dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

339 000 zł43 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zamieszkaj w 2 pokojowym mieszkaniu w centrum Poznania! Nie martw się o miejsca parkingowe! Ciesz się świetnym dostępem do infrastruktury! Tu znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

349 000 zł48 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Pod Lipami, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

703 249 zł68 m² 10 384,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja w samym Centrum Poznania. 3 min do Starego Rynku. 2 min na tereny spacerowa nad Wartą. Osiedle strzeżone i zamknięte. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Grunwald,Poznań

329 000 zł31 m² 10 613 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament na Grunwaldzie w którym za kochasz się od pierwszego wejrzenia! Z ogródkiem i z miejscem parkingowym w hali garażowej! Blisko tereny rekreacyjne, prestiżowa okolica!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

487 706 zł57 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe+ skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

315 000 zł27 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 2 mikrokawalerki w Poznaniu w cenie 315.000 zł Zwrot z inwestycji ROI wynosi 7% w skali roku, rzeczywiste, obliczone o faktyczny popyt na najem oparty o zawarte już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piątkowo,Poznań

375 000 zł49 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piątkowo, os. Stefana Batorego 6 - idealne miejsce do zamieszkania lub na inwestycję. Polecam do zakupu mieszkanie w bloku czteropiętrowym, mieszczące się na trzecim piętrze o powierzchni 49,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

499 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

RE search nieruchomości poleca na sprzedaż, gotowe, wybudowane, ostatnie mieszkanie na iwestycji Z opcją wykończenia pod klucz przez sprzedającego. W cenie otrzymujesz: # ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

473 100 zł57 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 048 950 zł105 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m2! Mieszkanie gotowe, oddane do użytku! Mieszkanie na pierwszym piętrze! Nazwa Inwestycji: drzymały! Udogodnienia dla mieszkańców: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

429 000 zł74 m² 5 828,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 5-pokojowego mieszkania znajdującego się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z dwiema windami na osiedlu Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

329 000 zł49 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie powierzchni 49m2 znajdujące się na ul.Arciszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

499 000 zł55 m² 9 073 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Takiej oferty na Winogradach dawno nie było! Wyjątkowy widok (szczególnie wieczorem) z 12 piętra w nowszym budownictwie z 2 niezależnymi pokojami, dużą łazienką i rodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

678 708 zł89 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88.72 m2. Nazwa Inwestycji: wilczak 20 Udogodnienia: - w pobliżu znajduje się: plac zabaw - Możliwość wykończenia mieszkania: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

460 010 zł59 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Winogradach. Mieszkanie o metrażu 58,50 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

329 000 zł47 m² 7 030 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na prezentację ciekawego mieszkania w Poznaniu na os. Zwycięstwa w wysokim 16 piętrowym budynku na 5 piętrze. Atrakcyjna lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

366 023 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł52 m² 8 914,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ul.HUSARSKA , 3 pokoje, kuchnia z oknem, duża loggia, 51,6m2 + piwnica + możliwość parkowania pod blokiem, brak strefy płatnego pakowania. Jeśli choć przez moment marzyłeś o ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malta

Malta,Poznań

379 040 zł41 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na ratajach wokół malty Poznań. Mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 41,20 m , zlokalizowane na parterze na nowo budowanym osiedlu - obok Jeziora malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Rataje

Rataje,Poznań

238 000 zł25 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie 25m2, rataje, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 10 piętrowego bloku z windą, na Osiedlu Powstań Narodowych. W skład mieszkania wchodzą: - duży, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

364 000 zł53 m² 6 868 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze o metrażu 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 058 940 zł106 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, informacje podstawowe : Posiadamy na sprzedaż 3 ostatnie 4 pokojowe apartamenty. Inwestycja gotowa! - 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jagiellońskie,Poznań

412 000 zł48 m² 8 588,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dziś w ofercie mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze o łącznej powierzchni 47,97m2. Rozkład mieszkania: hol - 6,19m2 Salon z aneksem - 22,24m2 Pokój - 11,07m2 Łazienka - 4,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Sołacz

Sołacz,Poznań

976 500 zł105 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - Sołacz - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

940 000 zł94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Na sprzedaż luksusowe i przestronne, ponad 94 metrowe mieszkanie typu penthouse. Bezpośrednio. Bez pośredników. Lokalizacja: naramowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

369 000 zł47 m² 7 884,62 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - os. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 16 piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ogrody

Ogrody,Poznań

325 000 zł30 m² 10 776 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka z ogródkiem gotowa do wprowadzenia! Nowe budownictwo wśród zieleni! Apartament na Grunwaldzie w którym za kochasz się od pierwszego wejrzenia! Z ogródkiem i z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Junikowo,Poznań

381 000 zł47 m² 8 120,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, położone na pierwszym piętrze o powierzchni 46,92 m2 wraz z balkonem 3,2 m2 Układ mieszkania: hol - 3,9m2 Łazienka - 4,18m2 Pokój - 11,64 Salon z aneksem - 26,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Junikowo,Poznań

364 000 zł46 m² 7 839,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze - 41,15 m2 wraz z ogródkiem prawie 60 m2! Układ mieszkania: hol - 3,47m2 Łazienka - 3,84m2 Pokój - 11,89m2 Salon z aneksem - 26,31m2 Oraz ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jagiellońskie,Poznań

460 000 zł50 m² 9 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dziś w ofercie mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze o łącznej powierzchni 47,68m2. Rozkład mieszkania: hol - 6,41m2 Salon - 18,78m2 Pokój - 11,26m2 Łazienka - 4,04m2 Kuchnia - 8,29m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Sołacz,Poznań

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 niezależne pokoje, zielona okolica, blisko komunikacji miejskiej. Brzmi jak to czego szukasz? Zapraszam Cię do poznańskiej dzielnicy Sołacz, gdzie przy ul. Lazurowej 16 czeka na Ciebie nowe M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jagiellońskie,Poznań

584 000 zł69 m² 8 499,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dziś w ofercie mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 1 piętrze o łącznej powierzchni 68,71m2. Rozkład mieszkania: hol - 13,26m2 Salon - 21,05m2 Kuchnia - 6,76 Pokój 1 - 9,49 Pokój 2 - 12,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Druskienicka

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł32 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania nowe, jasne mieszkanie znajdujące się przy ul. Druskienickiej. Usytuowane na poznańskich Podolanach stanowi idealną okazję dla osób poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

460 010 zł59 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, na sprzedaż przestrzenne, jasne mieszkanie 3 pokojowe w super lokalizacji w Poznaniu. Mieszkanie jest nowe w stanie deweloperskim w inwestycji oddanej już do użytku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Strzeszynek,Poznań

390 000 zł50 m² 7 831 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dostępne od końca marca 2022r. Polecamy znakomicie ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone w kameralnym bloku na Strzeszynie przy ul. Literackiej. Mieszkanie o powierzchni 49,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

526 942 zł75 m² 6 997,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na Naramowicach. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 048 950 zł105 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

369 000 zł45 m² 8 221,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne 3 pok. 44,88 m2 z balkonem i piwnicą, grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 kondygnacyjnego bloku z 1980 roku, po przeprowadzonej termomodernizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze niskiego bloku na Os. Lecha Mieszkania posiada założoną kw rozkład: łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Jeżyce,Poznań

219 000 zł37 m² 5 903 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1941

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w budynku z lat 40 na poznańskich Jeżycach, ul. Przybyszewskiego. Miejsca parkingowe dla mieszkańców na podwórku ( za szlabanem). Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

364 000 zł46 m² 7 839,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Miejsca postojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku