dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą nowej, komfortowej kawalerki w oddanym właśnie apartamentowcu przy ulicy Naramowickiej w Poznaniu. Wynajem mieszkania - bezpośredni. Lokal usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

740 000 zł54 m² 13 716,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie znajduje się pod bardzo dobrym i modnym adresem. Poznań Jeżyce ul. Kościelna, apartamentowiec Longbridge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! 4 Pokojowe Mieszkanie z ogródkiem, gotowe, oddane do Zamieszkania! Atuty Lokalizacji: spokojna i zielona okolica Grunwaldu Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielniki

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł41 m² 62,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie wraz z miejscem garażowym w hali przy ulicy Bielniki. Położone na 4. piętrze (z windą) , tuż obok Żabki, mieszkanie zapewnia wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśnych Skrzatów

Edwardowo,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe! Pierwszy Najemca! Skrzatów Leśnych Polecam do najmu nowy 2- pokojowy apartament w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu przy ul. Skrzatów Leśnych na Grunwaldzie. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziewiczówny

Jeżyce,Poznań

1 220 000 zł130 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ul. Rodziewiczówny w Poznaniu to idealne miejsce dla rodziny, która chce mieć miejskie życie na wyciągnięcie ręki oraz niezbędną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- dostępne od czerwca - Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać w doskonałym punkcie komunikacyjnym? Cenisz spokój, wygodę, bliskość do terenów zielonych? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

653 000 zł58 m² 11 258,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zyskaj Jutro! Zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Mieszkanie 3 pokojowe, grunwald Gotowe, oddane Do Zamieszkania! Atuty Lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

603 338 zł43 m² 13 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zyskaj Jutro! Zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! 2 Pokojowe Mieszkanie na Grunwaldzie! Atuty Lokalizacji: spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

435 000 zł66 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą na Wierzbięcicach, która dzięki swojemu urokowi i oryginalnemu wykończeniu podbije serce tym, którzy są nie tylko fanami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

535 000 zł37 m² 14 381,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

810 035 zł60 m² 13 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Mieszkanie 3 Pokojowe na Rynku Pierwotnym w Poznaniu, grunwald Sprawdź! Gotowe do zamieszkania! To wyjątkowa okazja dla tych, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

912 690 zł73 m² 12 512,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zyskaj Jutro! Zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich rekomenduje: mieszkanie 3 Pokojowe, gotowe do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

597 541 zł50 m² 12 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich z radością prezentuje: mieszkanie 2 Pokojowe z Ogródkiem , Gotowe do Zamieszkania! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 499 zł45 m² 55,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! r E Z E R W A C J A! promocja cenowa tylko do końca tygodnia! Polecamy na wynajem, do pierwszego zasiedlenia > nowy, komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

654 125 zł58 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich z radością prezentuje: mieszkanie 3 Pokojowe, oddane Gotowe do Zamieszkania! Atuty Lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

597 541 zł50 m² 12 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich z radością prezentuje: mieszkanie 2 Pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

868 275 zł68 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! 4 Pokojowe Mieszkanie, 2 Miejsca w Hali Garażowej (rodzinne), gotowe do Zamieszkania! Atuty Lokalizacji: spokojna i zielona okolica Grunwaldu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

651 735 zł55 m² 11 925,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna Okazja! Oszczędzaj Dziś, zadzwoń Teraz! Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Mieszkanie 2 Pokojowe na Rynku Pierwotnym w Poznaniu, grunwald Gotowe do zamieszkania! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe wykończone Rataje 56 m2, miejsce postojowe Nowe, wcześniej nie zamieszkałe, wykończone ze stanu deweloperskiego mieszkanie 4 pokojowe z aneksem kuchennym. Balkon. Funkcjonalne, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

651 735 zł54 m² 12 157 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Super Okazja! Mieszkanie 2 Pokojowe, gotowe do Zamieszkania. Lokalizacja: poznań, grunwald To wyjątkowa okazja dla tych, którzy poszukują komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Folwarczna

Przemysława,Poznań

2 200 zł45 m² 48,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,40 m2, ulokowane na 3 piętrze bloku na ul. Folwarcznej 21 (os. Przemysława) w Poznaniu. W skład mieszkania wchodzą: korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

585 081 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, w Poznaniu, grunwald. Atuty Lokalizacji: spokojna i zielona okolica Grunwaldu Doskonała infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, które spełni Twoje marzenia! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , które zaskoczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam zapoznanie się z ofertą najmu mieszkania położonego na poznańskich Winogradach- osiedle Kosmonautów 12. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku bez windy. Na powierzchnię 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł46 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Przedstawiam Państwu ofertę bardzo ładnego mieszkania na wynajem. W niskim 3 piętrowym budynku wybudowanym przez Atal, w 2023 roku, przy ul. Leśnych Skrzatów, na monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

726 125 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje: mieszkanie na Rynku Pierwotnym w Poznaniu, grunwald. Gotowe, do odbioru! Opis: zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania 3-pokojowego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

880 000 zł86 m² 10 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta aktualna! Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości, jaką jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu. Oferowany lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

618 107 zł49 m² 12 494,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Mieszkań Dewelopera Rekomenduje! 3 Pokojowe Mieszkanie w Poznaniu, gotowe do odbioru! Opis: zapraszamy do zakupu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania na rynku pierwotnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

660 000 zł46 m² 14 435,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do nabycia wyjątkowego apartamentu usytuowanego w samym sercu modnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wilda w Poznaniu. Ta lokalizacja to doskonały wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

654 165 zł54 m² 12 161,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Mieszkanie 2 pokojowe, gotowe do Zamieszkania! Atuty Lokalizacji: spokojna i zielona okolica Grunwaldu Doskonała infrastruktura: sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

2 990 zł42 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego mieszkania położonego w odrestaurowanej kamienicy tuż przy samym Parku Wilsona - ul. Matejki 51. Kamienica z 1904 roku ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: mateusz Gętka Cenisz sobie ciszę i spokój? Lubisz zieleń i bliskość terenów rekreacyjnych? bingo! Serdecznie polecam kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Łacina,Poznań

720 000 zł40 m² 18 227,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Poznania, blisko jeziora Maltańskiego. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 016 805 zł75 m² 13 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Mieszkanie 3 pokojowe na Rynku Pierwotnym w Poznaniu, grunwald gotowe. Inwestycja oddana! To wyjątkowa okazja dla tych, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junacka

Raszyn,Poznań

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poszukujesz mieszkania w komfortowej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta i terenów rekreacyjnych! Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 3-pokojowego mieszkania na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 54 m2 2 pokoje Grunwald ul. Wojskowa. Budynek z 2000 roku z windą. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

3 500 zł66 m² 52,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 66m2 z ogródkiem/tarasem ok. 30m2 i dodatkowo z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśnych Skrzatów

Ławica,Poznań

1 800 zł30 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do wynajmu. Osiedle Zacisze przy ul. Leśnych Skrzatów - piękne miejsce, budynki wręcz wtulone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

4 800 zł76 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego mieszkania na Wildzie, które łączy w sobie nowoczesność, wygodę oraz doskonałą lokalizację. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, przy terenach matańskich, galrii posnania, garaż, basen, strzeżone osiedle Lokal w pełni wyposażony. Przestronny i słoneczny salon z bio kominkiem, aneks.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij