowego budynku atanera, przy ulicy Towarowej. Doskonała lokalizacja - nowoczesny budynek z recepcją, monitoringiem 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w nowym budynku na os. Kwiatowym na Grunwaldzie. Doskonała lokalizacja - cicha wewnętrzna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

1 299 zł44 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w samym sercu Poznania , niespełna 200 metrów od płyty poznańskiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 44m, z przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeżyce - Słowackiego, polecam bardzo ładne, z klimatem, mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie w całości umeblowane i wyposażone. Czynsz najmu 1800zł(do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

442 000 zł64 m² 6 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy tuż przy Parku Wilsona.Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w frontowej części kamienicy.Kamienica całkowicie rewitalizowana ,w trakcie robót.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Górczyn,Poznań

1 430 zł64 m² 22,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Salon Nieruchomości Benefit Brokers poleca! Wynajem mieszkania 3 pokojowego z aneksem kuchennym przy ul. Palacza. Powierzchnia mieszkania 64 m. Najem obejmuje lokal bez mebli z wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magnacka

Piątkowo,Poznań

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piątkowo - ul. Magnacka 2. Polecam do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie (dwa niezależne pokoje, duża jasna kuchnia, łazienka oraz bardzo ładny duży balkon) położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Omańkowskiej

Podolany,Poznań

348 000 zł57 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie na podolanach! wysoki standard wykonczenia! opis mieszkania: dwupokojowe nowoczesne mieszkanie na zamkniętym terenie o powierzchni 57 m2, znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

365 000 zł28 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

3 pokoje, dwa poziomy na jeżycach W atrakcyjnej cenie! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na Jeżycach. Lokal położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

345 000 zł48 m² 7 232,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej na osiedlu Atanera. Mieszkanie o pow. 47,7 m2, położone na 3 piętrze w budynku 5-cio piętrowym z windą. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij