dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Rataje

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 2 pokojowe 44m2 na Ratajach (os Piastowskie): swiezo po remoncie (generalnym), nowoczesnie umeblowane (rowniez pralka, lodowka; telewizor: na zyczenie). Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

260 000 zł49 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe na os. Polan 49,4 m2 w niskim bloku na 3 piętrze. Dwa niezależne pokoje. Duży 21,8m2, mniejszy 9m2. Kuchnia 3,5m2. Łazienka (8,5m2) i wc oddzielnie. W dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładne, zadbane mieszkanie w spokojnej okolicy. Bardzo blisko do centrum, niedaleko Galeria Malta, malta-Ski. Parking dla mieszkańców (szlaban na pilota). Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

850 zł44 m² 19,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie 44 m2 na os. Piastowskim (rataje) w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, jeden z aneksem kuchennym, łazienki, balkonu. Pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z powodu wyjazdu sprzedam mieszkanie,2 pokoje: 18 I 12m2, jasna oddzielna kuchnia 9m2, łazienka,korytarz,balkon. W pokojach panele,okna pcv, drzwi antywłamaniowe,piwnica I pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rataje

Rataje,Poznań

185 000 zł26 m² 7 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

kawalerka - 25,11m2, czyste zadbane częściowo umeblowane, słoneczne, ciche z widokiem na park

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Rataje,Poznań

320 000 zł78 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe -78 m2, 2 pokoje okna (balkon) na wschód, 1 pokój i kuchnia okna na zachód, korytarz oko na północ. Ubikacja - wc podtynkowe, umywalka meblowa, szafka, lustro (komplet), kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 1506

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 55m2, na os.Czecha. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym ocieplonym bloku, nowe drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, jasna kuchnia, łazienka w kafelkach, czyste, zadbane. Dostępne od 01.07.2010r. Okolica spokojna, duży park, place zabaw dla dzieci, blisko poczta, banki, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rocha

Rataje,Poznań

598 000 zł93 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bez pośredników! Mieszkanie na os. Św. Rocha, usytuowane na cichym, zielonym, zadbanym osiedlu, położonym nad samą Wartą pomiędzy mostami Rocha i Królowej Jadwigi. Rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na osiedlu Oświecenia w desce na 4 piętrze- dwa pokoje (41,2m2) gotowe do zamieszkania od zaraz. Na podłogach parkiet, ściany wygipsowane, okna pcv, wystawa zachodnia, w przedpokoju kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na ul.Polanka. Mieszkanie na parterze w ładnym 4 piętrowym bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym w pełni urządzonym, 2 łazienki, 2 szafy typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

309 000 zł80 m² 3 862,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, o pow. 80m2, zlokalizowane na 1-piętrze w ocieplonym bloku na os. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z 3-pokoi: salonu ok. 20m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu przesuwne drzwi do 3 pokoi, 2 szafy komandor, nowe meble kuchenne, powiększona łazienka z prysznicem i duzym lustrem, panoramiczne okno w pokoju z loggią, panele, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Orła Białego

Rataje,Poznań

500 zł12 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mam pokój dla 1 osoby o powierzchni ponad 11,6 m2 w kwadracie (ustawny). Pokój jest umeblowany i jasny ponieważ ma duże okno od strony wschodniej. W korytarzu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią i łazienką. Kuchnia i przedpokój umeblowane. Łazienka w płytkach ceramicznych. 2 jasne pokoje. Piwnica. Blok niedawno ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 37m2, piętro 7/10 na Ratajach os Powstań Narodowych. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polanka

Rataje,Poznań

1 350 zł43 m² 31,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie (w tym agd, pralka etc.), w okolicach Malty, przy ul. Polanka. Mieszkanie bardzo komfortowe, ciche i przytulne. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Prywatna! Bez prowizji! pełna własność! wiecej można dowiedzieć się na Polecam mieszkanie w niskim 4 pietrętrowym bloku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lecha

Rataje,Poznań

178 000 zł31 m² 5,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Właściciel poleca 1-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Lecha.Za oknami zieleń.W okolicy sklepy i centra handlowe. Mieszkanie usytuowane jest blisko przystanków autobusowych i tramwajowych.Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie własnościowe - dwu pokojowe w kompleksie Atanera Poznań osiedle polanka ul.Katowicka. zdjęcia na Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rataje

Rataje,Poznań

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka na Ratajach, wysoki standard. Internet! wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, szafa komandor, wypoczynek + 2 fotele, meble i stół kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z powodu wyjazdu sprzedam mieszkanie, 2 pokoje: 18 i 12 m2, jasna oddzielna kuchnia 9m2, łazienka, korytarz, balkon. W pokojach panele, kuchnia korytarz I łazienka płytki, okna pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Rataje,Poznań

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone bardzo korzystnie, w pobliżu szkoła, sklepy, ryneczek. Łatwy dojazd do centrum miasta, centrum franowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie (47,2m) zlokalizowane na osiedlu Powstań Narodowych (rataje). Mieści się ono na pierwszym piętrze w niskim bloku. Usytuowane jest na szczycie ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Rataje,Poznań

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bezposrednio. Bardzo dobra lokalizacj. bisko akdemiki, uczelnie, pkp, pks, stare Miasto, jezioro Malta. Zainteresowanym przesle szerszy opis, fotki, film 30s. Film tez na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

316 000 zł78 m² 4 051,28 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni : 78 m 2 po

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

450 zł12 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Pilne! Z powodu wyjazdu na Erasmusa, mam do wynajęcia ładny, przytulny pokój 1-osobowy w mieszkaniu 2-pokojowym, od lutego do maja(ewentualnie do końca czerwca). Pokój jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia: 2 pokojowe o powierzchni 37m2 mieszkanie na os. Jagiellońskim. Pokoje niezależne: jeden umeblowany (tv, regał, kanapa, fotele, ława,), drugi pokój pusty. Kuchnia wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rataje

Rataje,Poznań

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Witam, mam do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w nowym bloku (2007) na ratajach, os. Przemysława, okolice malty i centrum M1. Mieszkanie na 2 piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 10 lutego mieszkanie 2 pokojowe na os. Jagielloński dla osób niepelących. Mieszkanie wyremontowane, czyste, zadbane, jasne, umeglowane. Jasna kuchnia, pokoje samodzielne, sprzęt agd, lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orła Białego

Rataje,Poznań

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

cena 1300 zł. obejmuje całość wynajem + wszystkie opłaty. Ładna kawalerka po remoncie, pokój z balkonem 18 m , duża kuchnia 12 m , łazienka. Mieszkanie umeblowane, poza pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 38 m kw na os. Piastowskim w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. Mieszkanie dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość! Przestronne mieszkanie 64m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ,łazienki i wc. Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o pow. 64 mkw, położone na parterze. Mieszkanie świeżo wyremontowane, nie umeblowane (umeblowanie możliwe, brak pralki i lodówki, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na strzeżonym osiedlu Budimexu przy ulicy Milczańskiej-w budynku 16 C. Kupione kilka lat temu, dla córki, która po maturze miała się tam przeprowadzić - no ale postanowiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49m2 własność + 9m2 w dzierżawie - zabudowany korytarz (opłata 19,-) Wysoki parter, pokój dzienny 21,5m2 z wyjściem na loggię o pow. 5m2. Sypialnia 8,70m2, kuchnia 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

komfortowe mieszkanie, świeżo malowane, w sypialni przestronna szafa/garderoba i nowe łóżko, sypialnia z balkonem i elektryczną żaluzją. łazienka z prysznicem oraz pralką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

320 000 zł79 m² 4 050,63 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam (bez pośredników) zadbane 3-pokojowe mieszkanie (79 m2) na os. Orła Białego lub zamienię na mniejsze na Ratajach. Przestronne, jasne pokoje. Korytarz z oknem, dwa z zabudową typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w Poznaniu, na Ratajach, na os. Rusa. Jest to nowy blok, oddany do użytku w czerwcu 2008. Mieszkanie ma 48 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij