dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Rataje

172 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

172 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Balkon + 30 m2 Tarasu na Patio zagospodarowanym zielenią W mieszkaniu znajduje się pomieszczenie gospodarcze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

500 zł47 m² 10,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os.Orła Białego 1600 zł + opłaty (ok.700zł-czynsz,prąd,gaz,kablówka,internet) max dla 6 osób.możliwy również wynajem osobno poszczególnych pokoi (pokój 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 1 pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Okolica bardzo spokojna osiedle przy rzece, bardzo blisko przystanek tramwajowy i autobusowy, idealne miejsce dla studentów politechniki awf,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rocha

Rataje,Poznań

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane, bardzo zadbane, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji kameralne osiedle Serafitek, ok. 20 min spacerem do Starego Rynku. Świetny dojazd do autostrady. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Rataje,Poznań

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie świeżo po remoncie umeblowane i wyposażone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie (aneks kuchenny), na podłodze parkiet, lokalizacja blisko Politechniki, dogodny dostęp do komunikacji, idealne dla studenta lub młodego małżeństwa, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Rataje,Poznań

440 zł60 m² 7,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do zaoferowania mam wynajęcie pokoju na Ratajach, dokladniej na os. Orła Białego 99/9. Pokój w idealnym stanie, pomalowany i odremontowany, nowe panele na podłodze. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Rataje,Poznań

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oddam w najem mieszkanie M-3 na Ratajach od 01 czerwca. Nr tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Rataje,Poznań

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż zadbaną kawalerkę w bloku z windą. Mieszkanie skierowane na południe wiec jest dobrze nasłonecznione. Na podłogach panele, okna nowe. Kuchnie (12m2) można przerobić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orła Białego

Rataje,Poznań

320 000 zł82 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna lokalizacja,mieszkanie z księgą wieczystą na os.Orla Białego,nie wymaga remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

349 800 zł53 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników sprzedam fantastyczne mieszkanie z kw w dość prestiżowej lokalizacji (polanka ul Katowicka), nowy budynek Atanera z windą. Duży, praktyczny taras (15m2, płytki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poszukuję studentów chętnych do wynajęcia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie ( 48m2 ) z balkonem w dolnym tarasie Rataj, osiedle Oświecenia. 4-ro piętrowy blok, spokojna okolica, bardzo blisko do Ronda Rataje, politechniki oraz Malty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Budynek został ocieplony, posiada nową elewację. Opis: całkowity metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Rataje,Poznań

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

mieszkanie w bloku na osiedlu z dużą ilością zieleni, blok ocieplony, w pobliżu sklepy, apteka, szkoły, biblioteka, fitness, blisko komunikacja do centrum. Trzy pokoje: 15,10 i 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio Ładne, dobrze położone 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu "polanka" Ataner-a. Budynek strzeżony jest przez firmę ochroniarską - na parterze, w dyżurce, przez całą dobę obecny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

360 000 zł79 m² 4 556,96 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecm Państwu bardzo ładne, przytulnie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79 mkw na os. Rusa, niedaleko Malty i zielonych terenów spacerowych a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przemysława

Rataje,Poznań

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam do sprzedaży bardzo ciekawe 3pokojowe mieszkanie na os. niski blok z cegły z 1994r,powierzchnia mieszkania 74m2 *trzy niezależne pokoje-salon z kominkiem elektrycznym 18m2,pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mamy do sprzedania mieszkanie w tbs , w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu. Mieszkanie mieści się w Poznaniu na ul. Katowickiej, 200m od jeziora maltańskiego. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Poznaniu na oś.Armii Krajowej.Mieszkanie będzie wolne od marca.Koszt wynajmu 700zł+czynsz do SM+prąd +gaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (44m2) po wielkim remoncie w niskim bloczku na os. Jagiellońskim. Lokal w świetnym stanie, wymaga tylko odświeżenia dębowego parkietu. Jasny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio: mieszkanie znajduje się na terenie nowego monitorowanego osiedla położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Malty (polanka, katowicka). Osiedle posiada bardzo dobrą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

305 000 zł64 m² 4 765,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny O 40 tys! (wczesniej 342 000zł) Do sprzedania piękne, 3-pokojowe mieszkanie na os. Orła Białego na Ratajach. Mieszkanie w świetnym stanie, bardzo jasne i ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orła Białego

Rataje,Poznań

320 000 zł82 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w Poznianiu,rataje-os.Orła Białego,z księgą wieczystą-82mkw,w bloku 10p na 7piętrze(winda),stan b.dobry,do szybkiego zamieszkania,4pokoje,osobno łazienka i wc(łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3 pokoje) o powierzchni 49m2 na os. własnościowe bez kw. Mieszkanko znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku. Pokoje o wymiarach 25m2 i 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

262 000 zł44 m² 5 954,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Os. Jagiellońskim, w niskim bloku, tuż obok Ronda Rataje. Pokoje są tych samych rozmiarów i zajmują powierzchnię 16 m2 każdy, kuchnia ok. 5 m2, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie blisko centrum. Nowe instalacje, okna, balkon, piwnica. Czynsz 300 zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusa

Rataje,Poznań

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Dobra lokalizacja komunikacyjna. W pobliżu sztuczne jezioro "malta", sklepy i centrum handlowe "M1", "ikea". Niedaleko Szkoła Podstawowa i Gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

340 000 zł80 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Możliwość założenia kw. Bardzo komfortowe mieszkanie (80mkw) składa się z trzech niezależnych pokoi (21, 18, 13 mkw.).Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu na Ratajach. Doskonała infrastruktura: szkoły, przedszkola, przychodnia, kościół, markety, targowisko w okolicy. Świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przemysława

Rataje,Poznań

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow.73m2 w dobrym standardzie.Pokoje niezależne ustawne[salon ok. 23m2 z wyjściem na b.duży balkon] Łazienka z oknem!,osobno WC[całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe, wykończone materiałami dobrej jakości, nieumeblowane. Wyposażona kuchnia i łazienka (kabina prysznicowa, piekarnik, lodówka). Duży balkon (ponad 8m2). Budynek nowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanka

Polanka,Poznań

272 000 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż kawalerkę na zamkniętym, chronionym osiedlu wybudowanym przez Atanera Polanka I, z krytym basenem, kortami tenisowymi i placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznań - Rataje. Mieszkanie po generalnym remoncie w niskim odnowionym bloku. Wymieniona instalacja elektryczna, panele podłogowe w pokojach i kuchni. Glazura w łazience. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam na wynajem! Super mieszkanie do wynajęcia w super lokalizacji:rataje, milczanska, polanka. Zamknięte osiedle, plac zabaw, boisko do koszykówki, sklepy, tramwaj(10 minut do centrum),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

323 000 zł63 m² 5 126,98 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Okazja! Polecam ładne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem mieszczące się na parterze w 11 piętrowym bloku na os. Stare Żegrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 63m2, powierzchnia przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

268 000 zł53 m² 5 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie połozone na os. Piastowskim na I pietrze w niskim bloku. Forma własności: spółdzielczo - własnościowe bez kw. Powierzchnia mieszkania wynosi 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Rataje,Poznań

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie w nowym apartamentowcu blisko centrum, nad Wartą. Posiada dwa tarasy (13m2 i 9m2), 3 sypialnie i przestrzenny jasny salon z aneksem kuchennym (40m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rataje,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam wynajem! Wspaniałe mieszkanie całkowicie po remoncie, kuchnia w zabudowie, zmywarka, lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, mikrofala, łazienka w kafelkach, pralka, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta prywatna! Przepięknie usytuowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej (polanka).Półotwarty salon (23 m2) z rewelacyjnym widokiem (wszystkie okna wychodzą na łąkę).Duży przedpokój.