dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 395 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

619 000 zł41,96 m² 14 752,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 41,96 m , położone na 1. piętrze w budynku z 2014 roku. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł33,84 m² 16 548,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Mieszkanie B4 Rodzinna Malta, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł75,92 m² 16 069,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Mieszkanie C19 Rodzinna Malta, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł42,86 m² 16 332,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Mieszkanie A16 Rodzinna Malta, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł25,43 m² 17 695,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka z balkonem | ul. Wojskowa 9g | 35,9 m | 2 piętro | świetna lokalizacja (grunwald) Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,9 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł33,47 m² 13 982,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie gotowe do odbioru wejdź - zobacz - kup Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Bez czekania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł33,40 m² 13 982,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej 0% prowizji - 0% podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Informacje telefoniczne 9:00 20:00 Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 007 zł51,22 m² 15 599,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Vilda Arte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 880 zł35,16 m² 18 199,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 938 zł44,39 m² 14 799,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł31,27 m² 13 079,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł45,24 m² 12 687,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji, 0% pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 - 20:00. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł33,47 m² 13 594,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 000 zł59,72 m² 13 194,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 000 zł53,97 m² 12 896,05 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru 53,97 m na 3 piętrze Możliwość wydzielenia 3 pokoju Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 000 zł45,24 m² 12 886,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej! 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! Informacje telefoniczne 9:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 560 zł48,38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką oraz ogródkiem z tarasem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 040 zł59,92 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz dwoma ogródkami z tarasem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9C w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 160 zł53,68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w przy ul. Błażeja 9b w Poznaniu Naramowicach. O inwestycji Poznaj Zieloną Przystań - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł32,01 m² 12 870,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - zamieszkaj bez czekania mieszkanie gotowe do odbioru Zadzwoń i skorzystaj z dodatkowego rabatu. Kawalerka 32,01 m na 1 piętrze, balkon 5,56 m . 0% prowizji, 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! Ścisłe centrum miasta,Jeżyce , kameralny, stylowy apartamentowiec przy ul. Zwierzynieckiej 15, elegancja i bezpieczeństwo. Do wynajęcia elegancki, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,82 m² 15 681,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji Biura Nieruchomości - Dziękujemy - proszę nie dzwonić! 499 000 zł | 4 piętro cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł63 m² 23 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Poznania Grunwald , na sprzedaż designerski apartament położony w niezwykłym kompleksie City Park. Elegancja i bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 975 zł40,75 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 582 zł39,58 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 658 zł39,57 m² 12 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 375 zł45,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do młodych ludzi, studentów, którzy chcą mieć blisko na Uczelnię oraz poszukują miejsca do zamieszkania, które zapewni im wszystko, co jest niezbędne do normalnego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46,30 m² 12 848,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mavre Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku na poznańskim Piątkowie. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

563 000 zł41 m² 13 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 40,99 m , położonego na osiedlu Bliskie Zawady w Poznaniu, przy ul. Aleksandra Studniarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

397 300 zł29 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w stanie deweloperskim Poznań, starołęka Idealne 3 piętro, duża łazienka i ekspozycja południowo-zachodnia - same atuty! Mieszkanie jest jasne dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,93 m² 9 886,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie, które daje coś więcej niż metraż daje wygodę codziennego życia. 37,93 m zostało tu dobrze wykorzystane lokal został przekształcony z kawalerki w funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 966 000 zł83,99 m² 23 407,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Przestronny, 3 pokojowy apartament z loggią w inwestycji Solna 6 wyjątkowym, nagradzanym projekcie na Wzgórzu Św. Wojciecha. Wysokie, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,50 m² 10 813,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na poznańskim Zielonym Dębcu, przy ulicy Łozowej. Mieszkanie o powierzchni 29,50m2 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48 m² 13 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie | Łazarz | 49 m | gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Małeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł79,61 m² 14 056,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, wykończonego mieszkania, gotowego do wprowadzenia. Lokalizacja: adres: poznań, ul. Miśnieńska specyfikacja: powierzchnia: 79,61 mkw. - rowerowania - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,10 m² 13 052,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki o powierzchni 32,1 m , położonej w przedwojennej kamienicy w samym sercu Poznania przy ul. Św. Marcin. To.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64,90 m² 10 939,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe, 65 m po generalnym remoncie i wykończone ze smakiem, według nowoczesnego projektu. Lokalizacja: poznań, os. Wichrowe Wzgórze Cena: 710 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 194 zł41,17 m² 12 489,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż z całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 641 zł40,94 m² 12 619,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026