dowolna

Mieszkania Poznań os. Stefana Batorego

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Batorego o powierzchni 70 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Batorego o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na I piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę na Os. S.Batorego o powierzchni 35 mkw, znajdującą się na IV piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem, częściowo umeblowanego (sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam zadbane, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46,79 m2. Znajduje się na parterze w bloku z 2010 r. (osiedle Stefana Batorego na Piątkowie). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Batorego o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się pokoi o wielkości 10 m2, 10 m2 i 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Batorego o powierzchni 50 mkw znajdujące się na III piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi: 18m2 (panele; dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

295 000 zł64 m² 4 645,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszamy na prezentację 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na os.Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Na ok. 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Batorego o powierzchni 50 mkw znajdujące się na IV piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( 17mkw,11,5mkw), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu S. Batorego o powierzchni 41 mkw, znajdujące się na II piętrze w IV piętrowym nowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

305 000 zł64 m² 4 765,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszamy na prezentację 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na os.Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Na 64m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi ,oddzielnej kuchni z oknem, łazienki ,wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Batorego o powierzchni 47 mkw, znajdujące się na II piętrze. Mieszkanie wyposażone, składa się z dwóch pokoi: małego około 10 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 550 zł51 m² 30,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, w nowym niskim bloku z windą przy os. Stefana Batorego na Piątkowie. Lokal znajduje się na I piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę na os. Batorego o powierzchni 35 mkw znajdującą się na parterze w kompleksie ataner. Mieszkanie składa się z salony z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy na os. Batorego o powierzchni 40 mkw, znajdującego się na II piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

305 000 zł60 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Os. Batorego o powierzchni 48 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, na os. Stefana Batorego znajdujące się na III piętrze. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych, słonecznych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę na osiedlu Batorego o powierzchni 33,2 mkw znajdującego się na III piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu oraz oddzielnej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

399 000 zł65 m² 6 166,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze, w nowej części Osiedla Stefana Batorego w Poznaniu, wybudowane w 2004 roku przez Agencje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu wybudowanym przez firmę deweloperską ataner. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

315 000 zł64 m² 4 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Doskonała lokalizacja, trzypokojowe, niezależny układ, balkon, idealne pod inwestycje. Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Piątkowa, na os. Stefana Batorego w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi ,oddzielnej kuchni z oknem, łazienki ,wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

318 000 zł64 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

318 000 zł60 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

419 000 zł80 m² 5 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Witam i polecam przestronne mieszkanie 4 pokojowe, na Piątkowie - Os. Batorego. Mieszkanie w niskim bloku z cegły- 1996 rok budowy (jest ociepleny) , lokal na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

949 zł50 m² 18,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Batorego, na granicy starszej i nowszej części osiedla. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 na osiedlu Stefana Batorego w Poznaniu Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi ,oddzielnej kuchni z oknem, łazienki ,wc oraz.