dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

856 000 zł72 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

841 521 zł65 m² 12 996,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

1 199 344 zł86 m² 13 945,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium w inwestycji na Grunwaldzie. To 86 m komfortowej przestrzeni zaprojektowanej z myślą o wygodnym i nowoczesnym stylu życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

312 800 zł28 m² 11 053 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe | parter | 28,30 m | Naramowicka Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Metraż: 28,30 m Układ: 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

454 279 zł40 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie od strony południowej z balkonem. Doskonały układ pomieszczeń z przestronnym salonem z aneksem i ustawną sypialnią oraz dużą łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

770 592 zł55 m² 13 892 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

690 000 zł50 m² 13 866,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Ziębicka 30a. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, który został oddany do użytku w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

636 206 zł60 m² 10 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

427 000 zł36 m² 11 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka | 35,60 m | piętro | balkon | nowa inwestycja Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Na sprzedaż 1-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Grunwald,Poznań

1 505 678 zł107 m² 14 071,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 107m2 + loggia 18m2 - położony na ostatnim piętrze od strony południowo-wschodniej. Duży salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 484 476 zł83 m² 17 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Os. Kopernika jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jeżeli szukasz mieszkania, do którego można się wprowadzić od razu, w spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum to możliwe, że właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winiary,Poznań

575 000 zł54 m² 10 707,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,7 m , położone na I piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku na osiedlu Winiary w Poznaniu. Funkcjonalny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

525 000 zł47 m² 11 218 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 46,80m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

677 952 zł70 m² 9 685,03 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 3 wolne mieszkania! W tym układzie dostępne także piętra: parter, v i VI!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

652 000 zł51 m² 12 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

818 242 zł46 m² 17 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

463 700 zł42 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

672 000 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

668 000 zł50 m² 13 227,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana promocja - ostatnie mieszkania 2-pokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz już na starcie! Maksimum korzyści - pełne wsparcie w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

550 000 zł48 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 1-wszym piętrze niskiego bloku na os. Jagiellońskim. Salon z aneksem kuchennym stanowi centralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

536 000 zł42 m² 12 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! To bezpieczna i pewna inwestycja w przyszłość - zarówno Twoją, jak i Twojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

745 000 zł60 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Trzy pokoje w wysokim standardzie + duży 18 m taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

716 160 zł66 m² 10 877,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, poznań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

475 444 zł38 m² 12 511,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja, klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem od strony zachodniej. Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, komfortowa sypialnia i świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzeszyn,Poznań

603 892 zł55 m² 11 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania z niesamowitym, dużym ogrodem o metrażu prawie 50 metrów! Niesamowita okazja cenowa. Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

749 000 zł85 m² 8 771,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Loft z antresolą + taras 22 m | 85 m Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 85,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielicowa

Naramowice,Poznań

2 500 zł40 m² 63,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 39,51 m | duży balkon | naramowice | ul. Bielicowa | W pełni wyposażone | dostępne od zaraz nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

533 000 zł39 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana promocja - ostatnie mieszkania 2-pokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Maksimum korzyści -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

737 160 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na kameralnym osiedlu na poznańskich Podolanach przy ul. Jasielskiej. Mieszkanie o powierzchni prawie 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żegrze,Poznań

866 871 zł72 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.24 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

1 149 000 zł75 m² 15 365,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na poznańskich Naramowicach! okazja cenowa- świetna lokata kapitału! Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

577 000 zł89 m² 6 497,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w klimatycznej, historycznej kamienicy z 1902 roku przy ul. Andrzeja i Władysława Niegolewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup swoje wymarzone mieszkanie bez prowizji i pcc! Skorzystaj z najlepszych ofert na rynku - bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów! Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

746 500 zł60 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Przestronny salon z aneksem o powierzchni aż 24m2, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

379 000 zł29 m² 12 908,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 29,36 m2, położonej na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 2010 roku,.