dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 308 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

533 272 zł51 m² 10 497 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

584 000 zł48 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,52 m2 położone na IV-piętrze w kamienicy przy ul. Garbary w ścisłym Centrum Poznania. Na powierzchnię 47,52 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

547 761 zł50 m² 11 003,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek już stoi gotowy, ostatnie prace wykończeniowe można zaraz odbierać klucze Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak podatku pcc Informacje nt mieszkania Mieszkanie ma 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gnieźnieńska

Główna,Poznań

349 000 zł40 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

549 000 zł65 m² 8 459,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim IV-piętrowym bloku na os. Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 63,80m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

495 000 zł44 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na X piętrze w wysokim z windą bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 44m2 składają się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

373 000 zł34 m² 10 874,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

974 797 zł93 m² 10 497,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

779 999 zł92 m² 8 496,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! okazja cenowa! poniżej 8500/mkw! Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie idealne na cele typowo mieszkaniowe, biurowe czy też inwestycyjnie na mieszkanie studenckie, absolwenckie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

661 200 zł65 m² 10 222,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Stary Rynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

409 088 zł32 m² 12 804 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 835 900 zł117 m² 15 664,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Stary Rynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

526 290 zł51 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

499 900 zł47 m² 10 591,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z układem okien na wschód i zachód w doskonałej lokalizacji. # lokalizacja # Os. Powstań Narodowych / Rataje Mieszkanie świetnie położone względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Żegrze,Poznań

454 410 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 39,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górki

Górczynek,Poznań

620 000 zł50 m² 12 429,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w cichej okolicy? Dobrze skomunikowanej z centrum miasta? bingo! Dziś chciałbym zaprezentować Państwu niesamowite 2-pokojowe mieszkanie z o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

616 448 zł60 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 4 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z dużym balkonem, o powierzchni 59,69 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Wola,Poznań

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy? Dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie designerski styl z z widokiem na zieleń? bingo! Dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

449 000 zł35 m² 12 755,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,2 m2 na os. Rzeczypospolitej w Poznaniu. Mieszkanie na 4. piętrze niskiego bloku, po generalnym remoncie. Do Państwa dyspozycji są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

549 000 zł68 m² 8 061,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż duże, jasne mieszkanie na poznańskich Winogradach. Mieszkanie usytuowane jest w niskim bloku na Os. Zwycięstwa (aleje Solidarności / Połabska), na 3 piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Nadolnik

Główna,Poznań

276 000 zł20 m² 13 960,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

428 275 zł37 m² 11 701,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

639 000 zł77 m² 8 309,49 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Serdecznie polecam ofertę trzypokojowego mieszkania znajdującego się na poznańskim Piątkowie - osiedlu Bolesława Śmiałego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

589 628 zł61 m² 9 589 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 4 pokoje 61,49 m2 z dużym balkonem 9 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

454 415 zł37 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 2 pokoje 37,08 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

588 416 zł59 m² 10 019 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 4 pokoje 58,73 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

456 338 zł38 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 2 pokoje 37,5 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

542 410 zł48 m² 11 347,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

540 903 zł49 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 3 pokoje 49,33 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

378 335 zł35 m² 10 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

385 132 zł35 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

404 828 zł34 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

670 000 zł46 m² 14 654,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w sercu poznańskiej Wildy - komfortowego, klimatyzowanego apartamentu, który zachwyca swoim urokiem i funkcjonalnością, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

536 770 zł49 m² 10 879 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 3 pokoje 49,34 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

584 000 zł48 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Stare Miasto Poznań. Powierzchnia użytlkowa: 47,52 m2 Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój. Bardzo ładne, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

725 219 zł74 m² 9 817,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Styczniowa promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

628 402 zł66 m² 9 550,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Teren inwestycji będzie ogrodzony, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

530 214 zł51 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

421 288 zł37 m² 11 433 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Miejsca postojowe w super cenach! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum.