dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

1 000 990 zł45 m² 22 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartmentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni ok. 21 m , zlokalizowana na wysokim parterze w zrewitalizowanej w 2023 roku kamienicy w samym centrum Poznania - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

405 900 zł33 m² 12 262,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

469 274 zł39 m² 12 097,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Poznania - Winogrady! 2 pokoje balkon cena promocyjna -zadzwoń! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta - tuż obok Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

416 000 zł31 m² 13 419,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Termin oddania - Kwiecień 2026 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

1 459 436 zł83 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

618 000 zł48 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,30 m , położonego na 1. piętrze niskiego, zadbanego budynku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

575 000 zł44 m² 13 188,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,60 m + ogródek , położone na parterze z ogródkiem, przy ul. Strzeszyńskiej. Miejsce parkingowe przynależne do mieszkania. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

434 511 zł38 m² 11 407,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena miejsca postojowego do omówienia w biurze! Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,09 m2 z balkonem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

733 000 zł67 m² 10 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

749 000 zł67 m² 11 192,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania w sercu Jeżyc, które od razu nadaje się do zamieszkania lub wynajęcia? M6 przy ul. Dąbrowskiego 65 to w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

312 100 zł26 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł30 m² 13 525,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

545 000 zł47 m² 11 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Palacza na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 849 900 zł80 m² 23 123 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

455 100 zł42 m² 10 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

859 000 zł68 m² 12 667,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 300 zł28 m² 80,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie dla jednej osoby lub pary, która chce zamieszkać w domu o wartości historycznej, który po renowacji otrzyma nowe życie. Mieszkanie dla osób, którym zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Podolany,Poznań

1 350 000 zł108 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie -108m - Umeblowane - Podolany Oferujemy do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie 4-pokojowe w prestiżowym Strzeszynie Park, przy ul. Fieldorfa. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

620 999 zł52 m² 11 942,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy Podolan. Lokal znajduje się na 4. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

381 500 zł27 m² 14 036,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem | 27,18 m | Poznań Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 27,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

458 013 zł41 m² 11 220,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z balkonem | 40,82 m | Poznań Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 40,82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Os. Kopernika jest to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Stary Rynek,Poznań

283 800 zł19 m² 15 200,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Okazja! Lokal w ścisłym centrum, z dostępem do największych atrakcji miasta. Idealny wybór pod dalszy wynajem W sąsiedztwie Starego Rynku i Starego Browaru. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

588 000 zł46 m² 12 869,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klucze do odbioru! 2 pokojowe mieszkanie na górnym tarasie Rataj, w super lokalizacji, idealne dla Rodziny lub inwestycyjnie. Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc zadzwońi umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

486 098 zł34 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa, piękna inwestycja na mapie Poznania 2 pokoje z ogrodem Oferta od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Profesjonalne doradztwo na każdym etapie zakupu od wyboru mieszkania, przez kredyt, aż po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

559 000 zł39 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

399 010 zł37 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję Państwu ciekawą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

540 000 zł48 m² 11 157 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (48,4 m2) mieszkania na os. Piastowskim, na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w bloku z wielkiej płyty, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

502 000 zł39 m² 12 871,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację planowany termin -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernata

Zawady,Poznań

1 058 500 zł73 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nazywam się i jestem agentką nieruchomości, która wierzy, że idealne mieszkanie to nie tylko metraż i lokalizacja to miejsce, w którym po prostu dobrze się żyje. Dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

750 000 zł71 m² 10 563,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację, limitowane oferty w biurze sprzedaży. Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

683 000 zł80 m² 8 503,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o pow. 80,32 m2 (licząc po podłodze 102,43 m2) w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

441 845 zł41 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! 3 pokoje w cenie 2! Mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Blisko Uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

526 721 zł44 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Grudniowa okazja! miekszanie Z ogródkiem gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup od dewelopera | bez prowizji | Lokalizacja: -piękna lokalizacja pośród zieleni połączona z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Naramowice,Poznań

361 189 zł29 m² 12 563,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie Poznania zlokalizowana na rozwijających się Naramowicach. Rzut kamieniem od pięknej Cytadeli! Mieszkanie w cichej okolicy z szybkim dojazdem do Starego Rynku. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

486 098 zł34 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!zakochaj się W wygodzie centrum, oddychaj jak na obrzeżach!zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji! Lokalizacja: -Bezpośrednio przy zieleni. Widok na pomniki przyrody -świetnie.