dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Naramowice

214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 ogłoszeń

715 353 zł67,68 m² 10 569,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym ogródkiem w super cenie! stara cena - 764 384zł nowa cena - 715 353zł Inwestycja mieści się na Naramowicach, jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł69,90 m² 10 872,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na poznańskich Naramowicach. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł49 m² 14 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*Dwupak inwestycyjny - 2 niezależne kawalerki z ogródkami | Naramowice, poznań* Na sprzedaż świetna propozycja dla inwestora - *mieszkanie o pow. 49 m *, zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 388 zł59,72 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | brak podatku pcc | Rabat 10 15% u partnerów na materiały wykończeniowe oraz elementy dekoracyjne. Na sprzedaż elegancki i funkcjonalny apartament o powierzchni 59,72.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

348 100 zł28,30 m² 12 300,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 700 zł31,85 m² 11 858,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 1-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji! Wynajem bezpośrednio od właściciela! Wynajmij piękne, nowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu "zielona Przystań" tuż obok pętli tramwajowej i rezerwatu przyrody Żurawiniec!.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł51 m² 9 725,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 34 m z dodatkowym poddaszem (17 m ), usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 112 zł38,80 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na 1-szym piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 - pokojowego mieszkania z dwoma dużymi balkonami z widokiem na zieleń, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 377 zł87,57 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowe, czteropokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 87,57 m2. Zielony Żurawiniec to nowoczesne osiedle położone na bogatych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie zaaranżowanego, w pełni wyposażonego 3 pokojowego mieszkania z 2 balkonami, położonego przy ul. Naramowickiej (naramowice).

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł57,18 m² 11 699,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz wnętrza, które łączy nowoczesną technologię z dbałością o detal? Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Najemca jest zwolniony z prowizji Pośrednika* Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na poznańskich Naramowicach, przy ul. Sielawy. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w niskim bloku (z.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł60 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poznań, ul. Błażeja 15 3 pokoje, 60 m , gotowe do wprowadzenia, dwa miejsca postojowe Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 336 zł74,05 m² 9 903,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc i bez prowizji # Jeśli szukasz mieszkania w innym metrażu lub lokalizacji zapraszam na spotkanie, szeroko działam na rynku pierwotnym Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł66,50 m² 11 954,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na Naramowicach. Lokalizacja: prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 082 zł41,17 m² 601 082 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zaprojektowane w nowoczesnym wydaniu osiedle mieszkaniowe położone na bogatych przyrodniczo poznańskich Naramowicach. Inwestycja leży niemal w strefie północnego klina zieleni oraz doliny.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł39 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem Poznań, naramowice ul. Rubież Twój azyl w kameralnej zabudowie z szybkim dojazdem do centrum Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 100 zł46,45 m² 12 015,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł69,30 m² 11 673,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie z dużym tarasem, zamiast balkonu. Mieszkanie znajduje się na poznańskich Naramowicach, przy ul. Rubież, w miejscu cenionym za zieleń, pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł35,72 m² 11 926,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę komfortowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 35,72 m , położonego na jednym z nowszych osiedli w dzielnicy Poznań - Naramowice. To doskonały wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł55,06 m² 13 494,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie Poznań, naramowice ul. Rubież Marzysz o własnym M z prywatną przestrzenią i z szybkim dojazdem do centrum? Te cztery wyjątkowe lokale to.

Szczegóły ogłoszenia

552 500 zł46,06 m² 11 995,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z własną księgą wieczystą, gotowe do odbioru. Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, podwójnym miejscem postojowym i komórką lokatorską | Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł68,10 m² 12 290,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: naramowice to spokojna, zielona część miasta ceniona za kameralną zabudowę oraz bliskość terenów rekreacyjnych takich jak rezerwat przyrody Żurawiniec oraz rzeka Warta. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ok. 28 m z dużym balkonem 12 m2, naramowice, ul. Błażeja - po kapitalnym remoncie! Do wynajęcia jasna i nowoczesna kawalerka, położona na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:51

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia wyjątkowo zadbane, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku z 2010 roku na Naramowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł34,66 m² 12 550,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inwestycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 3-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

954 187 zł92,46 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w świetnej lokalizacji! Tylko teraz w super cenie! Mieszkanie będzie gotowe do odbioru już w czerwcu. Zakup bez pcc, oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 735 zł39,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 520 zł45,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach idealne dla młodych i seniorów Polecam komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,96 m w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł41,41 m² 11 712,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki termin! 2 pokoje 41 m na parterze z ogródkiem - Wysokość mieszkania 3m! Klucze w czerwcu! -opcjonalnie mp w hali Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 588 zł48,59 m² 11 640,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do odbioru na początku roku! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%. Mieszkanie w zielonej części Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 500 zł44,64 m² 12 287,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Narożne i doskonale doświetlone 2 Pokoje 44 m , 2 piętro - balkon od zachodu! Sklepy, tramwaj, szkoły i tereny zielone - wszystko w zasięgu spaceru. ->zadzwoń 7 dni w tygodniu.