dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Przyjaźni,Poznań

1 900 zł38 m² 49,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem przestronne mieszkanie o pow. 38,2m2 z wielkim potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym! Wolne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Miasto 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Zapytaj o dostępność oferty W ofercie również inne metraże Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

479 131 zł41 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji okazja - tylko teraz - 50 000 zł taniej (stara cena- 528 739 zł) Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego. Mieszkanie: oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie własnościowe, 3 oddzielne pokoje, kuchnia wraz z wyposażeniem lodówka, zmywarka, piekarnik. W dwóch pokojach oraz korytarzu szafy w zabudowie. Okna pcv, duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

698 464 zł74 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję Państwu ciekawą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 100 zł48 m² 43,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem niezwykle jasne oraz przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Lokal o powierzchni 48,4 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

440 000 zł47 m² 9 341,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Idealne dla pary lub pod inwestycję! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w dobrze skomunikowanej dzielnicy Głuszyna w Poznaniu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

480 000 zł45 m² 10 728,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapytaj o szczegóły i aktualność oferty, stan deweloperski 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Naramowicach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Naramowice,Poznań

738 617 zł68 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oddane do użytkowania w stanie deweloperskim - idealna baza do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

627 800 zł60 m² 10 404,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Ogrody,Poznań

270 000 zł21 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu! Cena do negocjacji! Urocza, funkcjonalna kawalerka na Ogrodach idealne miejsce do zamieszkania i aranżacji według własnych marzeń! Prezentujemy przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

594 453 zł40 m² 14 861,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 200 000 zł88 m² 13 571,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego apartamentu W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

360 000 zł27 m² 13 564,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zależy Ci na słonecznym, urządzonym mieszkaniu z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? A może szukasz nieruchomości idealnej pod inwestycje w topowej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

594 147 zł54 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze z garderobą i dwoma balkonami stan deweloperski zapytaj O aktualną ofertę I cenę Główne atuty nieruchomości: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

969 000 zł92 m² 10 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Chcesz mieszkać w jednej z lepszych lokalizacji w Poznaniu ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malta,Poznań

480 000 zł31 m² 15 523,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! To wyjątkowa oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z 64 metrowym (!) tarasem , w pobliżu jeziora Maltańskiego, term Maltańskich, stoku narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

759 990 zł63 m² 11 979,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 63,44 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość wejścia na budowę! Inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpińskiego

Morasko,Poznań

2 000 zł51 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: oferta nie jest skierowana do obcokrajowców Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, idealnie skomunikowanego z resztą miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

952 061 zł83 m² 11 501,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 82,78 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku! miejsca postojowe W hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mogileńska

Antoninek,Poznań

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie - loft, na strzeżonym I chronionym osiedlu blisko jeziora maltańskiego Dwupoziomowy loft 100 m | Projekt Shoko Design | Klimatyzacja | Balkon | Duży taras | Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

526 721 zł44 m² 12 036,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! Poznań, grunwald - w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego! Umów się na prezentację już dziś! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (43,76m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

681 800 zł61 m² 11 262 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka z balkonem Grunwald Smardzewska kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom oraz sms W pełni umeblowana kawalerka w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

620 000 zł39 m² 15 828,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,17 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Lokal został kupiony w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Łacina,Poznań

450 000 zł25 m² 17 843 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Malta: inwestycja na 1 kw 2025, mieszkanie na bezpiecznym i pełnym zieleni osiedlu Zapytaj o aktualność i metraż mieszkania Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

559 000 zł45 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga rezerwacja Odkryj wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 45 m , które zachwyca funkcjonalnością i świeżością. Usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podolany,Poznań

557 011 zł43 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z antresolą w Poznaniu. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Specjalna oferta noworoczna Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

548 000 zł41 m² 13 365,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

615 000 zł60 m² 10 182,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego na Wildzie - jednej z najbardziej cenionych i dynamicznie rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

814 140 zł67 m² 12 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

2 800 zł44 m² 63,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia eleganckie i zadbane mieszkanie dwupokojowe przy ul. Milczańskiej 3 w budynku z windą z roku 2020 z monitoringiem, recepcją oraz ochroną. Osiedle wzniesione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

557 000 zł44 m² 12 573,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, przestronne oraz dobrze zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią oraz ogrodem, znajdujące się na poznańskich Smochowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

884 217 zł71 m² 12 370,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

601 884 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

34 tys. taniej 636 492zł ->601 884zł =>najlepszy układ w całej inwestycji! brak prowizji => 0% brak 2% pcc Lokalizacja w pobliżu doskonałej komunikacji tramwajowej. Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

693 891 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań ( z 4)! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie 53,79m świetny układ z balkonem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Rataje,Poznań

1 000 zł21 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Do wynajęcia pokój 21m z balkonem w 3 pokojowym mieszkaniu znajdującym się na parterze niskiego bloku, w bardzo dobrze skomunikowanej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

716 160 zł66 m² 10 877,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,84 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 5 mieszkań! klucze gotowe do odbioru! Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

399 990 zł36 m² 11 120,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

463 000 zł43 m² 10 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Nie płacisz PCC Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pod Lipami,Poznań

417 000 zł38 m² 10 887,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest osiedle Pod Lipami na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij