dowolna

Mieszkania na sprzedaż Poznań - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 304 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Układ niezależny, idealna lokalizacja 2 min od pestki, idealne pod inwestycje. Duży balkon. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

380 000 zł92 m² 4 153,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, piękne mieszkanie w samym centrum Poznania Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 91,50m2, która uwzględnia skosy i jest rzeczywistą wielkością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w wieżowcu na 11 piętrzze w pobliżu ul. Galileusza na zielonym Grunwaldzie w Poznaniu. Blok ocieplony po modernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratajskiego

Stare Miasto,Poznań

315 500 zł49 m² 6 438,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie sprzedam 2 pokojowe w układzie niezależnym położone w ścisłym Centrum przy Placu Cyryla Ratajskiego. W cenie mieszkania garaż! Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plewiska

Plewiska,Poznań

390 000 zł99 m² 3 923,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecamy nową bardzo atrakcyjna ofertę mieszkań szeregowych w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Plewisk, niespełna 2km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie W układzie niezależnym, położone w budynku z 2006 roku na II piętrze (brak windy) na Naramowicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Orła Białego

Rataje,Poznań

335 000 zł70 m² 4 778,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto. W mieszkaniu są 3 duże pokoje 24m2, 12,5m2, 11,5m2, duży korytarz, kuchnia, łazienka, wc, bardzo duży balkon oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomickiego

Nowe Miasto,Poznań

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3pok. przy Rondzie Środka na Zawadach. Po całkowitym remoncie. Bardzo dobra lokalizacja,niski blok.przyjemna okolica.10 minut od starego rynku. Drzwi antywłamaniowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

274 399 zł46 m² 5 923,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe od developera. Balkon. Doskonała lokalizacja blisko głogowskiej. Prezentowana oferta to mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,32 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Oczywiście jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Starołęka

Starołęka,Poznań

174 290 zł30 m² 5 900,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja w Poznaniu Blok z windami, do każdego mieszkania w cenie miejsce postojowe i komórka lokatorska. Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze dlatego właściciel ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Starołęka

Starołęka,Poznań

165 424 zł30 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja w Poznaniu Blok z windami, do każdego mieszkania w cenie miejsce postojowe i komórka lokatorska. Oferowane mieszkanie znajduje się na piętrze dlatego właściciel ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Górczyn,Poznań

368 000 zł74 m² 4 966,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w rewitalizowanej kamienicy. Lokal trzy pokojowy o powierzchni 74,1m2 mieści się na trzecim piętrze w trzy piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Folwarczna

Rataje,Poznań

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyciszony, elegancki, dwustronny apartament z tarasem (łącznie 104 mkw.), położony na wysokim parterze, w budynku z 2000 roku z garażem, oferowany do sprzedaży z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

401 710 zł70 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowe od developera. Czteropokojowe 70,18 M2, blisko centrum (okolice głogowskiej). Prezentowana oferta to mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni 70,18 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Łazarski

Łazarz,Poznań

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 usytuowane na I piętrze w niskim II piętrowym budynku z 2004 r mieszczącym się w pobliżu Rynku Łazarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Bez pcc 2%. Nowocześnie wykończona kawalerka na IV piętrze o metrażu 29 m2 w nowym budownictwie wzdłuż ul. Dąbrowskiego 80 przy zbiegu z ul. Polną. Niski czynsz ok. 300 zł/mies. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

360 000 zł91 m² 3 938,73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja oferty do 25 lipca 2016 R. Przestronne 93m2, 5 pokoi, parter, dwa balkony, garaż murowany W cenie. Polecam pięciopokojowe mieszkanie na parterze, w bardzo ładnej części os. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 4 pokojowe, balkon, dobra lokalizacja, niski blok, idealne pod inwestycje. Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na os. Wichrowe Wzgórze (dzielnica Winogrady).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

295 000 zł64 m² 4 645,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszamy na prezentację 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na os.Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Na ok. 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

297 530 zł39 m² 7 549,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe od developera, ścisłe centrum poznania, okolice starego rynku. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,41 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

239 000 zł41 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 40,63 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-o piętrowym budynku. Oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam do sprzedaży bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 66,76 m2, położone na szóstym piętrze w wysokim bloku na Osiedlu Stare Żegrze (rataje)w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

347 000 zł61 m² 5 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w Poznaniu (blisko centrum), ul. Macieja Palacza. Jest to wyjątkowa nieruchomość, gdyż: ma idealną lokalizację, do centrum tramwajem, który oddalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

385 000 zł64 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Naramowice, ul. Jasna Rola, bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu Żurawiniec. Mieszkanie puste, gotowe do wprowadzenia! Blok z 2006 r. (ekonbud-fadom) Idealna oferta dla młodych rodzin ceniących: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Starołęka

Starołęka,Poznań

256 080 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

385 000 zł64 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego położonego przy ul. Dmowskiego, hetmańska, na Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku ocieplonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na os. Przyjaźni na Winogradach.~Mieszkanie składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przemysława

Rataje,Poznań

319 000 zł72 m² 4 449,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 71,70m2 położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły z 1995 roku, na osiedlu Przemysława. Blok ocieplony, z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czartoria

Chwaliszewo,Poznań

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, przestronna kawalerka o powierzchni 37m2 położona w samym Centrum Poznania, przy ul. Czartoria, w nowej plombie z 2003 roku(stylizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,70m2 położone na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2001 roku na Wildzie ( w bloku winda).~Mieszkanie 3 pokojowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż atrakcyjna ofertę mieszkania w kompleksie ?bamberski Dwór? na Jeżycach przy ul. Kościelnej. Mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32m2, położone przy ul. Na Miasteczku ( Małe Tarasy Warty). Mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku wybudowanym w 2011 roku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

204 000 zł29 m² 7 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 29m2, położone na parterze w 4 piętrowym bloku, ocieplonym z nową elewacją. Mieszkanie położone przy ul. Grochowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam na sprzedaż atrakcyjne I funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na Grunwaldzie przy ul. Płomiennej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim ocieplonym i otynkowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Lokal mieszkalny 40mkw. w nowszym budynku z 2003r. o podwyższonym standardzie ( recepcja, dwie windy, hala garażowa, szerokie korytarze, lokale biurowe i usługowe na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

269 000 zł48 m² 5 663,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Doskonała lokalizacja na os. Kosmonutów, układ niezależny. Niski blok. Mieszkanie Z balkonem. Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

215 000 zł38 m² 5 643,04 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty do 8 sierpnia 2016 r. Świetna lokalizacja, układ niezależny, cicha okolica. Polecam na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze w budynku.