dowolna

Mieszkania Poznań ul. Dolna Wilda

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 364 909 zł96,46 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 594 872 zł78,18 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 247 zł63,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 056 640 zł81,28 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 49 m2 przy ul. Dolna Wilda. * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone * wszystkie sprzęty i meble 2 letnie * * podjazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 720 zł45,10 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 45,10 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dolna Wilda - Kompaktowa kawalerka 30m2, która ma wszystko. Gorąco polecamy do wynajęcia gustownie wykończoną kawalerkę z wydzielona strefą sypialnianą przy ul. Dolna Wilda w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 082 zł63,61 m² 14 150,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł29 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielna kawalerka A gotowa do wynajmu od zaraz. Oferta dotyczy A ( Mieszkanie B jest już zajęte). Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 005 zł61,35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja powstała w jednej z najszybciej zmieniających się dzielnic miasta - na Wildzie - łącząc nowoczesną architekturę, wysoki standard i doskonałą lokalizację blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 247 zł63,01 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 185 zł39,30 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 346 094 zł81,09 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesna, kameralna inwestycja realizowana w dynamicznie rozwijającej się części Dolnej Wildy - kilka minut od ścisłego centrum Poznania. To miejsce, w którym miejski rytm łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł58 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie 58 m na dolnej wildzie Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu na Dolnej Wildzie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 130 zł78,18 m² 10 925,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 512 zł47,02 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na ul. Dolna Wilda, w bloku na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa z 3 osobnych, niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w maju 2022r całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane w niskim bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 899 zł31 m² 61,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

854 130 zł62 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokoje mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji w klimatycznej dzielnicy, która łączy miejski rytm z sąsiedzką atmosferą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 594 872 zł78 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

495 000 zł50 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cenisz kameralną atmosferę? Poszukujesz miejsca z charakterem i historią? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na poznańskiej Wildzie! : Charakterystyka oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

1 459 436 zł83 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

1 112 643 zł76 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026