dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 305 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 364 909 zł96,46 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 712 zł45,96 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu komfort z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku C1 inwestycji Fuelda w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Hot oferta Mieszkanie M01 w budynku C cena ofertowa 468.000 zł nowa cena w maju 448.000 zł Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie typu STANDARD z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Hot oferta Mieszkanie M02 w budynku B cena ofertowa 553.000 zł nowa cena w maju 523.000 zł Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie typu KOMFORT z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

853 637 zł80,20 m² 10 643,85 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze 9 piętrowego budynku. Na metraż 80,2 m2 składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 793 zł54,93 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,93 m Poznań, wola Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 056 640 zł81,28 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,70 m² 10 518,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze w niskim budynku i składa się z salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 811 057 zł93,74 m² 19 320 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 524 zł86,68 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 630 zł70,14 m² 17 360 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł46,54 m² 20 197,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Stylowy apartament W centrum poznania - realne zdjęcia. Centrum miasta | Cytadela | blisko Warty | ostatnie piętro | standard premium | Apartament | Design | Garaż podziemny | Klimatyzacja Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Poznania - Os. Stefana Batorego. Bez prowizji | Oferta na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł64,84 m² 16 810,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością, świeżo wykończone dopracowane w każdym szczególe mieszkanie pod klucz - Poznań Winogrady! Mieszkanie wykańczane "pod siebie", sprzedawane ze względu na zmianę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł69,30 m² 13 838,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje | 69,3 m | 2 balkony | ul. Dolina 5b - zielona część Wildy przy centrum. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 885 zł35,82 m² 11 889,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie prosto od dewelopera, bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego z ogródkiem w cichej lokalizacji na Strzeszynie. Mieszkanie: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,90 m² 8 819,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,90 m , usytuowane na 4 kondygnacji w zadbanej kamienicy przy ulicy Niegolewskich, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 459 zł50,49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu, oddzielnej kuchni, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Nove Garby w Garbach. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 600 zł57,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Nove Garby w Garbach. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 459 zł50,49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł36,70 m² 14 059,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,7 m2, studio/jeden pokój z możliwością aranżacji na mieszkanie dwupokojowe na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie z przemyślanym układem - idealna propozycja pod inwestycję lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł28,77 m² 11 783,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie na poznańskich Jeżycach na ul. Kadłubka Jeśli szukasz mieszkania, które będziesz mógł w pełni dostosować do swoich potrzeb, to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,15 m² 11 462,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Poznań, ul. Czechosłowacka | 46,15 m | 2 pokoje + osobna kuchnia | balkon opis nieruchomości Szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,50 m² 10 424,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Wildzie przy ulicy Wybickiego 1. Świetny punkt komunikacyjny! Kilka linii autobusowych i tramwajowych w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,13 m² 11 822,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,13 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. Kosińskiego na Wildzie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37 m² 12 135,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta Dostępna Tylko u Nas! Kupujący nie płacą prowizji! Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania, położonego w Poznaniu na Ratajach - Oś. Powstań Narodowych. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,37 m² 8 760,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Kupujący 0% Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47.37 m , położonego na wysokim parterze kamienicy w samym sercu poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37 m² 11 864,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

0% - Szukasz mieszkania o przemyślanym i funkcjonalnym układzie, w którym wykorzystano każdy centymetr powierzchni? To 2-pokojowe mieszkanie zostało urządzone tak, aby maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,90 m² 10 616,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

! oferta tylko W naszym biurze! Polecam ofertę przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze 33 Nieruchomość o pow. 64,9 m to.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł72,79 m² 12 776,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania - przy ul. Łąkowej. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,51 m² 7 603,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Kupujący 0% Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35.51 m , położonego na czwartym piętrze kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53 m² 11 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

! oferta tylko W naszym biurze! Przedstawiam na sprzedaż ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,60 m² 13 471,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Brak podatku pcc 2%! Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami wykończonego w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,68 m² 15 302,10 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Brak podatku pcc 2%! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie położonego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł45,25 m² 16 243,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nigdy niezamieszkałe nowe mieszkanie dwupokojowe na Winogradach sprzedam! Do sprzedania zupełnie nowe dwupokojowe z oddzielną kuchnią na Winogradach przy ulicy Wilczak 16. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 670 zł35,60 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń:   % pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na mapie Poznania - Naramowicach. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł80 m² 8 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 na os. Tysiąclecia, przy Malcie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze wieżowca. Budynek jest po termomodernizacji i wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona w Poznaniu - Centrum - ul. Wierzbowa 6. Mieszkanie o powierzchni 37,2 mkw usytuowane na 2 piętrze w nowszym budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62,90 m² 10 333,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację ta oferta naprawdę się wyróżnia. Cena promocyjna: 650 000 zł - obowiązuje tylko do końca maja 2026 r.! To.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł37 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w centrum miasta? To może być świetny początek zamiast wynajmować, inwestujesz w coś własnego. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł51,99 m² 11 713,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w centrum Poznania? Chcesz być blisko wydarzeń kulturalnych, wyskoczyć do teatru, a potem spróbować kuchni z całego świata? A może marzy Ci się leniwa niedziela.