dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

429 000 zł35 m² 12 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hot oferta Przedstawiam wyjątkową okazję zakupu mieszkania w nowoczesnym, kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard, spokojne otoczenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

634 123 zł58 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 57,71 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Prace budowlane zakończona, inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

795 000 zł132 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gorąco polecam Państwa uwadze gratkę inwestycyjną w postaci mieszkania zlokalizowanego na poznańskim na łazarzu. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. Coś w tym jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

980 000 zł87 m² 11 251,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,1 m , położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w samym sercu Poznania. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nazywam się i reprezentuję biuro Grunt To Nieruchomości jeśli szukają Państwo miejsca do życia dla singla lub pary albo inwestycji pod najem (krótko- lub długoterminowy), ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

469 917 zł38 m² 12 224,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

526 658 zł40 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym W cenie! Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego naziemnego w cenie 20 000zł. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie / osiedle Sobieskiego / o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

799 000 zł124 m² 6 428 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Mieszkanie skłąda się z: i Piętro: 1. Korytarza 2. Salonu z aneksem kuchennym 3. Łazienki II Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

629 000 zł53 m² 11 874,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Generalny remont kamienicy na początku 2026 roku - mieszkanie doprowadzone do stanu deweloperskiego. Prowizja 0% Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

1 200 000 zł88 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , obejmujące 4 komfortowe pokoje, zlokalizowane w nowoczesnym i kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

472 958 zł38 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 50m2 składają się: - 3 pokoje, z jednego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

770 000 zł78 m² 9 808,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 78,5 m , położonego w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Stefana Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wichrowe Wzgórze,Poznań

560 000 zł47 m² 11 965,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 46,8m2, usytuowane na 5 piętrze wieżowca na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Pod Lipami,Poznań

525 000 zł48 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w niskim IV-piętrowym bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47,6m2 składają się: - 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Winogrady,Poznań

472 500 zł38 m² 12 434,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Odbiory kluczy - Marzec 2026 Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 240 000 zł71 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie w sercu zielonego Sołacza nowoczesny komfort i prestiżowa lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

605 000 zł45 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja *please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Szukasz komfortowego, dwupokojowego mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

310 000 zł26 m² 11 877 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

399 000 zł35 m² 11 511,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | Balkon | 34,66 m | 1 piętro Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 34,66 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

849 999 zł58 m² 14 612,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu o powierzchni 58 m , położonego przy ul. Górna Wilda w Poznaniu. Lokal znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

477 000 zł44 m² 10 963 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone na poznańskim Łazarzu w kamienicy z windą. Świetna lokalizacja, tuż obok rynku Łazarskiego, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

940 000 zł118 m² 7 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Centrum | dla rodziny | dla inwestora | 4 pokoje Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 117,6 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Grochowe Łąki 1 w Poznaniu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

482 334 zł42 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rataje,Poznań

399 000 zł64 m² 6 214,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

379 000 zł43 m² 8 773,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,20 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Orła Białego,Poznań

589 000 zł78 m² 7 531,97 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam duże, przestronne mieszkanie trzypokojowe, na os. Orła Białego 75. Bardzo dobra lokalizacja, na przeciwko park, szkoła, przedszkole, kościół, przystanek tramwajowy, autobusowy, parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

446 148 zł36 m² 12 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | ogród 60 m | gotowe do odbioru | parter | tanio! Poznań - Podolany, ul. Jasielska Kompaktowe, funkcjonalne 2 pokoje z dużym ogródkiem - idealne dla pary, singla albo pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

599 999 zł50 m² 12 062,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Miejsce postojowe w cenie mieszkania! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na poznańskich Podolanach o powierzchni 49,74m2 wraz z przestronnym balkonem typu loggia o powierzchni 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Starołęka,Poznań

556 818 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Klucze do odbioru! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,06 m2 z loggią. Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku autobusowego 3 minuty spacerem. Dodatkowo bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

699 000 zł55 m² 12 802,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, tylko w naszym biurze na sprzedaż komfortowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Wilczak 20e w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w samym centrum miasta? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i klimatycznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

540 000 zł44 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia wysoki standard wykończenia Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,70 m2 , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Wierzbięcice 18. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

513 261 zł41 m² 12 645 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

799 000 zł51 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, zakupów mebli i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy komfort mieszkania w bloku z prywatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Bonin,Poznań

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Turkusowej na poznańskim Boninie. Świetna propozycja dla osób szukających mieszkania na start , pod wynajem.