dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w Poznaniu na Naramowicach, przy ulicy Naramowickiej 219. Nowy ekskluzywny 4 piętrowy budynek z 2008 roku. Blok z cegły, wykonany z dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

379 000 zł96 m² 3 947,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazja! Gorąco polecam zakup niezwykle gustownego klimatycznego mieszkania w kamienicy z 1900r. w centrum Poznania w okolicy ul. Głogowskiej. Bardzo atrakcyjna cena! opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

335 000 zł74 m² 4 527,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położone mieszkanie w środku osiedla, w niskim bloku , w środkowej klatce , na pierwszym piętrze. Jest ono bardzo ciepłe, przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

309 000 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowa okazja! O% prowizji od kupującego! Polecam mieszkanie na os. Jagiełły! wysoki standard wykończenia! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na objętym monitoringiem osiedlu Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

215 000 zł38 m² 5 671,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane, mieszkanie dwupokojowe, z oddzielną kuchnią, na Os. Piastowskim. Ukończony niedawno remont obejmował: wymianę instalacji oraz wszystkich drzwi i okien. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Piastowskim. Mieszkanie składa się z dużego słonecznego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Nowe Miasto,Poznań

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ładne, przestronne i gustownie urządzone mieszkanie 3 pokojowe położone na Zielonych Ratajach - osiedle Bohaterów II Wojny Światowej , najlepiej skomunikowanym osiedlu we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

245 000 zł51 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w starym budownictwie ze wszelkimi wygodami (nowoczesna łazienka,duży prysznic z super kanalizacją), elektryczna płyta kuchenna wraz z identycznym piekarnikiem, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 260zł. Mieszkanie po remoncie i modernizacji .Jasna kuchnia z meblami- płytki , pokoje 27m , 12m , 9m-panele , przedpokój-płytki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

285 000 zł66 m² 4 344,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie w Poznaniu. 3 pokojowe o powierzchni 65,6 m2, usytuowane w kamienicy na Jeżycach przy ul. Strzałkowskiego. Lokal położony na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusa

Rataje,Poznań

178 000 zł30 m² 5 913,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Polecam na sprzedaż kawalerkę przerobioną na 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim bloku. Układ z niezależną, jasną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

310 000 zł51 m² 6 054,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zablokowana! aktualne oferty na wyjątkowe mieszkanie na osiedlu wilczak - ostatni blok Z widokiem na zieleń I rzekę! Polecam gotowy do zamieszkania lokal położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

229 000 zł46 m² 5 032,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Okazja! O% prowizji od kupującego! Dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na osiedlu Rusa! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Ratajach na osiedlu Rusa o powierzchni 45,5 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! gotowe do zamieszkania 3pokojowe mieszkanie Z balkonem W niskim bloku wewnątrz osiedla Prezentacja mieszkania: polecam bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe z niezależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Junikowo

Junikowo,Poznań

459 000 zł129 m² 3 545,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta 0% - wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper. Kameralne osiedle kasztanowy zakątek Polecamy na sprzedaż dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie w bezczynszowej, czterorodzinnej wilii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

299 000 zł66 m² 4 496,24 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! rewelacyjna lokalizacja! arkei Nieruchomości oferuje Państwu w pełni rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

199 900 zł46 m² 4 345,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Nowa niższa cena - obniżka O 20 000 zł! cena 199 900 zł oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

312 000 zł52 m² 6 058,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

264 000 zł53 m² 4 981,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa okazja! O% prowizji od kupującego! Przestronne, ciche, idealne mieszkanie pod wynajem na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Galileusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Stare Miasto,Poznań

310 000 zł51 m² 6 054,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta zablokowana, aktualna oferta na wyjątkowe mieszkanie na osiedlu wilczak - ostatni blok Z widokiem na zieleń I rzekę! Polecam gotowy do zamieszkania lokal położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

0% prowizji od kupującego! atrakcyjne mieszkanie W nowym bloku Z przestronnym tarasem! Polecamy Państwa uwadze dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w nowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

244 000 zł47 m² 5 213,68 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Pragnę zaoferować piękne dwupokojowe mieszkanie na Os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Mieszkanie jest usytuowane jest na 10 piętrze 15 piętrowego budynku, przez co możemy z niego podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

155 000 zł24 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na parterze 24 m2: - łazienka (2m2) - pokój (14m2) - pokój z aneksem kuchennym (8m2) - piwnica Mieszkanie po remoncie na parterze w kamienicy po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

427 000 zł79 m² 5 398,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

1999, na sprzedaż komfortowe, gustownie urządzone mieszkanie trzypokojowe , z pięknym tarasem, 2 garderobami, położone w zieleni i ciszy. Nowa niższa cena jeszcze do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Arkei nieruchomości oferuje trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Rusa! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Ratajach na osiedlu Rusa o powierzchni 63 m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

513 000 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży luksusowego apartamentu przy ul.Katowickiej. Położony na ostatnim piętrze budynku Atanera (tylko 3 mieszkania na piętrze). Apartament indywidualnie zaaranżowany przez architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Zapraszam do zakupu dwu pokojowego, wygodnego mieszkania na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu. Powierzchnia mieszkania to : 49,40m2 - na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prowizję pokrywa strona sprzedająca! Polecam: - czteropokojowe, przestrzenne mieszkanie, położone na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w Bamberskim Dworze przy ul. Kościelnej. Mieszkanie na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 38 m2. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czecha

Rataje,Poznań

299 500 zł63 m² 4 718,02 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

0% prowizji od kupującego! mieszkanie Z garażem! mieszkanie po remoncie W 2012r! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkania na os. Czecha ( Rataje ) położone na 3 piętrze w wysokim ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

288 000 zł61 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Okazja! O% prowizji od kupującego! Gorąco polecam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na os. Rzeczypospolitej opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe (przekształcone z 4-pokojowego) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

475 000 zł156 m² 3 044,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Wawrzyniaka a Szamarzewskiego. II piętro - 156m2. Cztery pokoje, dwie kuchnie i dwie łazienki. W większej kuchni i w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

399 000 zł47 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, ze smakiem urządzone mieszkanie dwupokojowe 47, 25 m2, z tarasem 23 m2, przy ul. Karpia w Poznaniu. Nowszy 5-piętrowy blok z 2010. Nowoczesny, spokojny relaksujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

72 000 zł29 m² 2 482,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 28,8m2 znajdujący się w przyziemiu kamienicy.Lokal mieszkalny składa sie z pokoju, kuchni oraz łazienki. Nowemu właścicielowi lokalu pozostaje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe. Loggia. Czynsz 430zł [3osoby]. Jasna kuchnia-nowe płytki, pokój 19m-panele, wc i łazienka-nowe płytki. Nowe piony i poziomy wodne. Przedpokój w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wysoki standard! świetna lokalizacja! zamknięte strzeżone monitorowane osiedle! Polecamy Państwa uwadze atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnym bloku (apartamentowcu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja! O% prowizji od kupującego! Atrakcyjna cena, doskonała lokalizacja na osiedlu Stare Żegrze! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Ratajach na osiedlu Stare Żegrze o powierzchni 67 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

249 000 zł40 m² 6 151,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Mam przyjemność przedstawić Państwu dwu pokojowe, komfortowe mieszkanie przy ulicy Wyspiańskiego w Poznaniu. Jest to samo serce Grunwaldu, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

250 000 zł50 m² 4 960,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Super okazja! dwupokojowe mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe w centrum na Jeżycach w bliskiej odległości od ronda Kaponiera o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

295 000 zł64 m² 4 573,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie w niskim bloku na Osiedlu Batorego na Piątkowie. Jest to idealna lokalizacja ze względu na infrastrunturę znajdującą się na osiedlu- szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

389 000 zł61 m² 6 408,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie sprzedane - aktualne oferty na stronie Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym na zamkniętym, strzeżonym terenie zagospodarowanym i zarządzanym przez solidną firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie