dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Marcelin,Poznań

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać blisko lasu ? Cenisz spokój i wygodę? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem komfortową kawalerkę znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Główna,Poznań

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Smolnej na Poznańskich Zawadach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

455 428 zł41 m² 11 148,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy klasyczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 z balkonem 4,5m2. Mieszkanie położone jest na II piętrze w IV piętrowym budynku. Rozkład umożliwia wiele aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

755 000 zł56 m² 13 482,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jak nowe mieszkanie 3 pokojowe - dokładne wymiary i rzuty na ostatnim zdjęciu. Najważniejsze zalety: funkcjonalny układ pomieszczeń; najkorzystniejsze doświetlenie - południowe; nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek już stoi gotowy, ostatnie prace wykończeniowe można zaraz odbierać klucze Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak podatku pcc Informacje nt mieszkania Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Starołęka,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i zabudowanym balkonem - ogrodem zimowym. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Naramowice,Poznań

376 100 zł26 m² 14 679,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tel ważne Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na naramowicach, jest to dzielnica położona w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

657 011 zł55 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę rynku pierwotnego od dewelopera, skierowaną do osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca do zamieszkania. Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

427 068 zł37 m² 11 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc uwaga - Cena uwzględnia super rabat - ograniczony czasowo! Lokalizacja Inwestycji - winogrady W pobliżu - 150 metrów przystanki tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

764 912 zł66 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ważne! Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica położona nas wschodnim brzegiem Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją wynajmu przestronnego i nowoczesnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 57 m , zlokalizowanego w sercu miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

399 500 zł28 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit Doskonała inwestycja pod wynajem Na sprzedaż duża ustawna kawalerka na poznańskich Naramowicach! Balkon i winda! Bez prowizji i bez ukrytych kosztów! Przed budynkiem przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gabszewicza

Głuszyna,Poznań

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na ul. Gabszewicza, głuszyna. o powierzchni 54 m2, położone na 4 piętrze niskiego bloku (4 kondygnacje) z windą na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 835 900 zł117 m² 15 679,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tutaj poczujesz, że żyjesz. Prywatny, zielony azyl i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu, z prywatnym ogrodem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak podatku pcc Informacje nt mieszkania Nowe Mieszkanie ma powierzchnię 36,09 m2 oraz balkon 4,54 m2 + Salon z aneksem kuchennym i balkon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

899 000 zł67 m² 13 338,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartamanet do zamieszkania! oferta bezpośrednia! Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc (oszczędność ponad 20 tyś) Podana cena zawiera podatek vat. 0% prowizji (oszczędność min. 26 tyś) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

491 871 zł41 m² 12 038 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji Inwestycja znajduje się na naramowicach, jest to dzielnica położona w północnej części Poznania nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

979 000 zł74 m² 13 229,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Sikorskiego w Poznaniu. Niezwykle przestronne i dobrze doświetlone, o powierzchni 74m2 składające się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

744 500 zł58 m² 12 836,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe z przestronnym balkonem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w cenionej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

733 600 zł68 m² 10 723,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poranna kawa w otoczeniu zieleni, na świeżym powietrzu i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Tutaj poczujesz się wyjątkowo! Na sprzedaż nowy, przestronny apartament w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 500 zł71 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości położonej na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Bułgarskiej 59. Grunwald to spokojna dzielnica w zachodnim obszarze miasta z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

481 589 zł43 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica położona w wschodniej części Poznania w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Jeżyce,Poznań

615 000 zł59 m² 10 371 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, jeżyce Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ulicy Galla Anonima na Poznańskich Jeżycach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

692 100 zł50 m² 13 800,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od inwestora | bez prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum miasta!wysoki standard! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

590 000 zł59 m² 10 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Teofila Mateckiego w Poznaniu. Kupujący nie płaci pcc! Właściciel wystawia fakturę vat, a cena podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

564 397 zł55 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Proponowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i ma powierzchnię 54,65 m2 oraz balkon 4,5m2 W lokalu mieszczą się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostowa

Stary Rynek,Poznań

990 000 zł56 m² 17 703,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! oferta dostępna tylko U nas! Z przyjemnością polecam na sprzedaż unikalny apartament w samym sercu Poznania! Stare Miasto - ul. Mostowa 23. Inwestycja znanego dewelopera - Konimpex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie ciszę i spokojną, zieloną okolicę ze świetną komunikacją? bingo! Dziś mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

630 000 zł59 m² 10 696,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witaj, zadzwoń i umów się na spotkanie, aby wybrać i zakupić mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - Bezpieczny kredyt 2% Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolny od 01.07.2024 - można oglądać już teraz. Zapraszam na prezentacje. Do wynajęcia Apartament klasy premium w sercu Marcelina z miejscem parkingowym w hali garażowej i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Poznań

692 600 zł65 m² 10 708,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam nowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie blisko Jeziora Maltańskiego Bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Bez pcc - 0% Prezentowane, narożnikowe mieszkanie z dużym ogrodem składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

600 000 zł52 m² 11 632,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie czekaj! Zapewnij sobie już dziś korzystną perspektywę inwestycyjną! Jedno z ostatnich mieszkań w tej inwestycji - idealnie się sprawdzi się jako miejsce do życia oraz perspektywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Malta,Poznań

790 748 zł73 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru 3-pokojowe mieszkanie, w wyjątkowej inwestycji: / blisko natury / w otoczeniu pełnej infrastruktury / z szybkim i łatwym dojazdem do Centrum bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

484 700 zł31 m² 15 650,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inna niż wszystkie inwestycja przy mtp Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum miasta Poznań. Zamieszkaj w prestiżowej lokalizacji na poznańskim Łazarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

928 000 zł68 m² 13 587,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: kamienica znajduje się w ścisłym Centrum tuż obok ul Św Marcin w dzielnicy Stare Miasto. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

467 099 zł41 m² 11 473,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

580 000 zł52 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie czekaj! Zapewnij sobie już dziś korzystną perspektywę inwestycyjną! Jedno z ostatnich mieszkań w tej inwestycji - idealnie się sprawdzi na wynajem krótko lub długoterminowy. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

2 700 zł45 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w bezpiecznej okolicy, blisko terenów zielonych i z dobrym dojazdem komunikacją miejską? Zapraszam do jednego z najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

491 114 zł47 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Zapraszam na bezpłatną konsultację i prezentację całej inwestycji. tel Prezentowany lokal znajduje się na 2 piętrze (inne piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

495 400 zł37 m² 13 338,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokata kapitału, szybki zwrot inwestycji! Na sprzedaż duża ustawna kawalerka na poznańskich Naramowicach! Balkon i winda! Bez prowizji i bez ukrytych kosztów! Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

485 000 zł38 m² 12 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,60 m2 składają się: - salon - sypialnia - osobna.