dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Świerczewo

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

245 000 zł53 m² 4 622,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Salon Nieruchomości Iron House prezentuje mieszkanie 2 pokojowe/ 53 m2. Mieszkanie położone jest na 2 kondygnacji w niskim bloku w dzielnicy Dębiec. Blok po termomodernizacji. Stan techniczny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez pośrednika w dzielnicy Poznań- dębiec własnościowe,o pow. 44m2 na II piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po remoncie, zadbane, kuchnia jasna w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł44 m² 22,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czyste i zadbane mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44,5m2 w skład którego wchodzą:dwa niezależne pokoje (z większego pokoju wychodzi się na duży balkon), niezależna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błotna

Świerczewo,Poznań

1 000 zł34 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni 34,5m 2 mieszczącą się na parterze w domu wolnostojącym przy ul. Błotnej w Poznaniu (świerczewo). Wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone w wysokim standardzie mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem do wynajęcia. (pow. 42m2) Cena 1500zł + czynsz( przy trzech osobach około 250-300zł) tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 29m 2 mieszczącą się na 2 piętrze w niskim bloku ul.Żurawinowej w Poznaniu. (Dębiec) Wielkim atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

280 000 zł51 m² 5 488,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Uwaga! pilne! Polecam na sprzedaż duże, 2-pokojowe zadbane mieszkanie na poznańskim Dębcu. Lokal zajmuje powierzchnie 51 mkw. i znajduje się na 1. piętrze 3-piętrowego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferuję na sprzedaż ładne mieszkanie dwupokojowe na poznańskim Dębcu. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu położonym na Dębcu. Spokojna okolica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

223 000 zł49 m² 4 596,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż bardzo ładne, wyremontowane i zadbane 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

223 000 zł49 m² 4 596,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż mieszkanie na poznańskim Dębcu przy ul. Bukowej o powierzchni 48,51m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim, niedawno ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

229 000 zł49 m² 4 720,68 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 34m 2 mieszczącą się na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym przy ul. Kasztanowej w Poznaniu. (Dębiec) Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 38m 2 mieszczącą się na 2 piętrze domu przy ul.Grzybowej w Poznaniu. (Dębiec) Wielkim atutem lokalu jest jego położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

229 000 zł49 m² 4 720,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie w układzie nie zależnym w bloku z cegły przy ul. Jaworowej. Lokal o metrażu 45 m2 położony jest na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 38m 2 mieszczącą się w suterenie kamienicy przy ul. Grzybowej w Poznaniu. (Dębiec) Wielkim atutem lokalu jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńska

Świerczewo,Poznań

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36m 2 mieszczące się na parterze w domu szeregowym przy ul.Leszczyńskiej w Poznaniu (Świerczewo). Wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębowa

Świerczewo,Poznań

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| polecam na wynajem przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m 2 mieszczące się na parterze w domu wolno-stojącym przy ul. Jarzębowej w Poznaniu (świerczewo). Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

136 000 zł27 m² 5 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Spółdzielczo - włanościowe , czynsz 165zł. Ciemna kuchnia-płytki , pokój 16m-parkiet , wc i łazienka-płytki, nowe piony wodne i kanalizacyjne , brak balkonu, okna pcv , piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Świerczewo,Poznań

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem niewielkie mieszkanie zlokalizowane na parterze domu szeregowego - cicha spokojna okolica, bliskość terenów zielonych i infrastruktury miejskiej. Mieszkanie niezależne z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

233 000 zł49 m² 4 803,13 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

148 000 zł30 m² 5 016,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest ładna, zadbana kawalerka zlokalizowana na 9 piętrze 10 piętrowego bloku przy ulicy Łozowej. Budynek z odnowioną i ocieploną elewacją, wymienione również piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem ładną i przytulną kawalerkę dwupokojową o powierzchni 30m 2 mieszczącą się w bloku przy ul. Św. Szczepana w Poznaniu. (Dębiec) Wielkim atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiklinowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem piękne, świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 mieszczące się na drugim piętrze w bloku przy ul. Wiklinowej w Poznaniu. (Dębiec) Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Dębiec,Poznań

315 000 zł68 m² 4 652,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż : nowoczesne, słoneczne mieszkanie, w zadbanej kamienicy z lat 30-tych XX.wieku w atrakcyjnej lokalizacji, na zamkniętym, monitorowanym terenie. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

850 zł23 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem przytulną kawalerkę o powierzchni 23m 2 mieszczące się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Łozowej w Poznaniu (dębiec). Wielkim atutem lokalu jest jego położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limbowa

Dębiec,Poznań

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pierwsze piętro w cegle! Dwupokojowe mieszkanie z niezależnym i dogodnym układem pomieszczeń. Duża samodzielna kuchnia z kącikiem jadalnym. Łazienka po remoncie. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem odświeżone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m 2 mieszczącą na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul Bukowej w Poznaniu (dębiec). Wielkim atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Poznań

Dębiec,Poznań

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem przepiękną kawalerkę o powierzchni 27 m 2 mieszczącą się na Dębcu w Poznaniu. Wielkim atutem lokalu jest jego położenie w spokojnej dzielnicy oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Dębiec,Poznań

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem piękną i komfortową kawalerkę o powierzchni 30 m 2 mieszczącą na parterze w domu wolnostojącym przy ul. Jodłowej w Poznaniu (dębiec). Wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem piękną i przestronną kawalerkę o powierzchni 90 m 2 , mieszczące się na parterze w kamienicy przy ul. Grzybowej w Pozn aniu (dębiec). Wielkim atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

1 600 zł90 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem piękne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m 2 , mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Czechosłowackiej w Pozn aniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Dębiec,Poznań

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem piękne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m 2 , mieszczącą się na drugim piętrze w bloku przy ul. Klonowej w Pozn aniu (dębiec). Wielkim atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem piękną i komfortową kawalerkę o powierzchni 38m 2 , mieszczącą się w Domie jednorodzinnym na Dębcu w Pozn aniu. Oddzielne wejście do mieszkania. Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem piękne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90m 2 (powierzchnia użytkowa ok. 64m 2 ), mieszczące się w budynku przy ul Rolnej w Pozn aniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 100 zł43 m² 25,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem przepiękne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 43 m 2 mieszczące się w bloku przy ul. Żurawinowej (dębiec) w Poznaniu. Wielkim atutem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

1 150 zł63 m² 18,25 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m 2 mieszczącą na 9 piętrze w bloku z windą na os. Dębina w Poznaniu (dębiec). Wielkim atutem lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Dębiec,Poznań

340 000 zł68 m² 5 022,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

1 050 zł40 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem przepiękne dwupokojowe mieszkanie świeżo odmalowane i odświeżone o powierzchni 40 m 2 mieszczącą na wysokim parterze w niskim bloku na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań