dowolna

Mieszkania Poznań os. Zwycięstwa

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

295 000 zł47 m² 6 276,59 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zwycięstwa. Lokal mieści się na 12 piętrze 15 piętrowego bloku. Stan mieszkania, jak widać na zdjęciach. Nieruchomość wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

275 000 zł32 m² 8 594 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Doskonałe mieszkanie dla studenta, osoby samotnej, młodej pary lub też do najmu. Zadbane i komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 znajduje się na 5 piętrze na os. Zwycięstwa w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

329 000 zł53 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa do zamieszkania, wyposażona kawalerka W pobliżu uczelni wyższych Oferujemy Państwu do sprzedaży gotową do zamieszkania kawalerkę usytuowaną w doskonałej lokalizacji na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

328 000 zł47 m² 6 978,72 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zwycięstwa. Lokal mieści się w wysokim bloku po termomodernizacji. W budynku zamontowane są dwie nowe windy. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Os. Zwycięstwa w Poznaniu. Mieszkanie zostało odświeżone. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Istnieje możliwość doposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MIeszkanie na os. Zwycięstwa. ok 53 m2. znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. 3 oddzielne pokoje (16m2, 12m2, 10m2), oddzielna kuchnia, łazienka i oddzielny wc. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

399 000 zł54 m² 7 379,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nie wyrażamy zgody na sprzedaż jak również kontakt przez biura i pośredników. Polecam na sprzedaż przestronne, nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w północnej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

359 000 zł66 m² 5 398 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5m2 zlokalizowane na Osiedlu Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze 16 piętrowego bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

349 000 zł53 m² 6 585 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie całkowicie rozkładowe, przestronne i słoneczne z ładnym widokiem. Zlokalizowane jest na spokojnym i zadbanym osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 750 zł67 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jesteś na etapie poszukiwań mieszkania na wynajem i nie wiesz na co się zdecydować? Zachęcam Ciebie do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, w wyjątkowo doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę mieszczącą się w wieżowcu na 2 piętrze na os. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

339 000 zł53 m² 6 396 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam słoneczne, bardzo ustawne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

340 000 zł53 m² 6 415 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Os. Zwycięstwa,Poznań

329 000 zł54 m² 6 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Zwyciestwa. Lokal znajduje się na 4 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

327 000 zł53 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja ***kupuj bezpiecznie*** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Zwycięstwa na Winogradach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

208 000 zł32 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z absolutnie cudownym widokiem na panoramę miasta Poznań!*** Mieszkanie usytuowane jest na 15 piętrze wieżowca na osiedlu Zwycięstwa na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

315 000 zł68 m² 4 618,77 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu, o powierzchni 68,2 m2. Można je przerobić na 3, 4-pokojowe lub na dwa niezależne mieszkania. Okna wychodzą na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana!sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow.47m2 położone w Poznaniu na Os. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na VII piętrze w 15 to piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

! rezerwacja! Bezpośrednio sprzedam wyjątkowe po generalnym remoncie 2-pokojowe słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji z pięknym widokiem z okna na Winogradach Os. Zwycięstwa 19. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

315 000 zł53 m² 5 943 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***kupuj bezpiecznie*** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Zwycięstwa na Winogradach Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

215 000 zł32 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w wieżowcu na 10-tym piętrze na os. Zwycięstwa na.