dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Świerczewo

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

226 000 zł50 m² 4 565,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro arkei nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie przekształcone na lokal biurowo - handlowy w centrum Poznania koło zakładów hcp na ulicy 28 Czerwca 1956. Lokal zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Nizinnej, okolice Góreckiej i Czechosłowackiej. Nowsze budownictwo z 1999r, kameralne osiedle niskich bloków, osiedle ogrodzone, wjazd na posesję przez bramę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Dębiec, os. Dębina. Parter w 10 piętrowym budynku. Powierzchnia całkowita wynosi 47m2 i składa się na dwa niezależne pokoje, większy z balkonem, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe Dębiec, ulica Kasztanowa, łozowa, 28 Czerwca, znajduje się na 3 piętrze w odnowionym, ocieplonym bloku. Powierzchnia całkowita wynosi 53m2 i składa się na 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Dębiec, okolica ul. Łozowej, klonowej na parterze w kameralnym bloku po remoncie- ocieplenie oraz klatki schodowe. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 33m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Świerczewo,Poznań

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Cedrowej. Lokal mieści się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Dębiec,Poznań

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam i polecam zadbane dwupokojowe mieszkanie 45 m2, na parterze w budynku z cegły z lat 60 ych, na Dębcu - przy ul. Dębowej. Budynek 4 piętrowy- po termoizolacji. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Dębiec,Poznań

290 000 zł69 m² 4 209 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Arkei Nieruchomości gorąco poleca przestronne i zadbane mieszkanie w bloku z wielkiej płyty na os. Dębina w Poznaniu. Opis mieszkania: lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie po genrelnym remoncie zlokalizowane na piętrze segmentu szeregowca. Lokal ok. 55m2 składa się z - trzy pokoje ( 15m + 11m +10m) - kuchnia - łazienka - korytarz - schowek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Poznaniu, przy ul. Łozowej. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 43 m2! Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

200 000 zł45 m² 4 454,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w układzie nie zależnym w bloku z cegły przy ul. Jaworowej. Lokal o metrażu 44,90m2 położony jest na 4 piętrze w niskim bloku, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

850 zł43 m² 19,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

240 000 zł47 m² 5 144,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! arkei Nieruchomości gorąco poleca przytulne 2 pokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku na ulicy Jaworowej. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 45,65 m2, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie W niskim bloku W rewelacyjnej cenie! arkei Nieruchomości poleca na sprzedaż przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

225 000 zł48 m² 4 658,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie W niskiej cenie! arkei Nieruchomości poleca na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim 11 piętrowym bloku na ul. Łozowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Dębiec,Poznań

245 000 zł45 m² 5 493,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! arkei Nieruchomości gorąco poleca,przytulne,nowoczesne i komfortowe mieszkanie na ulicy Dębowej Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze w niskim 4- kondygnacyjnym ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

235 000 zł55 m² 4 256,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie W niskim bloku W rewelacyjnej cenie! arkei Nieruchomości poleca na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarczowa

Dębiec,Poznań

1 300 zł71 m² 18,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie W dobrej cenie! arkei Nieruchomości poleca na wynajem 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze na Poznańskim Dębcu przy ul. Tarczowej, o powierzchni 71,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiklinowa

Dębiec,Poznań

187 000 zł36 m² 5 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Weychan Nieruchomości poleca mieszkanie na Dębcu rejon ulicy Wiklinowej. Pow. 36 mkw, piętro 3 w niskim 4 piętrowym bloku. Blok ocieplony i odnowiony. Rozkład pomieszczeń: - duży pokój 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

224 000 zł49 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Okazja! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie - o powierzchni 49,39 m2 na siódmym piętrze, 11-piętrowego bloku z lat 80-tych na Dębcu! Mieszkanie zostało generalnie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

950 zł44 m² 21,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nisk blok, drugie piętro, balkon, jasna kuchnia. Do ceny wynajmu należy doliczyć czynsz z wodą ok 500 zł. + opłaty za prąd i gaz. Kaucja zwrotna 950 zł. Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku w okolicy Łęgów Dębińskich. W obecnej aranżacji mieszkania jest ono z kuchnią otwartą na salon, dzięki czemu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Dębiec,Poznań

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w układzie niezależnym przy ulicy Wrzosowej w Poznaniu. Mieszkanie umeblowane , idealne dla studentów! Dobry dojazd do Centrum. czynsz najmu 1100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

1 950 zł130 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w segmencie domu szeregowego na poznańskim osiedlu Świerczewo - bardzo spokojna okolica i niewielka odległość od Centrum. Mieszkanie dwupoziomowe(kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Dębiec,Poznań

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1/4 domu - ekskluzywne mieszkanie o pow. 60 m2 zlokalizowane na parterze. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Jednopiętrowy budynek z cegły, po remoncie (ocieplenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o powierzchni 49,39 m2, znajdującego się na siódmym piętrze, 11-piętrowego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie zostało generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

236 000 zł50 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o powierzchni 49,39 m2, znajdującego się na siódmym piętrze, 11-piętrowego bloku z lat 80-tych. Mieszkanie zostało generalnie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Dębiec,Poznań

230 000 zł59 m² 3 872,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe (56m)w niskim bloku , na 3 piętrze, z balkonem, położone na Dębcu w dogodnej lokalizacji i komunikacji (5min. do pętli tramwajowej, autobusowej i dworca pkp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

149 000 zł31 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow 31m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku,na Dębcu. Lakal składa się z jednego pokoju,osobnej kuchni i łazienki z wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

154 900 zł36 m² 4 269,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezposrednio! Sprzedam kawalerke o powierzchni 36,28 mkw na pierwszym piętrze w bloku odnowionym y ocieplonym 3 pietrowym. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 20 mkw,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Dębiec,Poznań

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Laskowa

Dębiec,Poznań

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę dwóm studentkom. Jest to samodzielne, umeblowane mieszkanie z telewizorem i lodówką. Tzw. kuchnio-pokój z łazienką i prysznicem. Cena całkowita to około 950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racjonalizatorów

Dębiec,Poznań

169 900 zł36 m² 4 683,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezposrednio: sprzedam kawalerke o powierzchni 36,28 mkw przy ul.Racjonalizatorow na pierwszym piętrze w bloku odnowionym y ocieplonym. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Świerczewo,Poznań

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75,3m2. Położenie ul. czechosłowacka dzielnica dębiec/górczyn/świerczewo. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racjonalizatorów

Dębiec,Poznań

175 000 zł36 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Bezposrednio: sprzedam kawalerke o powierzchni 36,5 mkw przy ul.Racjonalizatorow na pierwszym piętrze w bloku odnowionym y ocieplonym. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia położone na Dębcu ul. Łozowa o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, świeżo wyremontowanej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Dębiec,Poznań

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37m3 na ul.Orzechowej. W skład mieszkania wchodzi oddzielna kuchnia w zabudowie, na podłodze płytki o powierzchni 9m2, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

148 000 zł33 m² 4 484,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W trakcie remontu! ( ściany szpachlowane pokój , kuchnia, łazienka, korytarz , nowe drzwi wewnętrzne Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 33,10m2 znajdująca się na parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij