dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Świerczewo

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem komfortową kawalerkę o powierzchni 37 m 2 mieszczącą na 2 piętrze w budynku przy ul. Azaliowej w Poznaniu (dębiec). Wielkim atutem lokalu jest jego położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem przepiękną kawalerkę świeżo po remoncie o powierzchni 30 m 2 mieszczącą na trzecim piętrze w niskim bloku przy ul Azaliowej w Poznaniu (dębiec). Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem przepiękną oraz nowoczesną kawalerkę świeżo po remoncie o powierzchni 30 m 2 mieszczącą na trzecim piętrze w bloku przy ul Żurawinowej w Poznaniu (dębiec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł45 m² 4 342,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul.Jaworowej. Układ pomieszczeń nie zależny. Lokal o metrażu 44,90m2 położony jest na 4 piętrze. Okna nowe pcv, w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

135 000 zł30 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena, do sprzedaży za gotówkę! Kawalerka przedzielona na 2 pokoje z aneksem kuchennym w zabudowie. Mieszkanie znajduje się na V piętrze dziesięciopiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja. Przedmiotem wynajmu jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica Świerczewo. Lokal mieści się w przyziemiu budynku jednorodzinnego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam i polecam przestronne mieszkanie 2 pokojowe, na Dębcu- os. Dębina. Mieszkanie na 6 piętrze, w wysokim bloku 10 piętrowym z windą. Ładna i spokojna okolica oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem jasny, komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni 72m 2. Mieszkanie dzieli się na dwie ustawne i piękne sypialnie (17m i 12m) dwie łazienki (z prysznicem 3m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

124 000 zł21 m² 5 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie po remoncie w 2010 roku. Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 270zł. Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój- płytki , pokój 16m-panele , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie - o powierzchni 49,39 m2 na siódmym piętrze, 11-piętrowego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie zostało generalnie wyremontowane w marcu 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Dębiec,Poznań

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Cedrowej. Lokal mieści się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Dębiec,Poznań

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę osobie pracującej/osobom pracującym (nie palącym) przestrzenne mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku z 2010 r. z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na II piętrze w budynku z cegły wybudowanym w 2012r, jest winda. Położenie nieruchomości Dębiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Dębiec,Poznań

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

970 zł34 m² 28,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o pow. użytkowej 34 m2 położone na Wildzie - boczna od ul. Rolnej Mieszkanie składa się z pokoju , łazienki oraz kuchni w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 1/4 domu - ekskluzywne mieszkanie o pow. 60 m2 zlokalizowane na parterze. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Jednopiętrowy budynek z cegły, po remoncie (ocieplenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

219 000 zł55 m² 3 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwu pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze trzy pietrowego bloku na Dębcu. 2 pokoje w 3 piętrowym bloku, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

225 000 zł45 m² 5 022,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

DO sprzedaży ładne przytulne mieszkanie! Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką wraz z wc. Pokoje usytuowane w linii wschód - zachód. Pokój o pow.16 m/kw okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na szóstym piętrze w wysokim bloku. Budynek ocieplony, dwie windy, cztery mieszkania na piętrze. Położenie: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż 2pok. 45m2 - Debiec - niski blok cena: 235 000 zł - pełna własność - 1p./IV k. - budynek z 1965 r. z cegły - czynsz 350 zł z zaliczkami na ogrzewanie i zimną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Dębiec,Poznań

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w układzie niezależnym przy ulicy Wrzosowej w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wydzieloną kuchnią , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

190 000 zł45 m² 4 231,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w układzie nie zależnym w bloku z cegły przy ul. Jaworowej. Lokal o metrażu 44,90m2 położony jest na 3 piętrze w niskim bloku, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie do remontu na Dębcu w Poznaniu. Mieszkanie ma 37 m2, mieści się na drugim piętrze, w budynku z trzema piętrami. Blok powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Dębiec,Poznań

205 000 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 w kamienicy znajdującej się przy ulicy Południowej na Dębcu. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Każdy z pokoi jest niezależny. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam w ofercie sprzedaży duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dębina w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na parterze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie ma 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł45 m² 4 342,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

244 000 zł48 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Dębieć przy ulicy Św. Szczepana. Mieszkanie jest położone na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Powierzchnia całkowita wynosi 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam w ofercie sprzedaży niezwykle atrakcyjne 3 pokojowe nowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 4 piętrowym nowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, dębiec, ul. Jaworowa. 1 piętro w 4 piętrowym budynku. Powierzchnia całkowita wynosi 46m2 i składa się na 2 pokoje, oddzielną kuchnię i łazienkę. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

245 000 zł46 m² 5 366,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt bezpośredni z właścicielem : 500_296_018 Pośrednikom dziękujemy! Do sprzedaży mieszkanie własnościowe 45.65 m2 na I piętrze w bloku, w spokojnej ale atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

269 000 zł52 m² 5 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe w Poznaniu. Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Dębiec. Na sprzedaż mieszkanie 52,7 m2 na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Jaworowej na Dębcu. Budynek z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe 62m (możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju), znajdujące się na 1 piętrze w niskim, 2-piętrowym apartamentowcu w zacisznej, zamkniętej enklawie mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

189 000 zł45 m² 4 172,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe 45,3 m2 w Poznaniu za 189 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. 45,3 m2, na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku (bez balkonu), mieszkanie położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nizinna

Świerczewo,Poznań

369 000 zł81 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica Dębiec ul. Jaworowa. Lokal mieści się czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł45 m² 4 342,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w układzie nie zależnym w bloku z cegły przy ul. Jaworowej. Lokal o metrażu 44,90m2 położony jest na 4 piętrze w niskim bloku, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na poznańskim Świerczewie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 mkw składa się z 2 pokoi, łazienki, aneksy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż 2pok. 45m2 - Debiec - niski blok cena: 239 000 zł - pełna własność - 1p./IV k. - budynek z 1965 r. z cegły - czynsz 350 zł z zaliczkami na ogrzewanie i zimną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

199 000 zł45 m² 4 432,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

900 zł50 m² 18,07 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W. odnowione dwupokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią (nowa zabudowa kuchenna), na drugim piętrze w wieżowcu. Wszystkie pomieszczenia zostały pomalowane, w kuchni nowa zbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Azaliowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł48 m² 4 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 470zł. Jasna kuchnia 8m-wykladzina , pokoje 18m i 12m- parkiet dębowy , wc i łazienka-płytki , nowe piony i poziomy wodne , okna.