dowolna

Mieszkania Poznań os. Wichrowe Wzgórze

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

850 zł47 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47 m2 - Winogrady, os. Wichrowe Wzgórze 3 przy rondzie Solidarności (dawniej Serbska). Wieżowiec, 3 piętro, winda, tv kablowa, internet, balkon, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji w pobliżu 3 hipermarkety (kaufland, tesco, carefour) kilka supermarketów (m.in. Biedronka, netto, pss Społem) Pestka i Plaza, szkoła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia mieszkania 47 m2 w układzie niezależnym. Bardzo zadbane jasne mieszkanie wyremontowane w 2008r. Okna pcv, duży pokój około 21 m2 z wyjściem na balkon, podłoga w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę M-3 na osiedlu Wichrowe Wzgórze. 2 osobne pokoje, kuchnia, łazienka. W pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie bardzo ciche. W pobliżu pętla tramwajowa, wiele autobusów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 450 zł65 m² 22,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie o powierzchni 65 m kw. Lokalizacja - os. Wichrowe Wzgórze, winogrady, niski blok. Bardzo dobry dojazd do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferowane mieszkanie jest wpełni wyposażone (meble, kuchenka, lodówka, pralka). W tym roku zostało odżwieżone. Mieszkanie jest dostosowane do osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bez pośredników! Polecam do sprzedaży mieszkanie (pierwszy właściciel) o powierzchni 48 m2 położone na IV piętrze w niskim bloku (4-pietrowym). Mieszkanie składa sie z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

177 000 zł32 m² 5 531,25 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio. Sprzedam zadbaną kawalerke o powierzchni 32 m, na os. Wichrowe Wzgórze. Dobry punkt komunikacyjny, w poblizu liczne sklepy, supermarkety, szkoły przedszkola, kościół. cana 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

239 500 zł47 m² 5 095,74 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przytulne, bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m2 na os.Wichrowe Wzgórze! Mieszkanie mieści się w szesnasto-kondygnacyjnym wieżowcu na dziewiątym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia, mieszkanie posiada podłogi parkietowe, kuchnia jasna, możliwośc podłączenia telefonu i internetu, niedaleko Centra Handlowe Poznań Plaza , Castorama, tesco, galeria Pestka,.