dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

3 499 zł94 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 94m , zlokalizowanego przy ulicy Rubież w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

480 000 zł51 m² 9 486,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie ul. Swoboda 56a Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50,6 m2, położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

491 504 zł35 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Jeżycach, w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 26. Remont budynku zakończony w 2024 roku. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł38 m² 65,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy nie zamieszkałe, wykończone pod klucz, mieszkanie o atrakcyjnym metrażu w świetnie skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Jeżyce,Poznań

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać w doskonałym punkcie komunikacyjnym? Cenisz spokój, wygodę, bliskość do terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu kawalerkę z wydzieloną sypialnią położoną na poznańskim Łazarzu tuż przy samym Rynku Łazarskim- w kamienicy przy ul. Rynek Łazarski 4. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Ławica,Poznań

1 089 000 zł73 m² 14 917,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, kozackie 3 pokoje z widokiem na stadion Lecha - z komórką na piętrze i dużym miejscem w hali położenie: w zasadzie już napisane powyżej - ul. Ptasia, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 2 stycznia 2025r. Nowe, w pełni wykończone 2 pok.+ miejsce parkingowe w hali podziemnej! Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

5 000 000 zł201 m² 24 875,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2018

Oferta dotycząca sprzedaży apartamentu na poznańskich ogrodach. Oferuję do sprzedaży wyjątkowy, luksusowy i klimatyzowany apartament o powierzchni użytkowej 201m2 wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

768 000 zł63 m² 12 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania usytuowanego na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy Smardzewskiej. Kompleks budynków wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

498 500 zł38 m² 12 998,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej, starego Browaru i Starego Rynku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal W samym centrum poznańskiego Łazarza przy ulicy Strusia 11. Położony na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Kawalerka z oddzielną sypialnią, z łazienką i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

877 500 zł74 m² 11 826,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Polecam na sprzedaż doskonale zlokalizowany lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego (dzielnica Łazarz). Lokal o powierzchni 74,2m2, położony jest w części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu bardzo fajne i funkcjonalne mieszkanie na parterze niskiego bloku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Mieszkanie 47,5 m2, po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę z dużym balkonem na osiedlu zamkniętym w kompleksie Atanera przy ul. Katowickiej w cenie karnet na prywatny basen, z którego korzystają tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł44 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i nowocześnie wykończonego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Piątkowo,Poznań

599 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Władysława Łokietka na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie (w pełni rozkładowe) składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł52 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowoczesne mieszkanie na ul. Garbary, poznań Lokalizacja: ul. Garbary, poznań Powierzchnia: 51,5 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Rok budowy: 2016 Opis nieruchomości: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

2 150 zł51 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: szanowni Państwo, gorąco polecam uwadze. W naszej ofercie nowa pozycja - dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. ul. Międzyborska, niski, kolorowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł36 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie czeka na najemcę. Może to właśnie Ty poczujesz się tutaj jak w Domu? Układ (łącznie 35,5m2): - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

850 000 zł74 m² 11 498,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: polecam do zakupu niezwykle eleganckie i wygodne mieszkanie znajdujące się na ul. Górczyńskiej 46 w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 73,92 m2 mieści się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

643 410 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

629 000 zł64 m² 9 806,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskiej Wildzie (tuż przy samym parku Jana Pawła II) przy ul. Dolna Wilda. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

579 000 zł25 m² 22 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w zrewitalizowanej, 5 kondygnacyjnej kamienicy, wybudowanej pod koniec XIX wieku. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 25,31 m2. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Górczyn,Poznań

490 000 zł39 m² 12 532 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 2020r z windą przy ul. Sielskiej na poznańskim Górczynie. Na powierzchnię 39,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

445 000 zł45 m² 9 823,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyremontowanego mieszkania w spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 45,30m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skargi

Górczyn,Poznań

699 000 zł65 m² 10 820,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam przestronne mieszkanie położone względem trzech stron świata, co jest niebywałym atutem owej nieruchomości, o powierzchni 64,6. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

850 000 zł76 m² 11 130 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

2 000 zł44 m² 45,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia urządzone z gustem i klasą dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wilczak 20 w Poznaniu. Usytuowane w przyjemnym otoczeniu, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

599 747 zł37 m² 16 333 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować nową kawalerkę w budynku z 2024 r. Fiqus Marcelin firmy Nickel w świetnej lokalizacji: - sprzedaż bezpośrednia, bez pcc, faktura vat, kw, certyfikat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

935 000 zł70 m² 13 357,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70m2 z balkonem, położone na terenie małego i kameralnego osiedla. Mieszkanie w pełni wykończone i umeblowane, zostało wykończone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

495 000 zł29 m² 16 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie położone na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Z okien rozpościera się widok na przepiękną kamienicę Margarety Grüder. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Grunwald po remoncie 3 pokoje Czynsz tylko 480zł! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 3. piętrze solidnego bloku z lat 60-tych. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

719 000 zł52 m² 13 797,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie na Grunwaldzie styl, komfort i idealna lokalizacja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. z dumą prezentuje nowoczesne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boczowska

Ławica,Poznań

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka w budynku wolnostojącym przy ul. Boczowskiej 11 w Poznaniu. . Możliwość wynajęcia kawalerki lub mieszkania 2-pokojowego. . Mieszkania mają wyposażone aneksy kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

2 490 zł36 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia ul. Limanowskiego, poznań Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Poznania, na Łazarzu, przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jeżyce,Poznań

3 450 zł69 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli marzysz o mieszkaniu w sercu Jeżyc, ale w zaciszu od miejskiego zgiełku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo, przyjaźnie przyjmujemy tu także czworonożnych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

690 000 zł52 m² 13 198,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokoje, 52 m2, grunwald - ul. Kamiennogórska Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne, atrakcyjne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marcelin,Poznań

2 500 zł42 m² 58,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia! piękne, dwupokojowe mieszkanie przy lasku marcelińskim! *uwaga wynajmujący nie płaci prowizji! Zapraszam do obejrzenia i wynajęcia funkcjonalnego, 2-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od stycznia 2025 roku. Jeśli poszukujesz mieszkania położonego w spokojnej zielonej okolicy, z którego jest blisko do wszelkich miejskich atrakcji to być może zainteresuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

535 000 zł37 m² 14 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, modne, nowoczesne, eleganckie mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej, tuż przy Kupca Poznańskim, ulicy Długiej i Półwiejskiej. Zaledwie kilka.