dowolna

Mieszkania Poznań os. Bolesława Chrobrego

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 300 zł55,50 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, balkon, skrytka, budynek nowy. Powierzchnia mieszkania 55,50m2. Układ pomieszczeń: -salon 22m2 z wyjściem na balkon 4m2 -sypialnia 11m2 -kuchnia 9m2 -łazienka 4m2 - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wprowadzasz się z walizką nie z ekipą remontową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł62,70 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zaaranżowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 62,70m2, zlokalizowane na piątym piętrze w jedenastopiętrowym wysokim bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i bardzo ustawnego mieszkania o powierzchni 62,4 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą na Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

765 000 zł81,10 m² 9 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowo przestronne| komfortowe 80m2 mieszkanie| 3 pok.| OSOBNA KUCHNIA| BALKON Nietuzinkowe mieszkanie na os. Chrobrego, piątkowo -niski blok 81,10 m + balkon 8m 3 pokoje, przestronna kuchnia Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę dwupokojowe mieszkanie położone w Poznaniu, na Osiedlu Bolesława Chrobrego z wyjątkowym widokiem. Mieszkanie znajduje się w wysokim, jedenastopiętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,60 m² 8 138,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6 m przy ul. Chrobrego. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to idealne miejsce dla rodziny lub osób szukających przestrzeni w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,60 m , zlokalizowanego na poznańskim osiedlu Bolesława Chrobrego - w cenionej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 50 m , położonego na osiedlu Batorego w Poznaniu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Chrobrego w Poznaniu jednym z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przestrzeń, zieleń i miasto w zasięgu ręki odkryj 3-pokojowe mieszkanie na os. Bolesława Chrobrego 6, gdzie codzienna wygoda spotyka się z ciszą i otwartym widokiem z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł74,20 m² 9 164,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zaaranżowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 74,20 m2, zlokalizowane na parterze czteropiętrowego, niskiego bloku na cenionym osiedlu Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł49 m² 10 204,06 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doskonale skomunikowany punkt na mapie Poznania, 12 minut do centrum (kaponiera), jeden przystanek do Kampusu uam. Ceniona lokalizacja przez studentów (uam, uep, uap) oraz osoby ceniące dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w urządzonym mieszkaniu czteropokojowym na osiedle B. Chrobrego, 2 piętro. Mieszkanie 63m2 składa się z pokoju ca 10m2, kuchni, łazienki i osobnego wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

330 000 zł32 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę położoną na 13-piętrze w wysokim 15-piętrowym bloku z windą na os. B. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 32,00m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

725 000 zł73 m² 9 931,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 73 m2 składają się: - 6 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Rataje,Poznań

495 000 zł47 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

549 990 zł64 m² 8 607,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Dziś mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdującą się na 2 piętrze w niskim bloku (blok 4 piętrowy) na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Ogromnym plusem tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z dwoma nowymi windami na os. Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 72m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł74 m² 8 072,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Inwestycyjne mieszkanie 6-pokojowe na os. Chrobrego! Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję inwestycyjną! Na sprzedaż trafia przestronne mieszkanie o powierzchni 74,20 m zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 64 m2 idealne dla rodziny lub pod inwestycję : - 1 piętro/ blok 4 piętra - duży salon (zachód) - 2 x sypialnie (zachód, wschód) - kuchnia płytki, umeblowana (wschód) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z balkonem przyjazna dla zwierząt na os. Bolesława Chrobrego 26, usytuowana na 6 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

615 000 zł63 m² 9 731,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Bolesława Chrobrego, mieszkanie o powierzchni 63,2 m2, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

545 000 zł63 m² 8 637,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | 63,1 m2 | 3 pokoje | Piątkowo | Loggia Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania 63,40 mkw, (piętro 7/12 ) położonego na osiedlu Bolesława Chrobrego Pełna własność z kw, bez obciążeń, piwnica ok 2 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

610 000 zł74 m² 8 288,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 4 pokoje na Chrobrego 33 73 m Balkon, piwnica, osobna kuchnia - do remontu! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

580 000 zł63 m² 9 177,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

540 000 zł74 m² 7 336,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Mieszkanie 4 pokojowe - duży balkon - oddzielna kuchnia - Park - ścieżka wokół parku - a wszystko to znajduje się na os. B. Chrobrego - Piątkowo. Na łączną powierzchnię 73,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

550 000 zł63 m² 8 716,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł63 m² 9 553,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z balkonem na Piątkowe? Dla swojej rodziny lub pod inwestycję? Z trzema oddzielnymi przestronnymi pokojami, blisko szkoły, uczelni, świetnie skomunikowane? Trafiłeś na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

625 000 zł63 m² 9 968,10 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam ofertę 3-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja 2 pokoje z balkonem - 46 m - Os. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na 7. piętrze w zadbanym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

514 000 zł50 m² 10 300,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż obszerne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni użytkowej 49,9 m2, zlokalizowane w niskim bloku na os. Bolesława Chrobrego, na poznańskim Piątkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

1 100 zł12 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortow pokój z widokiem na panoramę miasta i zachody słońca w mieszkaniu 4 pokojowym na Piątkowie idealne dla studenta szukającego swojej przestrzeni w mieście! Masz dość zbyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

362 000 zł30 m² 12 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Sprzedajemy kawalerkę Osiedle Bolesława Chrobrego 13 B na drugim piętrze niskiego budynku z 2000 roku Mieszkanie jest urządzone , wyposażone, budynek położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

545 000 zł47 m² 11 645 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania, o powierzchni ok. 47 m, położonego w doskonałej lokalizacji na osiedlu Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

362 000 zł30 m² 12 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedajemy kawalerkę Osiedle Bolesława Chrobrego 13 B na drugim piętrze niskiego budynku z 2000 roku Mieszkanie jest urządzone , wyposażone, budynek położony w spokojnym miejscu przy.