dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Wilda,Poznań

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne I gustownie urządzone dwupokojowe mieszkanie! sprawdź nowoczesną prezentacje: 1. Wirtualny spacer - 2. FILM - 3. Więcej zdjęć - 4. Reklama influencer'ska na social media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

375 000 zł36 m² 10 495,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Poznań, sołacz, ul. Nad Potokiem Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka z balkonem Grunwald Smardzewska kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne Z otodom oraz sms W pełni umeblowana kawalerka w nowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marcelin,Poznań

3 700 zł72 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego trzypokojowego mieszkania w sercu Poznania - lokal przy ulicy Bułgarskiej 59. Kontakt tylko telefoniczny, nie odp. NA wiadomości automatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

639 990 zł61 m² 10 526,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

rezerwacja oferty ataner - super okazja! Poznań , Jeżyce , ul.Jeżycka 17 idealna komunikacja , pełna infrastruktura w pobliżu Park Sołacki niski blok z cegły , 1995r budowy , duży balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

680 000 zł49 m² 13 863,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na nowoczesnym osiedlu - Podolany, ul. Jasielska Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,05 m , położone na 2. piętrze budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

722 000 zł64 m² 11 370,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

333 600 zł26 m² 12 781,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego apartamentu z balkonem w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

606 000 zł51 m² 11 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

611 938 zł64 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Promocja noworoczne Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Garbary,Poznań

899 999 zł55 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Apartament z potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 44 mkw znajdujące się na 6 piętrze w budynku z windą przy ul. Świerzawskiej (ataner) Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

570 000 zł65 m² 8 782,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 64,9 m , położonego na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na os. Zwycięstwa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze niskiego apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy cichej ul. Jeleniogórskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rataje,Poznań

499 000 zł48 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

757 833 zł59 m² 12 892,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 470 697 zł117 m² 12 570,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kopernika,Poznań

671 876 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

777 250 zł65 m² 11 981,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

725 000 zł67 m² 10 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Poznań

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz doskonałego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, to mam mieszkanie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuję jasne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Garbary,Poznań

488 000 zł30 m² 16 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Poznań

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Wierzbowej. Lokal położony w ścisłym centrum oferuje wszelkie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

649 000 zł63 m² 10 342,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na na os. Stare Żegrze na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 62,75m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pobiedziska

Nowe Miasto,Poznań

324 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 32,4 m , położona na 1 piętrze, w miejscu, które łączy wygodę miasta z ciszą i zielenią. To mieszkanie ma w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rataje,Poznań

673 000 zł71 m² 9 478,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowa oszczędność - bez pcc! Szybki odbiór Rodzinne M Topowa lokalizacja Zadzwoń i umów na prezentację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żegrze,Poznań

783 000 zł70 m² 11 185,70 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

802 953 zł59 m² 13 660,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,78m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kassyusza

Jeżyce,Poznań

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku II z cegły z lat pięćdziesiątych przy ul. Kassyusza na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,70m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

3 900 zł66 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończony Apartament tuż przy Lasku Marcelińskim! Zapraszam Państwa do wynajmu wyjątkowej nieruchomości w wysokim standardzie znajdującej się w Poznaniu przy ulicy Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

599 000 zł52 m² 11 510,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 52,04 m , położonego na parterze kameralnego, niskiego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

673 000 zł70 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-