dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

819 000 zł71 m² 11 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego, do zamieszkania przez osoby szukające przestrzeni do komfortowego życia. Wspaniałe sąsiedztwo, rozwinięta infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

519 167 zł47 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwu pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji przy ul. Czarnieckiego 5! Poszukujesz prawdziwego unikatu, kochasz klimat kamienic, cenisz zabytkowe, eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Strzeszyn,Poznań

659 123 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Gotowe do odbioru! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Malta,Poznań

562 506 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie, sprzedam 65m2, 3 pokoje, 1 piętro, poznań, 490 000pln Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bardzo zadbanej kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

769 300 zł63 m² 12 211,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji, (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! :lokalizacja: + 1,8 km od Starego Rynku, +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Jeżyce,Poznań

649 000 zł45 m² 14 548,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy umeblowane, wyposazone 2 pok. mieszkanie (+garaz i komórka lokatorska ) w kompleksie firmy Nickiel- ul.Botaniczna/ Nałkowskiej Kompleks kilku nowoczesnych budynków, swietnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

929 000 zł87 m² 10 678,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szukasz 4 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

343 919 zł30 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna i wygodna kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

760 000 zł49 m² 15 375,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartamenty Solna 27/mieszkanie inwestycyjne/pod kancelarię lub biuro/pokój dzienny z kuchnią/sypialnia/winda/balkon/centrum miasta/49,43 m2 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Starołęka,Poznań

454 669 zł43 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem, o powierzchni 42,7 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

396 900 zł49 m² 8 180,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna, na flipa. Możliwość uzyskania 3 pokoi każdy z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Luboń,Poznań

459 000 zł65 m² 7 019,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa cena dla klienta gotówkowego: - 30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolna

Wilda,Poznań

599 000 zł53 m² 11 310,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

:) Szukasz oryginalnego, loftowego mieszkania ? Jeśli tak, to ta nieruchomość na pewno wpadnie Ci w oko! Mieszkanie położone jest na Poznańskiej Wildzie na ulicy Rolnej 55 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

707 053 zł71 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 4 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni 70,71 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

450 000 zł105 m² 4 289,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie na ostatnim trzecim piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

365 330 zł30 m² 12 173,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia!2 miejsca w Hali Garażowej w cenie mieszkania! Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

513 238 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie w pobliżu rezerwatu przyrody z widokiem na dolinę Warty. Mieszkanie dwustronne 2x loggia, garderoba. 500m do przystanku tramwajowego oraz autobusowego 500m do Warty /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Grunwald,Poznań

311 500 zł26 m² 11 754,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka 26,50 m2 z piwnicą sprzedaż/zamiana Grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 6 kondygnacyjnego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

445 000 zł48 m² 9 282,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, mam na imię Zuzanna i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Żegrze,Poznań

521 363 zł52 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 51,97 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

438 672 zł41 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

539 856 zł55 m² 9 812 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 4 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z dwoma balkonami, o powierzchni 55,02 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

504 423 zł41 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu w dzielnicy Rataje. W bliskim sąsiedztwie, komunikacji tramwajowej, terenów nadwarciańskich, licznych galerii handlowych, uczelni wyższych, szkól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Rataje,Poznań

445 000 zł32 m² 13 901,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania? Zależy Ci na lokalizacji blisko centrum oraz terenów zielonych? A może chcesz zainwestować swoje oszczędności? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

379 000 zł21 m² 17 987,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Pozostała jedna kawalerka w Piekary Residence. Dołącz do społeczności, która wybrała luksusową kamienicę z concierge przy wejściu. Kupujesz bez dodatkowej prowizji, więc oszczędzasz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

412 262 zł37 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 36,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

517 957 zł51 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Starołęcka

Rataje,Poznań

349 000 zł31 m² 11 132,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania? Cenisz sobie wygodę i wysoki standard wykończenia? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31,35m2 na drugim w 2- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

320 000 zł38 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 38 m2 Na mieszkanie składa się: - pokój - pokój - kuchnia ( z okienkiem) - łazienka - korytarz *do mieszkania przynależy piwnica Mieszkanie znajduę się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

398 455 zł34 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 33,54 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł29 m² 9 180,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż kawalerkę o pow. 29,3 m2, położoną przy ul. Łozowej 80 w Poznaniu. Atuty: ekspozycja na 2 strony świata- okna na wschód i zachód. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż kawalerkę do remontu, o pow. 31 m2, położoną przy ul. Keplera 3b w Poznaniu. Atuty: ekspozycja na wschód. Do mieszkania przynależy piwnica- dodatkowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

384 088 zł34 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 33,58 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

459 000 zł64 m² 7 127 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wildzie przy ulicy Wspólnej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy na I piętrze. Lokal o powierzchni 64,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

563 000 zł51 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecamy na sprzedaż mieszkanie mogące spełniać funkcję dwu- lub trzy-pokojowego położone na poznańskich Naramowicach. Proponowany lokal mieszkalny ma powierzchnię użytkową ponad 51m2, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

398 000 zł38 m² 10 557 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w samym Centrum miasta, w okolicy skrzyżowania ulic hetmańska/głogowska. Świetna lokalizacja, z wygodnym dostępem do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

409 000 zł47 m² 8 702 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze niskiego bloku na os. Kosmonautów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Wilda,Poznań

370 000 zł41 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Marzysz o mieszkaniu w kamienicy? Zależy Ci, aby było dobrze zagospodarowane? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskanie pokaźnej stopy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

428 000 zł33 m² 12 852,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

:) Polecam ofertę kawalerki położonej w Poznaniu na Wildzie, na ul. Sikorskiego 8. Kamienica przeszła całkowity remont i w roku 2019 została oddana do użytkowania. Kameralna inwestycja.