dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

499 000 zł32 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Kawalerka z dużym potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

524 901 zł44 m² 11 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe na Naramowicach. Cicha okolica, blisko Warty i parku. Mieszkania w różnych metrażach, gotowe do odbioru. Z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żorska

Starołęka,Poznań

540 002 zł47 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy folwark loftowy kameralny charakter osiedla przy ulicy Żorskiej. Rynek pierwotny! brak 2%pcc! brak prowizji! sprzedaż mieszkań! w atrakcyjnej cenie dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

944 005 zł88 m² 10 780 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 700 zł45 m² 60,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem komfortowy apartament 2 pokojowy, usytuowany na 4 piętrze chronionego budynku z windą, w prestiżowej inwestycji firmy ataner na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rataje - os. Piastowskie doskonała lokalizacja , pełna infrastruktura komunikacja : autobus , tramwaj w pobliżu Warta i tereny spacerowe dwa pokoje w niskim bloku , IV piętro , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

580 000 zł57 m² 10 175,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze w 16-piętrowym bloku z 2 windami na os. Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 47m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pobiedziska

Rataje,Poznań

1 500 zł32 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze nowszego bloku przy ul. Pobiedziskiej, w okolicy Osiedla Warszawskiego i Ronda Śródki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 500 zł37 m² 66,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, klimatyzowane mieszkanie przy ul. Smardzewskiej, na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem eksponowanym w kierunku południowo-zachodnim, jak dotąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

779 990 zł74 m² 10 597,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce dla Rodziny! Powierzchnia mieszkania: 73,60 m Układ: salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie garderoba toaleta łazienka 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald Południe,Poznań

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam do zaoferowania Państwu trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Izaaka Newtona. Osiedle monitorowane, zielone i spokojne. Okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

430 399 zł38 m² 11 299,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z łatwym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Jana III Sobieskiego,Poznań

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Jana III Sobieskiego, mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe powierzchnie to balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

6 000 zł73 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie w inwestycji Modena by Cordia | Jackowskiego, poznań Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, komfortowego i jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

494 771 zł40 m² 12 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

440 000 zł44 m² 10 023 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Mieszkanie o powierzchni około 44 m, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

449 145 zł34 m² 13 351,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 33,64 m Układ: 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

419 000 zł39 m² 10 854,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

***rezerwacja*** *** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

413 325 zł29 m² 14 386,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 28,73 m Układ: 1 pokój z aneksem kuchennym,garderoba, łazienka, balkon Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

435 999 zł39 m² 11 298,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

476 499 zł38 m² 12 473,80 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Górczyn,Poznań

529 900 zł74 m² 7 112,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie inwestycyjne ok.74,5 m , idealnego pod wynajem - z 6 pokojami, w pełni wyremontowanymi i gustownie urządzonymi. Mieszkanie znajduje się przy ul. Ściegiennego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Łazarz,Poznań

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Arciszewskiego na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 38m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

539 000 zł49 m² 11 067,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji ul. Piątkowska 137 , Poznań Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w wysokim bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żorska

Starołęka,Poznań

596 818 zł54 m² 11 039,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Noble Estate zachęcają do wynajęcia dla singla lub pary kawalerkę o dobrym standardzie wykończenia. Kawalerka przeszła kapitalny remont ok 5 lat temu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze, w bloku na Os. Bolesława Chrobrego 19, będącego częścią poznańskiego Piątkowa. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

647 000 zł65 m² 9 969,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz przestrzeni w jednej z najlepszych dzielnic Poznania? Marzy ci się dobra komunikacja a jednocześnie otoczenie zielenią? bingo! lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

559 855 zł44 m² 12 779,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 43,81 m Układ: 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saperska

Łęgi Dębińskie,Poznań

1 950 zł28 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecam ofertę kawalerki do wynajęcia, położonej w Poznaniu na Wildzie - ul. Saperska. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

547 725 zł46 m² 12 006,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz kompaktowe mieszkania pod wynajem? Chcesz mieszkać w zielonej okolicy, by aktywnie spędzać czas? Bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie 47m2 znajdujące się na poznańskim Grunwaldzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

385 000 zł33 m² 11 734,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

535 000 zł45 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą! Na sprzedaż oferuję świeżo wyremontowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 44,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

526 301 zł43 m² 12 166 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

580 725 zł54 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz wkładu własnego? Skorzystaj z rodzinnego kredytu mieszkaniowego. Zadzwoń - umów się na spotkanie. Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Naramowicach! Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

398 731 zł31 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grunwald,Poznań

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie 57 m na Grunwaldzie, ul. Kordeckiego Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie na sprzedaż: 2 pokojowe, 49.3 m2 , parter, loggia z roletą na oknie, kuchnia, łazienka, WC, przedpokój, piwnica. Stan: do odświeżenia/mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

469 834 zł34 m² 13 786,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Nowej Inwestycji - Twoje Miejsce na Nowy Początek! Powierzchnia mieszkania: 34,08 m Układ: 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, balkon Dodatkowo:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij