dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

734 000 zł65 m² 11 341,20 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Grunwald Południe,Poznań

597 863 zł61 m² 9 737,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, poznań Grunwald Południe Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie, na ul. Gwiaździstej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Jeżyce,Poznań

405 000 zł32 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 35,10m2, położonej na czwartym, ostatnim piętrze bloku zlokalizowanego przy ul. Krasińskiego na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

731 500 zł60 m² 12 294,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Winiary,Poznań

369 000 zł29 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, które zachwyca funkcjonalnym układem oraz jest dobrze nasłonecznione dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

635 308 zł46 m² 13 926,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,62 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

445 683 zł35 m² 12 558 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

> brak prowizji > brak podatku pcc > zakup od developera > umowa rezerwacyjna tylko 1.000 zł Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

719 000 zł52 m² 13 803 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania w kamienicy w lekko wyczuwalnym francuskim stylu w samym Centrum modnych Jeżyc lub po prostu marzysz o zamieszkaniu w genialnej lokalizacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Płomiennej/swoboda na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

499 000 zł49 m² 10 225,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

519 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Naramowic, poznań Oferuję przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

445 000 zł45 m² 9 823,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyremontowanego mieszkania w spokojnej okolicy przy ulicy Raszyńskiej w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 45,30m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

585 000 zł62 m² 9 450,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalny 61,9 m2, os. Jana III Sobieskiego, piątkowo Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**przestronne mieszkanie na wynajem w Poznaniu Naramowice, ul. Karpia 17a** Przedstawiamy ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 4. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

475 000 zł35 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym. Rozkład pomieszczeń: - salon z kuchnią 20 m2 - sypialnia 8,61 m2 - łazienka 3,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

400 000 zł37 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym? Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo! Na sprzedaż ustawne, słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

449 000 zł49 m² 9 144,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Bolesława Śmiałego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Piątkowo,Poznań

1 850 zł56 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2 - w kameralnym budynku na Piątkowie, przy ul. Znanieckiego. Budynek położony blisko terenów spacerowych i komunikacji miejskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

478 880 zł40 m² 11 972 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***mp W hali garażowej w promocyjnej cenie*** Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

579 000 zł40 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***brak podatku pcc to oszczędność przy zakupie!*** ***brak prowizji od kupującego!*** Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Kosmonautów,Poznań

1 850 zł38 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

570 000 zł44 m² 13 019,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wilda,Poznań

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja | dostępne od zaraz | stałe miesięczne opłaty | brak prowizji dla biura | Wynajem komfortowej kawalerki w sercu miasta! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Spychalskiego 7, nieopodal Rynku Wildeckiego, zaledwie pięć minut pieszo od Dworca Głównego i Avenida. W odległości kilku minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

472 958 zł39 m² 12 221,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

2 000 zł64 m² 31,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz lokum ze świetnym widokiem? Pragniesz zaadaptować przestrzeń według własnego gustu? bingo! Serdecznie polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Jaworowej na poznańskim Dębcu. Na powierzchnię 33m2 składają się: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zmartwychwstańców

Wilda,Poznań

649 000 zł65 m² 10 044,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji - Poznań, wilda, ul. Zmartwychwstańców. Mieszkanie o powierzchni 64,61 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

428 000 zł38 m² 11 263,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w cichej okolicy? Dobrze skomunikowanej z centrum miasta? bingo! Chciałbym zaprezentować Państwu niesamowite 2-pokojowe mieszkanie z o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

474 320 zł44 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania - liczba rabatów ograniczona! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Mieszkanie gotowe już wkrótce - zapraszam na prezentację! Lokalizacja: poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

448 734 zł33 m² 13 435,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc > super pod inwestycję < nieruchomości na poznańskich Jeżycach to świetna inwestycja ze względu na dynamiczny rozwój tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

632 269 zł54 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***drzwi otwarte - promocje*** zadzwoń - umów się na spotkanie Zakup od developera. Bez dodatkowych opłat i pcc. Budynek gotowy, oddany do użytkowania. Wygodne mieszkanie 3-pokojowe w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 200 zł48 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* najem okazjonalny ** umowa na min. 12 miesięcy *** wymagane ubezpieczenie oc najemcy **** brak zgody na zwierzęta Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

564 999 zł45 m² 12 555,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w jednym z najnowszych budynków na Piątkowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

434 511 zł38 m² 11 407,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena miejsca postojowego do omówienia w biurze! Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,09 m2 z balkonem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy a jednocześnie chcesz dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut? Szukasz mieszkania gotowego do wejścia bez zbędnych remontów? A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

384 733 zł30 m² 13 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Kawalerka w prestiżowej dzielnicy Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego 6 piętrowego budynku. Na metraż 52,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Karolin,Poznań

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę położoną na III piętrze w niskim bloku z windą z 2019 roku przy ul. Suchej w Poznaniu. Na powierzchnię 30 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

702 999 zł74 m² 9 499,99 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda Żegrze. 0% prowizji! już gotowe.