dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

298 000 zł62 m² 4 845,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. 28 czerwca 1956r na poznańskiej Wildzie. Powierzchnia mieszkania to 60.48 m2 (po podłodze 74m2) na którą składa się duży pokój (ok. 18m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

300 000 zł48 m² 6 303 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 47,60 m2 na trzecim piętrze niskiego bloku na os. Pod Lipami. Mieszkanie do remontu. Wymienione okna na pcv. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi , kuchnia , Wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

317 693 zł50 m² 6 302,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalny rabat świąteczny, tylko do końca grudnia. Kupując teraz, zyskujesz 16.721zł! Cena standardowa: 334 414zł. Cena rabatowa: 317 693zł! nie pobieram prowizji od klienta. Lokalizacja Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

380 000 zł55 m² 6 859,21 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na poznańskim grunwaldzie, przytulne , po remoncie O pow. 55,40 M2, wieżowiec, 8 piętro, balkon, ogrzewanie miejskie. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

359 000 zł53 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Nowe Miasto,Poznań

317 000 zł38 m² 8 342 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Dwa osobne pokoje! Na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 na 2 piętrze przy ulicy Osiedle Powstań Narodowych na zielonych Ratajach z pięknym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Garbary

Garbary,Poznań

555 142 zł64 m² 8 742,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieram prowizji od klienta. Lokalizacja Znakomite położenie w samym sercu Poznania - na Starym Mieście. Miejsce idealne dla osób pracujących w centrum - wszędzie blisko. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

303 577 zł51 m² 5 952,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach. Metraż 51 mkw., a w tym salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

399 000 zł48 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na os Jagiellońskim w Poznaniu. Mieszkanie 48,5 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi- 15,12 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

374 107 zł67 m² 5 548,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalny rabat świąteczny, tylko do końca grudnia. Kupując teraz, zyskujesz ponad 19.690zł! Cena standardowa: 393 797zł. Cena rabatowa: 374 107zł! nie pobieram prowizji od klienta. Lokalizacja Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[Mieszkanie zostało zarezerwowane] Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest położone na osiedlu Zwycięstwa, w bloku na 2 piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Wilczak,Poznań

350 000 zł42 m² 8 254,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Serdecznie zapraszam do zapoznania z oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania, zlokalizowanego na poznańskim Wilczaku, przy ulicy Serbskiej. Zlokalizowane jest na 5, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

399 000 zł65 m² 6 148 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zwycięstwa. Lokal znajduje się na 4 piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Na powierzchnię 64,9 m2 składa się bardzo ustawny duży salon (26m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

250 000 zł31 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkową kawalerkę blisko terenów rekreacyjnych Malta. Taras 12 mkw. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

280 000 zł42 m² 6 600,66 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanej na os. Czecha (rataje). Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w wysokim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

392 229 zł59 m² 6 618,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59,26 m2 położone na pierwszym piętrze wraz dwoma balkonami wyjątkowy lokal! dwa balkony! salon I jeden pokój od strony południowej jasne I dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Garbary

Garbary,Poznań

637 270 zł66 m² 9 627,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalny rabat świąteczny, tylko do końca grudnia, tylko z Nami! Kupując dzisiaj zyskujesz 37 090zł! Lokalizacja Znakomite położenie w samym sercu Poznania - na Starym Mieście. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

350 698 zł59 m² 5 917,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalny rabat świąteczny, przy zakupie do końca grudnia. Kupując teraz, zyskujesz 18.458 zł! Promocja obowiązuje tylko u nas. Cena standardowa: 369 156 zł. Cena rabatowa: 350 698 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikke

Jeżyce,Poznań

405 000 zł49 m² 8 324,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu przestronnego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Tadeusza Mikke, na poznańskim Strzeszynie. Bydynek zbudowany w roku 2019,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

310 536 zł43 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe + skrytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

389 747 zł40 m² 9 702,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Prawdziwy apartament w centrum Poznania Lokal skład się z bardzo dużego pokoju, łazienki, korytarza oraz osobnej kuchni. Do mieszkania przynależy loggia. Brak podatku pcc 2%, brak prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawady

Zawady,Poznań

369 000 zł46 m² 8 074,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Serdecznie zapraszam na prezentację ustawnego mieszkania, położonego na poznańskich Zawadach. Nieruchomość o powierzchni ok. 45,7m2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Malta

Malta,Poznań

236 000 zł27 m² 8 660,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie w dobrej lokalizacji - skorzystaj w Lipcu z promocji - Okolice Malty ** ~~atrakcyjne ceny W lipcu~~ Polecam kawalerkę z aneksem kuchennym. Na 27,25 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

138 800 zł17 m² 8 356,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 1- pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Wildzie - ul. Fabryczna. Mieszkanie znajduje w kamienicy z pierwszej połowy XX w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

518 303 zł75 m² 6 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 75 m2 położone na drugim piętrze wraz dwoma balkonami oraz możliwością osobnej kuchni. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, salonu za aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

265 000 zł27 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o wielkości 27mkw. Osobny pokój Kuchnia Łazienka korytarz Doskonały dojazd do wielu uczelni oraz galerii handlowych. Okolica przyjazna. Wiele Parków, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

399 000 zł65 m² 6 148 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Malta

Malta,Poznań

261 600 zł27 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki, która może okazać się Twoją najlepszą lokatą kapitału! Mieszkanie o powierzchni 27, 25 m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Poznań,wielkopolskie

414 000 zł53 m² 7 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m2 położone na 4 piętrze w 8-piętrowym budynku mieszkalnym z windą przy ul. Powstańców Wielkopolskich, tuż obok Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

317 791 zł47 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach. Metraż 47,22 mkw., a w tym salon z jasnym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

520 000 zł62 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Polecam do sprzedaży bardzo ładnie i gustownie urządzone mieszkanie położone na Poznańskim Grunwaldzie w sąsiedztwie terenów rekracyjnych-Park Jasińskiego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Poznań /jeżyce / - apartament o powierzchni 56m2 zlokalizowany jest w ramach kompleksu budynków nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. Położony jest na I piętrze, w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Malta,Poznań

343 824 zł40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją, która oddana do użytku będzie już w lutym 2021 roku! Mieszkanie dwupokojowe znajduję się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

637 270 zł66 m² 9 627,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy trzypokojowy apartament o powierzchni 66,19 m2 z dwoma balkonami 4,99 m2 oraz 3,04 m2 wyjątkowy lokal! ostatnie piętro! Z widokiem na południe! promocja do końca roku lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górczyn

Górczyn,Poznań

230 000 zł29 m² 7 836,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* kawalerka w zielonej okolicy - dobra cena - dobry dojazd do centrum Poznania* Polecam mieszkanie 29,35 m kw. składające się z: * Pokój z aneksem kuchennym - 19,14 m kw. * łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

351 563 zł44 m² 8 002,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,93 m2 wraz z balkonem. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, osobnej garderoby oraz przedpokoju. Najtańsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

381 429 zł67 m² 5 655,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalny rabat świąteczny, tylko do końca grudnia. Kupując u mnie, zyskujesz ponad 20.000zł! Cena standardowa: 401 504zł. Cena rabatowa: 381 429zł! Lokalizacja Obiekt zlokalizowany będzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

532 117 zł60 m² 8 846,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,15 m2 z balkonem 6,38 m2 Lokal skład się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz osobnego wc. Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łacina

Łacina,Poznań

313 450 zł38 m² 8 257,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* mieszkanie jednopokojowe- okolice Malty- łacina -blisko Politechnika, posnania, tramwaje! * Kupujący nie płaci podatku pcc przy tej transakcji! Polecam kawalerkę 37,96 m kw. składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

599 000 zł78 m² 7 679 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie, zlokalizowane na 5 piętrze w prestiżowym apartamentowcu tarasy warty, w dzielnicy rataje w Poznaniu. To wymarzone miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

457 920 zł58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich poleca przestronne mieszkanie z dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i balkon. Idealne dla rodziny z dziećmi. Cena: 457 920,00 pln.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij