dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

466 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

839 999 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z 2 miejscami postojowymi i komórką lokatorską na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataje

Piastowskie,Poznań

699 000 zł79 m² 8 870,56 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 77,8 m2, os. Piastowskie Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe i bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna = bez pośredników i bez prowizji! Ciche mieszkanie o powierzchni 45m2 z balkonem w samym centrum Poznania! Usytuowane na piątym piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 400 zł47 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość o powierzchni 47,27m2 znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z 2008roku (w budynku jest tylko 13 lokali). Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Górczynek,Poznań

830 000 zł67 m² 12 351,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Górczynie. Mieszkanie o powierzchni 67,2m2, usytuowane na 1 piętrze nowej inwestycji "apartamenty Górczyńska" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemena

Rataje,Poznań

2 050 zł35 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka znajdująca się przy ul. Niemena, zaraz przy galerii Posnania. Wnętrze zaprojektowane przez architekta, wysoka jakość wykonania, świetnie wykorzystana przestrzeń, dużo miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 sierpnia! nowocześnie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie! po kapitalnym remoncie! W pobliżu komunikacji miejskiej! Na wynajem nowocześnie umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

690 000 zł60 m² 11 442,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 60,3 m , zlokalizowanego na Naramowicach przy ul. Dolnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

4 100 000 zł120 m² 34 166,70 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prestiżowy i ekskluzywnie wyposażony Apartament dla wymagającego klienta. Poznań ul. Towarowa 37 o powierzchni 106 m2 na 14 piętrze. Zamieszkaj już dziś! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Junikowo,Poznań

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Grunwald - Wieruszowska kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom. Nowy blok z 2024 roku Winda Do dyspozycji komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelińska

Junikowo,Poznań

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego mieszkania w nowoczesnej aranżacji? Marzysz by zamieszkać w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą stylowej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

390 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą nowoczesnej kawalerki po kapitalnym remoncie w zrewitalizowanej kamienicy na poznańskiej Wildzie! Szczegóły: powierzchnia: 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

715 000 zł50 m² 14 386,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze ( winda ) budynku na poznańskim grunwaldzie/łazarzu ( ul. E. Sczanieckiej). Blok z 2007 roku wybudowany przez firmę Ataner. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

910 000 zł51 m² 17 811,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w kompleksie budynków Maraton Gardens (ul. Maratońska, obok Królowej Jadwigii) na granicy centrum Poznania z Dolną Wildą. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 300 zł30 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - Poznań, wilda, ul. Saperska 34b, 61-711 Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 30,5 m , zlokalizowana w centrum Poznania przy ul. Saperskiej 34b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Grunwald,Poznań

1 900 zł36 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 36,5 m2 Grunwald Cześnikowska. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z salonu , sypialni, oddzielnej kuchni z oknem i łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Międzychodzkiej na Grunwaldzie. Lokalizacja : Rewelacyjna lokalizacja dla kogoś kto szuka spokoju blisko centrum i komunikacji miejskiej - ul. Międzychodzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelińska

Junikowo,Poznań

778 000 zł68 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Poznań

1 100 000 zł104 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam Państwu na sprzedaż doskonały produkt inwestycyjny zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Łąkowej w Poznaniu. Położenie Centrum miasta Poznania charakteryzują zabytkowe kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania o o powierzchni 39m2 na poznańskich Jeżycach. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna - w sąsiedztwie Starego zoo oraz Zajezdni Poznań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Strzeszyn Grecki,Poznań

2 750 zł65 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja! przestronne mieszkanie! wysoki standard! zewnętrzne rolety okienne! dostępne od zaraz! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem duże, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania przy ulicy Rycerskiej na Starym Grunwaldzie. Mieszkanie bardzo komfortowe, o powierzchni 52m2. W skład mieszkania wchodzą 2 niezależne pokoje (ok.21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, lokal dostępny od 01.08 M I E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni umeblowane oraz wyposażone mieszkanie w nowszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 299 zł55 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta cenowa tylko do konca miesiąca! Polecamy na wynajem , komfortowe oraz funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1/3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,49 m2 z balkonem o powierzchni 12 m2. Mieszkanie oddane do użytkowania, ma wyszpachlowane ściany i pomalowane na biało,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia ustawną i jasną kawalerkę po generalnym remoncie położoną w sercu poznańskiego Łazarza- przy ul. Elżbiety Drużbackiej. Bliskość terenów zielonych (arena).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

1 440 000 zł65 m² 22 291 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż unikatowy apartament w inwestycji Zajezdnia etap II, na ul. Zwierzynieckiej, o powierzchni 64,6 m2 z antresolą. Apartament wykończony jest w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

1 799 zł50 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie 2 pokojowe, położone w cichej i spokojnej części poznańskiego Piątkowa na osiedlu Chrobrego 47. Przedmiotowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

564 000 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Pogodna, o powierzchni 47 m2, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Bez prowizji! Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł52 m² 47,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, ul. Marcelińska 96 Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 52,13 m , położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z 2011 roku. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dominanta Nieruchomości tel Do wynajęcia ładne mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, z niepowtarzalnym widokiem na całą panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

13 000 zł130 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowo wyposażony apartament 4-pokojowy z garderobą, biblioteką, dwiema łazienkami, 2 dużymi tarasami i balkonami. Każde pomieszczenie posiada wyjście na jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

659 000 zł46 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do nabycia wyjątkowego apartamentu usytuowanego w samym sercu modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilda w Poznaniu. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michała

Komandoria,Poznań

564 000 zł52 m² 10 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Św. Michała, o powierzchni 52 m2, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Mieszkanie ma założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł44 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Ptasiej 18 z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Budynek z 2022 roku. Świeżo wykończone mieszkanie, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie na poznańskich Winogradach. Niski blok na os. Kosmonautów 13 znajduje się w części osiedla doskonale skomunikowanej z reszta miasta i jego atrakcjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

2 500 zł55 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie na Jeżycach Jeśli zależy Ci na klimatycznym mieszkaniu w samym centrum Jeżyc i bliskiej odległości do pełnej infrastruktury, to mam dla Ciebie mieszkanie idealne. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

2 200 zł38 m² 58,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone , kompletnie umeblowane, położne przy ulicy Poznańskiej. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv, z wystawą południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przygraniczna

Jeżyce,Poznań

535 000 zł45 m² 11 859,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży uroczego mieszkania o powierzchni 45,11 metra kwadratowego, położonego na spokojnym osiedlu przy ulicy Przygranicznej. To mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródka

Śródka,Poznań

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu przepiękne, klimatyczne mieszkanie, położone w kamienicy na Śródce, u zbiegu ulic Ostrówek i Filipińskiej (2 min. drogi od Mostu Jordana) Mieszkanie położone jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij