dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Poznań - Oferty wynajmu i sprzedaży

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

580 000 zł77 m² 7 512,95 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokoje, 77 m2, os. Oświecenia Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i rozkładowego mieszkania 3-pokojowego, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os. Powstań Narodowych. Metraż mieszkania 38 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymagające żadnych nakładów inwestycyjnych, gotowe do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? Szukasz niesamowitego widoku na codzienne poranki ? bingo! Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winiary

Winiary,Poznań

665 000 zł78 m² 8 570 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam bardzo ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Winiary,Poznań

425 000 zł41 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, mam na imię. Z ogromną chęcią pomogę Państwu w bezpiecznym oraz sprawnym zalezieniu wymarzonego mieszkania lub doskonałej inwestycji. Zajmę się wszelkimi formalnościami, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

555 000 zł74 m² 7 541 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana - Polecam do sprzedaży duże i ustawne mieszkanie położone na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 250 zł53 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na os. Śmiałego na poznańskim Piątkowie, wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

339 000 zł49 m² 6 975,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu doskonałą okazję zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 48,6 m , położonego na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku przy ulicy Łozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

295 000 zł27 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

apraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na os. Kosmonautów. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki o powierzchni 27m2, (pokój dzienny 16,7 m2, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

2 300 zł48 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,80 m2 zlokalizowane na osiedlu Rzeczypospolitej na poznańskich Ratajach. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w Poznaniu, winogrady, os. Przyjaźni 16 mieszkanie: 2 niezależne pokoje, dla 2-3 osób. Wynajmę w Poznaniu na os. Przyjaźni 16 (winogrady) mieszkanie 38 m2, dwa umeblowane niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

349 000 zł42 m² 8 270,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Duża i słoneczna kawalerka, z możliwością wydzielenia 2 pokoi, grunwald, poznań Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronną, jasną i komfortową kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

399 000 zł51 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W rezerwacji! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w wieżowcu dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

3 333 zł34 m² 98,03 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! r E Z E R W A C J A!oferta cenowa ograniczona czasowao do końca tygodnia!. Polecamy na wynajem kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe po częściowym remoncie [04.2022] położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

389 000 zł48 m² 8 071 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku przy ul. Palacza na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 48,5m2 składają się: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 250 zł53 m² 42 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kochasz sport? Marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łózka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz ? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winiary

Winiary,Poznań

665 000 zł78 m² 8 570 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne, przestronne, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie o podwyższonym wysokim standardzie o powierzchni 77.6 m2, 3 pokojowe, położone na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł47 m² 47,01 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,8m2, położonego na 8. piętrze wysokiego bloku z windą, znajdującego się na os. Orła Białego w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

307 000 zł31 m² 9 903,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam do sprzedaży kawalerkę z osobną kuchnią! Mieszkanie w bloku z wielkiej płyty wybudowanego w 1978r i położone jest na os. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czecha

Rataje,Poznań

455 000 zł56 m² 8 107,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego położonego na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

390 000 zł44 m² 8 924,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Piastowskie 71 , niski blok, 1 piętro, 2 pok. - 43,7 m2. -Loggia -piętro 1/4 -parkowanie pod blokiem, brak strefy płatnego pakowania. -Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

399 000 zł47 m² 8 526 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 46,8m2, usytuowane na 8 piętrze wieżowca na Osiedlu Zwycięstwa. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 200 zł48 m² 46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Poleca do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Piątkowie, os. B. Śmiałego. Mieszkanie na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu. Najem okazjonalny, koszty notarialne pokrywa właściciel. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

299 000 zł27 m² 11 074,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na os. Kosmonautów. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki o powierzchni 27m2, (pokój dzienny 16,7 m2, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Kopernika,Poznań

445 000 zł56 m² 7 918,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

299 000 zł27 m² 11 074 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

430 000 zł44 m² 9 839,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz swojego pierwszego mieszkania? Czy może będzie to miejsce do życia dla Twojej rodziny? A może chcesz kupić lokal w świetnej okolicy do dalszego wynajmu? Mam dla Ciebie przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

389 000 zł41 m² 9 442 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Ratajach. Mieszkanie o powierzchni 41,2m2, usytuowane na 2 piętrze wieżowca na osiedlu Oświecenia. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

369 000 zł38 m² 9 685 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam na prezentację ustawnego i bardzo zadbanego 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskich Winogradach na osiedlu Kosmonautów w Poznaniu. Lokal o powierzchni 38,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

302 000 zł37 m² 8 059,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja rezerwacja Wygodne mieszkanie na start, położone na 4-tym- ostatnim- pietrze w bloku przy ul. Marcelińskiej na poznańskim Grunwaldzie Blok położony w centrum osiedla budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

1 200 zł27 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka 27 m2, położona na 2 piętrze w niskim bloku na ul. Płomiennej dla osoby lub osób pracujących i studiujacych (umowa o pracę lub inny typ umowy) lub studenta albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezależne 2pok/47m2 z balkonem i piwnicą, os. Zwycięstwa, piątkowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 16 kondygnacyjnego bloku z dwiema nowymi windami i rowerownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 500 zł27 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę z jasną kuchnią, położoną na osiedlu Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

535 000 zł58 m² 9 145,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania zlokalizowanego na 4 piętrze w niskim bloku na poznańskich Ratajach, na oś. Rzeczypospolitej, bezpośrednio przy Parku Rataje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 200 zł49 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poleca do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Piątkowie, os. B. Śmiałego. Mieszkanie na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu. Dwa niezależne pokoje ( nie umeblowane), oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

529 000 zł63 m² 8 343,85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

0%! rezerwacja! Polecam ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczyn,Poznań

470 000 zł63 m² 7 478,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam mieszkanie, które z pewnością rozjaśni Twoje dni i sprawi, że będziesz się uśmiechać jak słońce na niebie. Oto mieszkanie o powierzchni 62,85 m2 pełne uroku, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

338 000 zł35 m² 9 575,07 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu Orła Białego na poznańskich Ratajach. Lokal.