dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

539 000 zł47 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na parterze 5-piętrowego budynku na zielonym osiedlu Wichrowe Wzgórze w dzielnicy Winogrady, poznań. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

1 262 920 zł74 m² 17 091,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Harmonogram płatności 20/80 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu z ekspozycją wschodnio - południowo - zachodnią w samym centrum Poznania. Tutaj połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gruchmanowej

Strzeszyn,Poznań

1 027 000 zł86 m² 11 979,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji/słoneczne 4 pokoje/86m2/2 miejsca postojowe/balkon/nowe/pod klucz uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 25 stycznia 2026 (niedziela) na godzinę 11.00 -13.00; Strzeszyn , ul. Gruchmanowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

537 203 zł43 m² 12 493,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne mieszkanie z możliwością wydzielenia 2 pokoi, dzięki dwóm oknom i dużej powierzchni salonu, co pozwala na komfortowe oddzielenie salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

557 105 zł44 m² 12 661,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetnie zaprojektowane, foremne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 24,31 m , który dzięki regularnemu kształtowi daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

562 000 zł48 m² 11 789,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż super ustawne 2 pokojowe mieszkanie w klasycznym układzie z rabatem na poznańskich Winogradach! rabat 30 tys zł na dowolne przeznaczenie ;) Obłędny balkon narożnikowy! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

673 365 zł70 m² 9 619,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. System smart home premium - inteligentne zarządzanie mieszkaniem z każdego zakątka świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

682 065 zł65 m² 10 493,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 65m2 z balkonem od strony południowej ( 7,12m2). Mieszkanie o układzie na przestrzał doskonale dzieli mieszkanie na strefę wspólną, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 598 583 zł117 m² 13 663,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

537 000 zł43 m² 12 488,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

416 250 zł33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat 44 000 zł! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze nowoczesnego 9 piętrowego budynku. Na metraż 33,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, ul. Kościelna - idealne miejsce do zamieszkania! Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie dwupokojowe, idealne dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność. Metraż wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

531 997 zł48 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Realne zdjęcia stanu deweloperskiego! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

699 000 zł63 m² 11 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Gala Anonima na Poznańskich Jeżycach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

555 000 zł47 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Tysiąclecia na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzyżowa

Wilda,Poznań

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy klimat, detale i doskonała lokalizacja Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

602 000 zł49 m² 12 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z balkonem mieszkanie na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Główna,Poznań

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chętnie sprzedam komfortową kawalerkę na nowo powstałej inwestycji Osiedle Bliskie Zawady. Idealna propozycja na start - dla singla/singielki, mieszkanie pracownicze ( blisko Volkswagen Group Polska) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

440 000 zł37 m² 11 834,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 2 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne mieszkanie z balkonem na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

405 900 zł33 m² 12 266,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 2 pokoje doświetlone i ustawne mieszkanie z balkonem na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

3 390 000 zł106 m² 31 981,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For English scroll below. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i ekskluzywnie wyposażony apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Towarowa 37 jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

398 000 zł30 m² 13 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Strzałowej w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 29,5m2 składają się: - pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

443 757 zł38 m² 11 724 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

487 000 zł39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem i garderobą. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

998 239 zł82 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja - Jeżyce - blisko Centrum umeblowana kawalerka, gotowa do wprowadzenia! W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, piekarnie, restauracje, apteki, naprzeciwko biblioteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

619 000 zł35 m² 17 570,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera Okazja! Dla zdecydowanych klientów możliwe rabaty do omówienia w biurze. Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na 2 piętrze w bloku z windą, na osiedlu Lecha w Poznaniu. (Nowe Miasto - Rataje) Układ: > dwa niezależne pokoje > osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

405 000 zł30 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

512 000 zł41 m² 12 487,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

403 000 zł31 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bonin,Poznań

598 000 zł62 m² 9 598,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta zarezerwowana 3 pokoje, balkon, zielony bonin - ul. Błękitna 11 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, położone na zielonym Boninie, przy ul. Błękitnej 11. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

677 946 zł74 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w styczniu 9 190 zł/m przecena z 736 962 zł na 677 946 pln za 4 pokoje aż 74 m ! Nie czekaj mieszkanie gotowe do odbioru i wyszpachlowane przygotowane do malowania okazja! Kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

613 270 zł51 m² 12 024,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Źródlana

Sołacz,Poznań

649 000 zł47 m² 14 194,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na poznańskim Sołaczu! Marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu? Mamy coś specjalnego! Oferujemy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

484 704 zł41 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przemysława

Chartowo,Poznań

548 000 zł59 m² 9 225,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na os. Przemysława (nowe Miasto, malta).w Poznaniu. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł49 m² 12 247 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,9 m (w metraż jest wliczona komórka lokatorska), położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

410 000 zł45 m² 9 038,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na Poznańskim Grunwaldzie na ulicy Raszyńskiej w niskiej zabudowie bloków w otuleniu zieleni. Lasek Marceliński położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

423 282 zł29 m² 14 712,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja.