dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Ogrody,Poznań

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestronnego mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Zależy Ci na rozwiniętej komunikacji miejskiej? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

550 399 zł57 m² 9 731,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania 3 pokojowe w tej inwestycji! rabaty dla zdecydowanych Klientów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- oferta deweloperska - Bez podatku i prowizji - ostatnie 2 lokale gotowe do odbioru! Polecam do zakupu dwupoziomowe lokale z dużymi ogródkami, położone w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Nowe Miasto,Poznań

779 000 zł71 m² 10 902,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończone pod klucz, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkanie Mieszkanie o łącznej powierzchni 71,45 m2: - salon z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli rozglądasz się za nowoczesnym, urządzonym pod klucz, mieszkaniem na wynajem w prestiżowej lokalizacji - ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepanowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł48 m² 10 441,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie terenów zielonych? Zależy Ci na wyremontowanej nieruchomości, gotowej do zamieszkania? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Rataje,Poznań

899 000 zł71 m² 12 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane Wynajmę atrakcyjne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie o praktycznym układzie, 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wichrowe Wzgórze,Poznań

729 000 zł66 m² 11 129,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcielibyście zamieszkać w przestronnym mieszkaniu po remoncie, w dobrze skomunikowanej części Poznania? Mam dla Was idealną propozycję 3-pokojowe mieszkanie na poznańskich Winogradach, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Grunwald,Poznań

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą ekskluzywnego mieszkania w centrum Poznania przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Cała kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

724 585 zł58 m² 12 473,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Strzeszyn,Poznań

555 844 zł56 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie o pow. 55,64 m2 z dwoma balkonami (dostępne inne piętra) w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Realne zdjęcia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

734 678 zł60 m² 12 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

430 750 zł34 m² 12 558,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

>Ostatnie mieszkania 2-pokojowe w tej gotowej inwestycji< mieszkanie z rabatem > gotowe do odbioru > z dodatkowym poddaszem > miejsce postojowe tylko 5.000 zł Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

565 000 zł38 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo polecam na sprzedaż przepięknie wykończone 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,48 m2. Nieruchomość mieści się przy ulicy Witolda Pileckiego na poznańskim Strzeszynie, na.