dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

368 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strzałkowskiego

Stare Miasto,Poznań

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zadbana kawalerka w świetnej lokalizacji - praktycznie w centrum - ul. Strzałkowskiego. Piętro V - brak windy. Układ niezależny - oddzielny pokój, jasna oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 90m2 w ścisłym centrum Poznania w kamienicy na rogu ulic Podgórnej i Alej Marcinkowskiego! Lokal jest położony na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 040 400 zł78 m² 13 270,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mylna

Stare Miasto,Poznań

149 000 zł22 m² 6 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Stare Miasto,Poznań

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

329 000 zł90 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Okazja! niska cena! świetna lokalizacja! Niecałe 3.700zł/m2 w ścisłym centrum Poznania! Na sprzedaż mieszkanie/lokal o powierzchni 90m2 w ścisłym centrum Poznania w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Stare Miasto,Poznań

450 000 zł116 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Uwaga - oferta wstrzymana Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Szyperskiej o pow. 45m2. Mieszkanie z widokiem na Wartę, w pełni wyposażone, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Most św. Rocha

Stare Miasto,Poznań

390 000 zł107 m² 3 644,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecam piękne mieszkanie poddaszowe z klimatem! Możliwość pozostawienia całego wyposażenia. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 58,7m2, jednak powierzchnia liczona po podłodze to ok. 107m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3 pokojowe własnościowe mieszkanie położone w samym centrum Poznania na ul. Św. Marcin. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje w tym jeden zaadaptowany na dużą jadalnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

205 000 zł37 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecamy ładne 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Poznania na ul. Nowowiejskiego. Powierzchnia całkowita 37,5 m2. Pokoje niezależne ok 16m i ok 6 m. Łazienka w kafelkach, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta o wysokim standardzie położone na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku na ulicy Grochowe Łąki o powierzchni 36,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 058 400 zł78 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Stare Miasto,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy! Mieszkanie zlokalizowane w Centrum Poznania w nowym budynku przy ulicy Garbary i 5 minut od Starego Rynku i parku Cytadela. Dogodne i szybkie połączenia drogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez pośrednika. Mieszkanie w zadbanej kamienicy. Przy deptaku ,po kapitalnym remoncie ,2 pokojowe, kuchnia ,łazienka i przedpokój.CO na gaz ,własny piec 2 funkcyjny .Własne liczniki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 799 000 zł152 m² 11 835,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dla wymagającego klienta Oferuję do sprzedaży przepiękny, jedyny w swoim rodzaju, luksusowy apartament w prestiżowym budynku, nad wartą(wstęga Warty). Największym atutem oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka położona w samym sercu Poznania przy ulicy Szyperskiej. W skład kawalerki o powierzchni 32 m2 wchodzi przestronny pokój połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

250 000 zł71 m² 3 526,09 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prowizje pokrywa strona sprzedająca! idealna oferta - dla miłośników mieszkań W kamienicach! Polecam Państwa uwadze przestrzenne mieszkanie o powierzchni 70,9m2 w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

349 000 zł90 m² 3 877,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Okazja! niska cena! świetna lokalizacja! Niecałe 3.900zł/m2 w ścisłym centrum Poznania! Na sprzedaż mieszkanie/lokal o powierzchni 90m2 w ścisłym centrum Poznania w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

1 999 zł49 m² 40,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowe komfortowe mieszkanie usytuowane w samym centrum Poznania w nowoczesnym kompleksie (z recepcją) Garbary Residence na ul. Szyperskiej. Mieszkanie 2 pokojowe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

250 000 zł71 m² 3 521,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej cenie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie położone jest niedaleko Starego Rynku, przy cichej ulicy z małym natężeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Za Groblą

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Za Groblą. 10 min na pieszo do Rynku, do Malty i do Starego Browaru. Mieszkanie o wysokim standardzie położone w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie położone na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku na ulicy Grochowe Łąki o powierzchni 36,5m2. W skład mieszkania wchodzi duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

250 000 zł71 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3 pokojowe własnościowe mieszkanie położone na ul. Św Marcin. Mieszkanie w samym centrum Poznania na ul. Św. Marcin. Powierzchnia to 44,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Stare Miasto,Poznań

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Polecamy Państwu luksusowo wykończony 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 60m2. Nieruchomość znajduje się na 2-piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1880 roku niedaleko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecamy Państwu komfortową kawalerkę o łącznej powierzchni 33m2. Nieruchomość znajduje się na 2-pietrze w 6-pietrowym bloku z cegły wybudowanym w 2000 roku przez Atanera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

326 781 zł70 m² 4 668,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjuj cenę! oferta 0% prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. 100% rewitalizowana kamienica. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,2 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

219 716 zł39 m² 5 633,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjuj cenę! oferta 0% prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. 100% rewitalizowana kamienica. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,2 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

208 620 zł30 m² 6 954 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjuj cenę! oferta 0% prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. 100% rewitalizowana kamienica. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taczaka

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia 48 metrowego mieszkania usytuowanego w samym centrum Poznania, w otoczeniu największych poznańskich uczelni (ul.Taczaka). Lokal posiada 2 niezależne pokoje (18 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Stare Miasto,Poznań

298 000 zł65 m² 4 584,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz około 500zł. Jasna kuchnia z meblami i sprzętem agd-płytki , pokoje 16m , 11m , 10m , 9m-panele , wc-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głęboka

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia gustownie urządzone i komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w nowszym bloku przy ulicy Głębokiej, na poznańskiej Wildzie. Na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Eleganckie i nowocześnie wykończone studio o powierzchni 42m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowej zadbanej kamienicy przy ulicy Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

3 300 zł86 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Polecam wygodne, gustownie urządzone mieszkanie 4 pokojowe położone w nowoczesnym kompleksie budynków tuż obok terenów zielonych poznańskiej Cytadeli. Mieszkanie posiada powierzchnię 86 mkw, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij