dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

565 000 zł38 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo polecam na sprzedaż przepięknie wykończone 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,48 m2. Nieruchomość mieści się przy ulicy Witolda Pileckiego na poznańskim Strzeszynie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

564 000 zł46 m² 12 260,90 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! oferta limitowana - ostatnie wolne mieszkania dwupokojowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

299 000 zł20 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania k/green Point. Mieszkanie Mieszkanie 1-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji > proszę o kontakt w godzinach 18:30-21:30 < na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 80m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

484 999 zł39 m² 12 594,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

949 999 zł65 m² 14 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie z dwoma balkonami na os. Zielone Zacisze tuż przy lasku Marcelińskim. Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

508 000 zł42 m² 12 176,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

1 139 265 zł55 m² 20 770,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

725 000 zł58 m² 12 480,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów Polecamy mieszkanie trzypokojowe w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

675 000 zł63 m² 10 765,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane i umeblowane mieszkanie, na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wykończone z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

619 843 zł60 m² 10 396,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od Dewelopera Wakacyjna promocja - rabat- 92 000 zł! Komfortowe 3- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji- poznański Grunwald! Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

570 486 zł46 m² 12 510,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj, limitowana okazja! Ostanie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ustawnego, trzypokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - Os. Stefana Batorego, na poznańskim Piątkowie. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 190 000 zł72 m² 16 566,90 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***rezerwacja do 31.01.2025*** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, trzypokojowego mieszkania na poznańskich Ratajach. Inwestycja z 2022 roku, lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robocza

Wilda,Poznań

460 000 zł50 m² 9 255,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania w samym sercu poznańskiej Wildy, przy ul. Roboczej. Lokal znajduje się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenecjańska

Chwaliszewo,Poznań

1 050 000 zł54 m² 19 448,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w cenionym budynku z topowym, poznańskim adresem: ul. Wenecjańska 8. Kompletnie wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** rezerwacja do 30.11.2024*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w ceniony, poznańskim obiekcie - City Parku. To kompleks apartamentowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

570 000 zł46 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania w budynku zlokalizowanym na poznańskich Winogradach. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubież

Małe Naramowice,Poznań

765 000 zł88 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanym na poznańskich Naramowicach. Lokal znajduje się na III i IV piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

395 000 zł29 m² 13 573,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

888 000 zł64 m² 13 933,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i luksusowo wykończony apartament o powierzchni 63,73 m , położony przy ul. Świerzawskiej na poznańskim Grunwaldzie, w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Junikowo,Poznań

564 000 zł40 m² 13 929,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

727 787 zł71 m² 10 234,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z balkonem oraz własnym tarasem o pow. 51,81 m2 w nowej inwestycji na poznańskich podolanach/strzeszynie - 2 etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

419 431 zł36 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 36,47 m2 w nowej inwestycji na poznańskich podolanach/strzeszynie, nieopodal ul. Druskiennickiej - etap 2. Możliwość zobaczenia ostatnich dostępnych mieszkań w etapie 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

725 000 zł65 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

644 277 zł63 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie wolne mieszkania! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

463 768 zł34 m² 13 786,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe 2 pokoje w nowej inwestycji premium o podwyższonym standardzie na poznańskim Górczynie - bezpośrednio przy nowo projektowanym 12 ha miejskim parku. Idealne dla/pod: > studenta, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

658 963 zł60 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Narożne, świetnie doświetlone 4 pokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach! klucze gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

461 463 zł39 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym etapie prac budowlanych! Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

599 920 zł44 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

403 383 zł31 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 31,27 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

413 324 zł29 m² 14 386,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowa kawalerka w nowej inwestycji premium o podwyższonym standardzie na poznańskim Górczynie - bezpośrednio przy nowo projektowanym 12 ha miejskim parku. Idealne dla/pod: > studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 095 000 zł77 m² 14 220,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny - 4 mikrokawalerki W centrum poznania | roi 8,4% Stabilny miesięczny przychód: 8 700 zł Perfekcyjna lokalizacja - ul. Wierzbięcice, wilda Idealne pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

397 160 zł30 m² 13 194,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Najlepsza okazja na Jeżycach - Inwestycyjna kawalerka - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 158 000 zł130 m² 8 900,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

4 pok mieszkanie, ul. Garbary, na kancelarię, kamienica po rewitalizacji Lokal mieszkalny o powierzchni 130,10 mkw znajduje się pięknej stylowej kamienicy z roku ok. 1912 po rewitalizacji.Stan.