dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard Poznań

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Super lokalizacja.! Przy Kościelnej jest pierwszą polską inwestycją międzynarodowej grupy kapitałowej Longbridge. Swoją rzetelność i doświadczenie w Polsce grupa opiera nie tylko na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Boranta

Naramowice,Poznań

375 000 zł71 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70,74m2 + piwnica 7m2. Mieszkanie położone na II pietrze w budynku III piętrowym z 2006 roku, na os.Kolorowym ul. Boranta (poznań, stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boranta

Stare Miasto,Poznań

375 000 zł71 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 550 zł54 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pokojowe, słoneczne mieszkanie w układzie niezależnym Polecam Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone na 6 piętrze nowszego bloku położonego przy ul.Katowickiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

3 200 zł67 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowo wyposażone mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w spokojnej lokalizacji na osiedlu przy ul.Katowickiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, z którego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Wilda,Poznań

440 000 zł92 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe /92m2/ mieszkanie w kamienicy w ok.ul.Dąbrówki - Wilda. W skład nieruchomości wchodzą : pokój dzienny z balkonem 2 sypialnie jasna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boranta

Naramowice,Poznań

375 000 zł71 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poplińskich

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł140 m² 4 843,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż w centrum Poznania pięknie urządzone mieszkanie 140,4m2. Apartament znajduję się na III piętrze kamienicy z 1905 roku, która została odnowiona (wyremontowana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł60 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie w pięknie zrewitalizowanej kamienicy w sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni z miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z: - dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

319 000 zł48 m² 6 632,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w układzie niezależnym, położone w zielonej części Poznańskiego Piątkowa - na os. Stefana Batorego 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowe dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zamkniętym kompleksie apartamentów przy ulicy Kutrzeby. Bardzo ciekawe (jedne z najładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heweliusza

Grunwald,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane w Poznaniu na grunwaldzie. Lokal mieści się na parterze trzykondygnacyjnego bloku. Drzwi wejściowe pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 950 zł54 m² 54,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W centrum poznania - nowocześnie urządzone mieszkanie w nowo oddanym apartamentowcu atanera! Mieszkanie jest nowe, nie wynajmowane, w pełni umeblowane i wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy tuż przy Parku Wilsona.Kamienica całkowicie rewitalizowana w trakcie robót remontowych.Elegancki,świetnie doświetlony od zachodu,z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Na sprzedaż stylowe mieszkanie 80m2 na wysokim parterze o wysokim standardzie wykończenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dobra cena z bardzo dobrym dojazdem do centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie w ocieplonym i odnowionym bloku z 1960 r. Mieszkanie o metrażu 82m2 składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum poznania, blisko starego rynku Wynajmę w centrum komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 tylko dla przedstawiciela firmy. Lokal położony blisko ul. Wrocławskiej na 2 ptr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poplińskich

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł140 m² 4 878,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

325 000 zł52 m² 6 310,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Superoferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca! Polecam na sprzedaż bardzo ustawne,funkcjonalne i gustownie zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe, położone w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 599 zł51 m² 31,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem ładne, funkcjonalnie i gustownie urządzone przez architekta wnętrz mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na poznańskiej Wildzie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

479 000 zł90 m² 5 322,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowe budownictwo. Atrakcyjna lokalizacja blisko pestki. Przestronne wnętrza. Spokojne osiedle. Polecam do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, położone w niskim cztero piętrowym budynku (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Poznań

Poznań,wielkopolskie

528 900 zł107 m² 4 942,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania w Alicante. Znajduje się na osiedlu z zaprojektowanym ogrodem, obiektami sportowych, w tym dwa boiska, place zabaw oraz basen składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w Bamberskim Dworze przy ul. Kościelnej. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 38 m2. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

489 900 zł90 m² 5 443,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura zweryfikowana przez fachowców Komfortowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z garażem Winogrady Cena najmu : 1700 zł + czynsz 550 zł do negocjacji W tym: garaż Ochrona Zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam w ofercie sprzedaży bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze, w 10- piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem zadbane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 usytuowane na 1 piętrze na osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Lokal mieszkalny rozkładowy: przedpokój, 2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

260 000 zł50 m² 5 210,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Super oferta na mieszkanie dwupokojowe! Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w niskim bloku z 1989 roku, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piątkowska

Piątkowo,Poznań

1 500 zł65 m² 23,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe przy ul. Piątkowskiej. Mieszkanie o pow. 65,1 m2. Trzy osobne pokoje: salon z wyjściem na balkon oraz dwie sypialnie. Wszystkie pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

1 200 000 zł114 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

-rezerwacja oferty- klimatyzowany apartament O wysokim standardzie Z wyposażeniem I miejscem postojowym W budynku W cenie Prezentacja mieszkania: piękny,przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

389 000 zł70 m² 5 597,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta zablokowana Polecam na sprzedaż mieszkanie w niskich, nowszych blokach na Os. Stare Żegrze w Poznaniu. Mieszkanie rozkładowe, na 3 piętrze. Przestronny przedpokój z dwoma szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

0% prowziji od kupującego! Polecam! Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie w Poznaniu na Podolanach , które zakupione zostało na rynku pierwotnym w 2006r. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

160 000 zł26 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

0% prowziji od kupującego! Prawdziwa okazja! ~ ~polecam w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 26,5 m2 znajduje się na 3-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

320 000 zł59 m² 5 469,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta zablokowana Polecam w atrakcyjnej cenie mieszkanie na ul. Karpia. Nowoczesne bloki ( oddane w 2008 r.) usytuowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu chronionym w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

609 000 zł65 m² 9 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowy loft mieszczący się na os. Ułańskim w Poznaniu (teren City Parku), 65m2. Wnętrze loftu zaprojektowane przez Talarczyk Design Studio. Loft składa się z 40m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Nowe Miasto,Poznań

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne, rozkładowe mieszkanie za gotówkę na górnym tarasie Rataj! Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2, rozkładowe, ładnie wykończone, z nowocześnie wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

274 000 zł50 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe Polecamy na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe (50 m2)w niskim rewitalizowanym, ocieplonym bloku. Budynki w całym kompleksie zabudowy są odnowione, tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umultowska

Różany Potok,Poznań

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nowa niższa cena ( stara cena 340 000 ) okazja! O% prowizji od kupującego! Gorąco polecam przestronne trzypokojowe mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy na os. Różany Potok opis mieszkania:.