dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hiacyntowa

Junikowo,Poznań

499 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

RE search nieruchomości poleca na sprzedaż ostatnie mieszkanie na iwestycji Z opcją wykończenia pod klucz przez sprzedającego. W cenie otrzymujesz: # ogrzewanie podłogowe # pompę ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niezależne 3 pokoje 63 m2 z balkonem oraz piwnicą, piątkowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 kondygnacyjnym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ławica,Poznań

549 000 zł80 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne I funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem W przystępnej cenie Polecamy mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji na zachodniej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winiary

Winiary,Poznań

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Witam :o) i polecam do kupienia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem oraz piwnicą 7 m na Winiarach. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Łazarz,Poznań

409 000 zł55 m² 7 490,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-Rezerwacja- na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w wysokim bloku (2 windy). Elewacja bloku odnowiona, po termomodernizacji. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy (lewiatan, żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dymka

Malta,Poznań

304 000 zł31 m² 9 684,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dymka w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Malta. Mieszkanie o powierzchni 31,39m2, kawalerka z aneksem kuchennym, drugie piętro z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

469 000 zł74 m² 6 338 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie zlokalizowane na Piątkowie na Os. B. Chrobrego. Mieszkanie o powierzchni 74 m2, znajduje się na IV piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

415 000 zł54 m² 7 685 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Witam , posiadam na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2 znajdującego się na Poznańskim Piątkowie - os. Stefana Batorego. W skład mieszkania wchodzą : -2 osobne pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

375 000 zł53 m² 7 088,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 04.10.2021 r - Oferujemy państwu wyjątkową nieruchomość pod względem lokalizacji, układu lokalu i standardu. Mieszkanie przechodziło sukcesywnie drobne remonty w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dymka

Malta,Poznań

304 000 zł31 m² 9 684,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

479 791 zł57 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Witam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż znajdującego się w okolicy poznańskiej Malty. Lokalizacja: ulica Dymka. Mieszkanie jest gotowe do odbioru w czerwcu 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupska

Jeżyce,Poznań

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tutaj poczujesz się jak na wspaniałych wakacjach. Standard i otoczenie w pełni to gwarantuje. Plaża Smocza nad Jeziorem Kierskim, tylko 5 minut. Piękne tereny rekreacyjne , ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Szczepankowo,Poznań

751 000 zł134 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Wille Chrzanovska_16 Tylko 10 lokali w sprzedaży ogród- 213 M2 powierzchnia działki bez domu- 374 M2 własna kotłownia ładowarka do samochodów elektycznych autobus 700M teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

389 000 zł53 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja *** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni o metrażu 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

509 000 zł74 m² 6 887,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz dużego mieszkania? Nie masz czasu na czasochłonne remonty ? Chcesz kupić mieszkanie gotowe do wprowadzenia ? Zapraszam Cię na Os. Bolesława Chrobrego - mam to czego szukasz. Mieszanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dymka

Malta,Poznań

284 000 zł29 m² 9 673,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dymka w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Malta. Mieszkanie o powierzchni 29,36m2, kawalerka z aneksem kuchennym, drugie piętro z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

359 000 zł50 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w niskim bloku na os. Polan na poznańskich Ratajach. Mieszkanie > powierzchnia całkowita - 49,9 m2 > piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł97 m² 8 262,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkanie w kamienicy, przy ul. Rybaki, w samym centrum Poznania. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Jasne, elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

357 104 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ogrody

Ogrody,Poznań

325 000 zł31 m² 10 484 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament na Grunwaldzie w którym za kochasz się od pierwszego wejrzenia! Z ogródkiem i z miejscem parkingowym w hali garażowej! Blisko tereny rekreacyjne, prestiżowa okolica!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 8 piętrze bloku na Os. Czechamieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Można załaożyć Księgę Wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymka

Malta,Poznań

261 589 zł27 m² 9 702,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż mieszkanie przy ul. Dymka w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Malta. Mieszkanie o powierzchni 26,96m2, kawalerka z aneksem kuchennym, parter z ogródkiem ok. 18m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

443 700 zł57 m² 7 756,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone przy ulicy 28 czerwca 1956r. Mieszkanie w niskim bloku, o powierzchni 57,2 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Ławica,Poznań

1 800 000 zł110 m² 16 297 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:65535

 

Rok budowy:2019

Gustowny apartament zaaranżowany przez architekta wnętrz dla wymagającego klienta. W kompleksie budynków z 2019 roku, 7 piętro, winda, dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Winiary,Poznań

345 000 zł48 m² 7 232,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zarezerwowane re search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na sprzedaz dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze wysokiego bloku w jednej z najlepszych poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, dostępne od ręki wykończone i gotowe do wprowadzenia nowe mieszkanie/ kawalerka 2 pokoje - Podolany Poznań ul. Druskiennicka - Klient nie płaci podatku pcc - Opis mieszkania : - - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

497 193 zł63 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Witam, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań przy ulicy Dymka. W Poznaniu przy ul. Dymka powstaje zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych oraz podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

359 000 zł42 m² 8 487 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem położonym na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie położone na 2 piętrze 4 piętrowego kameralnego bloku. Mieszkanie jest bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Szczepankowo,Poznań

802 000 zł134 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Wille Chrzanovska_16 Tylko 12 lokali w sprzedaży Domy połączone tylko garażami, brak sąsiada za ścianą. Ogród-358M2 powierzchnia działki bez domu- 488M2 własna kotłownia ładowarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Szczepankowo,Poznań

784 000 zł134 m² 5 873 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Wille Chrzanovska_16 Tylko 10 lokali w sprzedaży Domy połączone tylko garażami, brak sąsiada za ścianą. Ogród-308M2 powierzchnia działki bez domu- 438M2 własna kotłownia ładowarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejewskiego

Górczynek,Poznań

259 000 zł39 m² 6 692,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w cichej, spokojnej okolicy na poznańskim Górczynie. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Andrzejewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania przy ul. Sarmackiej na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stefana Batorego,Poznań

344 999 zł38 m² 9 126,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecam ofertę 1 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Stefana Batorego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal usytułowany niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

385 000 zł49 m² 7 889,34 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego na os. Bolesława Śmiałego! opis lokalu: nieruchomość o powierzchni 48.8m z układem niezależnym, oraz jasną, osobną kuchnią. Salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

299 000 zł34 m² 8 691,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na pierwszym piętrze w bloku z 2000 roku, na ulicy Sieradzkiej. Grunwald, dzielnica ceniona zarówno ze względu na dużą ilość terenów zielonych jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Naramowice,Poznań

250 000 zł25 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży ustawną kawalerkę, w spokojnej części poznańskich Naramowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, dostępne od ręki na sprzedaż gotowe do wprowadzenia za 2 tygodnie (czekamy na kuchnię zamówioną na wymiar, która jest w realizacji) nowe mieszkanie/ kawalerka 2 pokoje - Podolany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

427 000 zł64 m² 6 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie na Wildzie, w kamienicy przy ul. Wł. Sikorskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze oficyny, dzięki czemu jest bardzo ciche. Widok w okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Komfortowa kawalerka 37 m2 z dużym balkonem, wilda, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą z 2012 roku. W skład mieszkania wchodzą: - słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

720 000 zł74 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Uwaga: więcej "zdjęć" w wirtualnym spacerze. Mieszkanie w wysokim standardzie. Duży salon z wyjściem do kuchni oraz na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Grunwald,Poznań

329 000 zł30 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij