dowolna

Mieszkania Poznań ul. Winogrady

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

238 419 zł45 m² 5 298,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa, nowe M2 od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,90 m2 plus przestronny balkon o powierzchni 7,87. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

256 000 zł45 m² 5 716,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa, prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 44,78 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8-o piętrowym budynku. Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

269 000 zł47 m² 5 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 47,41 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5-o piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

281 000 zł50 m² 5 620 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa, prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49,46 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Strony świata południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

288 000 zł51 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa, prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 50,92 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5-o piętrowym budynku. Strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

322 000 zł56 m² 5 747,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa, prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie 4-o pokojowe o powierzchni 56,02 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

281 000 zł49 m² 5 681,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Piątkowo,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Winogrady o powierzchni 53 mkw, znajdujące się na II piętrze w w nowo wybudowanym budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

185 745 zł30 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie jedno pokojowe o powierzchni 30,45 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

269 000 zł47 m² 5 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

224 000 zł38 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja, cena promocyjna. Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38,40 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 5-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

276 818 zł45 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Układ niezależny. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,38 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Oczywiście jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

206 584 zł33 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie jedno pokojowe o powierzchni 33,32 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Lokalizacja na Winogradach, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

316 000 zł54 m² 5 817,38 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa, prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,32 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Strony świata południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

222 000 zł38 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja, cena promocyjna. Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38,40 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na piętrze w 5-o piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

268 000 zł47 m² 5 652,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 47,41 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5-o piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

222 900 zł38 m² 5 804,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

248 091 zł40 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 40,34 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

206 584 zł33 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

185 745 zł30 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

316 000 zł54 m² 5 817,38 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

281 000 zł49 m² 5 681,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

322 000 zł56 m² 5 747,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

220 968 zł36 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Winda. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 35,64 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

276 818 zł45 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

268 000 zł47 m² 5 652,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

265 000 zł45 m² 5 917,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja cenowa. Prosto od developera. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 44,78 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8-o piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

239 173 zł39 m² 6 149,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38,89 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

248 091 zł40 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

296 559 zł50 m² 5 874,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 50,48 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

279 875 zł45 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 44,78 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8-o piętrowym budynku. Oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

328 636 zł54 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,32 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

291 879 zł47 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47,46 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

236 160 zł38 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prosto od developera. Dobra cena. Prezentowana oferta to mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 38,40 m2 plus balkon. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Oczywiście jest winda. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

217 404 zł36 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja Polecam na sprzedaż nowe mieszkania na powstającym osiedlu położonym w północnej części Poznania. Termin odbioru - IV kwartał 2016r. Funkcjonalne mieszkania w pobliżu Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

185 745 zł30 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Polecam na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania na nowym osiedlu położone w północnej części Poznania. Funkcjonalne mieszkania w pobliżu Warty i parku. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

421 200 zł78 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Winogrady

Piątkowo,Poznań

146 900 zł23 m² 6 386,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkania położone w Poznaniu, na wielu dzielnicach, o różnych metrażach. Nowo budowane budynki wielorodzinne, jak również domy. Wielu deweloperów poznańskich. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu - Stare Miasto (winogrady) Powierzchnia 39m2. Cena 220.000zł. Mieszkanie stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. W skład mieszkania.