dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3pok. 75m2 - Grunwald cena: 335 000 zł ( do negocjacji ) - pełna własność - parter/ 2 piętra - budynek z cegły, lata 50- te - opłata do wspólnoty 420 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Piątkowo,Poznań

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sympatyczne mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania. Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą. Czynsz 450zł. Jasna kuchnia-płytki, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

169 000 zł30 m² 5 709,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** oferta tylko W ad-premium *** Jeśli szukacie Państwo świetnie zlokalizowanej nieruchomości pod inwestycję, to zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Turkusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym o powierzchni ok 48 m2 położone na parterze w wieżowcu w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skryta

Grunwald,Poznań

939 000 zł170 m² 5 523,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy przy bardzo spokojnej małej ulicy. Idealne na super mieszkanie Zabudowa okolicy to stare przedwojenne wille oraz kamienice. W odległości ok. 0,5 km -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

225 000 zł40 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie własnościowe w poznaniu os pod lipami , 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wanną

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

230 000 zł37 m² 6 138,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Naprzeciwko Business Garden na ulicy Bułgarskiej 104, znajduje się wyremontowane, środkowe, przytulne 2 pokojowe mieszkanie (37,47 m. kw.) idealne dla rodzin z dziećmi, par i osób które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

290 000 zł52 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze.Blok z cegły.Zadbana klatka.Mieszkanie do odmalowania.Deski na podłodze w bardzo dobrym stanie.Dwa balkony .Mieszkanie dwustronne.Podwórze -stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

219 000 zł39 m² 5 673,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnia okazja kupna mieszkania W tej cenie. Mieszkanie W niskim bloku W świetnej lokalizacji. Spółdzielczo-własnościowe, czynsz 390zł. Jasna kuchnia- wykładzina pcv , pokoje 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plewiska

Plewiska,Poznań

329 999 zł75 m² 4 428,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotowa oferta obejmuje zamknięte osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy Plewisk, niespełna 2km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plewiska

Plewiska,Poznań

329 999 zł75 m² 4 428,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

449 999 zł56 m² 8 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament zlokalizowany na ul. Katowickiej. Na 56 metrową powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym ok. 28mkw, sypialnia z garderobą ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

899 000 zł105 m² 8 562 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Klient - prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Na sprzedaż luksusowy apartament wykończony pod klucz w samym centrum Poznania (3 min. do starego rynku). Apartament o pow. 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Junikowo

Junikowo,Poznań

312 000 zł79 m² 3 949,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Jeżeli szukasz domu z ogrodem w Poznaniu, w przystępnej cenie, to właśnie znalazłeś ofertę dla siebie. Na nowo powstającym osiedlu zamkniętym budujemy kompleks domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

265 000 zł44 m² 5 995,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie przy ulicy Sokoła Lokal o powierzchni 44,20m2 mieści się na parterze w niskim budynku z cegły. Pokoje niezależne (16,50 m2 i 12m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wstrzymane Miłe i sympatyczne mieszkanie w niskim bloku na Winogradach. Spółdzielczo - własnościowe z ksiegą wieczystą. Czynsz 220zł. Jasna kuchnia z meblami częściowo otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Rataje,Poznań

378 000 zł63 m² 5 981,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż ciekawe, klimatyczne mieszkanie o pow. użytkowej 63,2m2 (pow. po podłodze 89m2) w znakomitej lokalizacji przy ul. Św. Rocha nad Wartą. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Junikowo

Junikowo,Poznań

399 740 zł93 m² 4 298,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Stare Miasto,Poznań

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 , usytuowane w wysokim ocieplonym bloku w południowej części miasta, w dzielnicy Zielony Dębiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe w dobrej cenie. Spółdzielcz-własnościowe z księgą wieczystą, czynsz 400zł.Jasna kuchnia-nowe płytki , pokoje 22m i 11m-mozaika parkietowa , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Junikowo

Junikowo,Poznań

325 000 zł79 m² 4 113,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielniki

Poznań,wielkopolskie

354 999 zł40 m² 8 780,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż świeżo wykończone, jeszcze nie zamieszkane - gotowe do pierwszego zasiedlenia. Klimatyczne, kompaktowe 2 pokoje w doskonałej lokalizacji przy ul. bielniki, kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Junikowo

Junikowo,Poznań

291 200 zł76 m² 3 816,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

274 065 zł33 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy. Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na stronę inwestycji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

210 000 zł46 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie niezależne 2 pokojowe na ul. Naramowickiej / os.Łokietka przy Tesco. Blok ocieplony , w mieszkaniu zostały wymienione okna na pcv. Blisko przystanek autobusowy i kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Naramowice

Naramowice,Poznań

208 000 zł30 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30 m2 gotowa do wprowadzenia od zaraz Oferuję do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30 m2 zlokalizowane na Naramowicach. Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

159 198 zł20 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy. Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na stronę inwestycji Bukowska 21 to inwestycja unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

259 752 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy. Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na stronę inwestcyji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

209 854 zł26 m² 7 939,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Rataje,Poznań

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

177 552 zł22 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plewiska

Plewiska,Poznań

275 000 zł53 m² 5 153,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotowa oferta obejmuje zamknięte osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy Plewisk, niespełna 1,5km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Poznań

440 000 zł59 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy z 1902 roku. Lokal o powierzchni 58,8 metra kwadratowego mieści się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

172 000 zł27 m² 6 370,37 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasne i słoneczne mieszkanie w ciekawej aranżacji. Spółdzielczo - własnościowe, czynsz 250zł. Aneks kuchenny-nowe płytki, pokój 16m-wykładzina, wc i łazienka-płytki. Okna pcv od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym o powierzchni ok 48 m2 w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Szamotulskiej. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

178 000 zł38 m² 4 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymana sprzedaż Atrakcyjna cena mieszkania! 2-pokojowe w cenie kawalerki! Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą. Czynsz 350zł. Jasna kuchnia-płytki, pokoje około 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

269 206 zł33 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy. Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na strone Bukowska 21 to inwestycja unikalna. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarowa

Dębiec,Poznań

210 000 zł33 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecamy do zakupu śliczne bardzo przytulne mieszkanie 2 pokojowe, położone na Dębcu przy ul. Konarowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 33 m2 na którą składają się 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

171 315 zł21 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plewiska

Plewiska,Poznań

399 900 zł125 m² 3 199,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

!nowa atrakcyjna inwestycja - Plewiska! Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z własnym ogródkiem i garażem na kameralnym osiedlu w plewiskach. Bardzo funkcjonalny.